prof. dr hab. n. med.

Jan Pilch

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Osobiście mam ogromne problemy z krtanią i zatokami, a inni lekarze wyszukiwali mi do tego masę innych chorób, łącznie z polipem. Profesor Pilch dysponuje fantastyczną aparaturą, co więcej- chętnie jej używa, a nie jak inni laryngolodzy wpycha lustereczko i udaje wszechwiedzącego. Zdiagnozował u mnie dwie choroby: wylewu krwi do krtani, dwa lata później: obrzęku Reinkego. jest niesamowitym człowiekiem- sympatycznym i jak pisano wyżej- dającym nadzieję. Przepisuje często leki w inhalacjach - za to także plus- antybiotyki to nie lekarstwo na wszystko, drodzy laryngolodzy.

 • bardzo dobry

  U Profesora Pilcha byłam w gabinecie w Myślenicach i bardzo jestem mu wdzięczna za wyleczenie skuteczne mojego problemu z migdałem i zatokami:) Około 15-roku życia miałam wykrytego przez Profesora trzeciego migdała, który utrudniał mi życie, ale kilka drobnych zabiegów, lamp i leków pomogły skutecznie. Dziś mam 27 lat i problemu nie mam z migdałem:) Polecam Profesora i pozdrawiam. Mieszkanka Myślenic Agnieszka B.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec z duzym poczuciem humoru, kulturalny, odpowiednie podejscie do pacjenta. Mialem operacje u Pana Profesora na przegrode nosowa i jestem zadowolony ze on mi ja robil bo widac iz zna sie na rzeczy. Godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Jedno ze starych przysłów mówi, że lekarz sam powinien być lekarstwem, czy jakoś tak... Prof. Pilch jest właśnie takim człowiekiem. Wizyty są drogie, ale naprawdę jest tego wart. Daje pacjentowi nie tylko swój czas i umiejętności, ale także nadzieję. Naprawdę poważnie podchodzi do pacjenta i angażuje się w jego problem. Jest wspaniały jako człowiek i jako lekarz.

 • bardzo dobry

  znakomity diagnosta, dobry kulturalny lekarz; ma do pacjentów bardzo dużo cierpliwości

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Anna Maria Horbulewicz - laryngolog, Marzena Małgorzata Pietrzak - laryngolog, Magdalena Stodółkiewicz - laryngolog, Krystyna Kozakiewicz - laryngolog, Teresa Tomera-Proksa - laryngolog, Weronika Katarzyna Siwiec - laryngolog, Jarosław Markowski - laryngolog, Jarosław Sak - laryngolog, Jakub Wojciech Kwiatkowski - laryngolog, Justyn Bogusz - laryngolog, Teresa Wolan - laryngolog, Teresa Wołowska - laryngolog, Jarosław Paluch - laryngolog, Małgorzata Kołodziejczyk - laryngolog, Włodzimierz Niecewicz - laryngolog, Maria Budzicz - laryngolog, Irena Urban - laryngolog, Anna Nykiel - laryngolog, Henryk Wolan - laryngolog, Małgorzata Sośnierz-Spangenberg - laryngolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online