Jan Podgórski, neurochirurg Warszawa
NeurochirurgChirurg prof. dr hab. n. med.

Jan Podgórski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

10

Adresy

 • 30 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Postanowiłam podzielić się moją opinią o tym wspaniałym CZLOWIEKU, ponieważ niektóre opinie tu przedstawiane mnie szokują. Ja odbyłam jedynie konsultację u Pana Profesora, kolejną z wielu konsultacji, bo próbowałam u kilku specjalistów i wychodziłam od nich coraz bardziej zagubiona i nie wiedziałam co mam robić dalej. Pan Profesor Podgórski po obejrzeniu wyników moich badań wyraził się krótko i zwięźle- póki co nie jest potrzebna żadna operacja (mózgu), tylko obserwacja co będzie działo się dalej. Zaufałam Mu, minęły ponad dwa lata i jest wszystko ok. Gdybym posłuchała wcześniejszych konsultantów, kto wie jak by było...Serdecznie pozdrawiam PANA PROFESORA i życzę Mu dużo zdrowia. Cudownie jest wiedzieć, że PAN JEST....

  zgłoś nadużycie
 • 29 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Ciągle proszą o przeredagowanie opinii, to piszę po prostu Doktor J.K. Podgórski jest wybitnym i wspaniałym lekarzem, uratował życie mojemu tacie ale nie tylko jemu znam wiele , mnóstwo osób którym uratował życie nawet jeżeli byłby opryskliwy czy niemiły, a był pamiętajcie on jest tylko człowiekiem i to nie jest powód żeby pisać źle o nim bo zły dzień może mieć każdy znać.Sama rozmowa z doktorem to dla mnie zaszczyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  dramatem są dramatyczne opinie...Pan Profesor jest wybitnym neurochorurgiem ,wspaniałym lekarzem i wielkim człowiekiem-to bohater... ,jeśli PAN PROFESOR mówi,że trzeba operować,to nie trzeba pytać,trzeba zaufać,poddać się operacji,życzę zdrowia

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2014

  Ocena: bardzo słaby

  TRAGEDIA I DRAMAT !!!! Nie oceniam zdolności medycznych Profesora, ale z tak bezczelnym i aroganckim podejściem do pacjenta nie spotkałem się jeszcze nigdy!!! Poszedłem na konsultację z dyskopatią L5/S1. Po 3 minutach Profesor oznajmił, że trzeba operować. Zapytawszy jaką metodę operacji Pan Profesor proponuje, odparł, że nie ma to znaczenia i mam nie zawracać mu głowy bo ma mnóstwo pacjentów i powiedzieć czy decyduje się na operację czy nie. Odparłem, że z chęcią poszedłbym na operacje ale chciałbym znać jakieś szczegóły oraz metodę operacji. Profesor odpowiedział, że on nie będzie mi nic tłumaczył tylko mam się decydować a nie zabierać czas. Nie polecam nikomu tego profesora z tak beznadziejnym podejściem do pacjenta. Zapłaciłem 300 zł za wizytę która trwała 7-8min i dowiedział się z niej tylko że wskazana jest operacja. Jaka? Gdzie? Kiedy? NIC WIĘCEJ. DRAMAT.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Tak sie złożyło, ze na przestrzeni kilku lat moja rodzina potrzebowała pomocy Pana Profesora. Nigdy nie odmówił, zawsze konkretny, rzeczowy i do tego bardzo pomocny!!! Teraz padło na mnie. Jak tylko padła diagnoza i konieczność operacji zapisałam sie do Pana Profesora, i znowu uzyskałam pomoc. Szczera i bezinteresowna!!!! Ludziom wydaje sie, ze jak płaca za wizytę to mogą wymagać niewiadomo czego, wręcz psychoterapii i wyplakiwania żali w rękaw. Faktycznie nie ten adres, profesor to człowiek konkretny, kompetentny ale również życzliwy!!! W trakcie krótkiej wizyty ma sie konkretna diagnozę!!! A tak naprawdę to wystarczy otworzyć oczy by zobaczyć w profesorze człowieka o gołębim sercu, pomagajacemu pacjentom ze szczerego serca. Iwona Orlinska

  zgłoś nadużycie
 • 15 grudnia 2013

  Ocena: słaby

  operował mnie 3x, po powikłaniach pooperacyjnych- lekko mówiąc strasznie nieprzyjemny i brak mu kultury,nie oceniam techniki operacyjnej,bo byłem znieczulony, NIE POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Operowal mojego syna17lat temu,ulegl wypadkowi w wosku.Pierwszy raz mialam do czynienia z tak dobrym czlowiekiem,operacje na kregoslupie przeprowadzil perfekcyjnie,powiedzial jestes mlody i musisz byc zdrowy i tak jest.Dziekujemy bardzo panie Profesorze.

  zgłoś nadużycie
 • 18 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  BARDZO DOBRY SPECJALISTA I DLATEGO CHCĘ ŻEBY TO WŁAŚNIE ON MNIE OPEROWAŁ A W SZCZEGÓLNOŚCI KRĄG 1,2,3 KIEDYŚ ODBYŁEM WIZYTĘ PŁATNĄ W PRZYCHODNI NA GROCHOWIE I OD 2 LAT CHODZĘ CZĘSTO DO SZPITALA PONIEWAŻ MIESZKAM OD URODZENIA W WARSZAWIE BLISKO SZPITALA W.I.M --ATO CHOROBA ZAPALENIA GARDŁA A PÓŻNIEJ BRAK ŚRODKÓW NA DRUGIE SZCZEPIENIE WZW UNIEMOŻLIWIŁY TERMIN OPERACJI --LEKARZ BIEGŁA SĄDOWA NIE STWIERDZIŁA POTRZEBY OPERACJI JAK RÓWNIEŻ INNY NEUROCHIRURG POWIEDZIAŁ ŻE NIE BĘDZIE MNIE OPEROWAŁ ZA PÓŁ ROKU A MOŻE JUŻ ---WYSTARCZY ZROIĆ NOWE TESTY I OKAŻE SIĘ CZY JESTEM ZABEZPIECZONY NA WZW I PODPISZE SIĘ POD ZGODĄ NA OPERACJE----JEDNAK DOSTAĆ SIĘ JEST CIĘŻKO DO LEKARZA I TERMINY OPERACJI SĄ DŁUGIE --SYSTEM OPIEKI ZDROWOTNEJ ZMIERZA KU TEMU ŻEBY ZA WSZYSTKO PŁACIĆ JAK MA WYKONAĆ TO OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA BEZ RENTY,ŚWIADCZENIA ----LAKONICZNE UMOWY NFZ I ZUS Z LEKARZAMI I SZPITALAMI NIE POZWALAJĄ PACJĘTOM ORAZ SZPITALOM NA NORMALNE FUNKCJONOWANIE ---JA JESTEM WIELOKROTNIE POSZKODOWANYM A W SZCZEGÓLNOŚCI PRZEZ ZAKŁAD PRACY JAK PRACOWAŁEM JAKO KONSERWATOR-ELEKTRYK W ROKU 2008 I ZAKŁAD RAŻĄCO NARUSZAŁ PRZEPISY BHP I ZMUSZAŁ MNIE DO B.CIĘŻKICH I DŁUGOTRWAŁYCH PRAC DŻWIGANIA CIĘŻARÓW W WYMUSZONYCH POZYCJACH CZEGO EFEKTEM JEST DYSKOPATIA KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO -C --BÓL KARKU,GŁOWY,NIE TRZYMANIE MOCZU,W RÓŻNYM STOPNIU DRĘTWIENIE LEWEJ RĘKI,I BARKU,CZASEM KULEJĘ ALBO UTYKAM A CZASEM CHÓD JEST PRAWIDŁOWY----SAM SIĘ RECHABILITUJĘ I RAZ W TYGODNIU UCZĘSZCZAM NA BASEN ZOZ W CELACH ĆWICZENIA MIĘŚNI PRZYKRĘGOSŁUPOWYCH I DLATEGO MOJA SPRAWNOŚĆ JEST W MIARĘ UTRZYMANA----Z SZACUNKIEM DO GEN.BRYG.HAB.N.MED JANA KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGO JAK RÓWNIEŻ SZPITALA W.I.M KTÓRY JEST RZUT BERETEM ODEMNIE ADAM JANUSZ ZIEMNICKI PACJENT NIEPEŁNOSPRAWNY RUCHOWO---POZDRAWIAM DYREKCJĘ SZPITALA.

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Byłam w kiepskim stanie, niedowład rąk, nieprzespane noce z bólu, organizm nie reagujący na jakiekolwiek środki przeciwbólowe i zwiedzanie gabinetów coraz to innych "specjalistów" oraz autorytatywne stwierdzenie jednego z nich, że to napewno cieśń. Oczywiście skierowanie na operację cieśni. Nie jestem jakąś nawiedzoną babą, ale postanowiłam, że jednak zrobię prywatnie ( ponieważ żaden z neurologów przez mnie odwiedzanych nie widział takiej potrzeby) rezonans i z wynikiem pojadę do P.Profesora. Znam Go od wielu lat i jest dla mnie niezaprzeczalnym autorytetem. No i oczywiście jedno spojrzenie na wynik i nagranie i decyzja - natychmiast operacja. 1. grudnia 2012 byłam operowana. I dopiero cieszę się życiem. I zdziwienie - nic nie boli i obie ręce sprawne jak za dawnych czasów. Panie Profesorze, nie ma słów które by wyraziły moją wdzięczność, szacunek i podziw. Bo mimo tylu przejść zachował Pan wrażliwość i szacunek dla pacjenta. Dziś te cechy u lekarzy zanikają i liczą się inne priorytety. Dziękuję również P. dr Skrzyńskiemu - super człowiek i lekarz.Dużo zdrowia i szczęścia dla obu Panów. Wdzięczna pacjentka z Mińska Maz.

  zgłoś nadużycie
 • 13 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  BRAK JEST MI SLOW ABY WYRAZIC WDZIECZNOSC TEMU CZLOWIEKOWI.MINAL WLASNIE TYDZIEN OD OPERACJI KREGOSLUPA,A MOJ MAZ CZUJE SIE ZNACZNIE LEPIEJ.SAMA SWIADOMOSC,ZE PROF. PODGORSKI ISTNIEJE DAJE NAM POCZUCIE BEZPIECZENSTWA.JEDEN Z NAJLEPSZYCH NEUROCHIRURGOW W POLSCE I NA SWIECIE.DZIEKUJEMY PANU PROFESOROWI ZA ODZYSKANE ZDROWIE I SPOKOJ W NASZYM DOMU.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online