lek.

Jan Kopeć

Onkolog, Internista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pamiętam pana doktora z wojskowego szpitala w Bydgoszczy leczył mnie w 1999r. pamiętam go do tej pory jak najbardziej pozytywnie.Chyba jedyny prawdziwi lekarz z powołaniem do tej pory jeszcze żaden lekarz mu nie dorównał.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Wysłucha, podejmie dyskusję i konkretne leczenie. Nie okazuje choremu jakiegokolwiek zniecierpliwienia. Nowotwór to nie ból zęba i nie ma idealnych rozwiązań. Ale jest w stanie dopasować optymalną ścieżkę leczenia dla danego typu nowotworu. Polecam tego onkologa.

 • bardzo dobry

  Jest bardzo miły wyrozumiały na każde pytanie odpowie pacjenta pocieszy brak słów dla tak dobrego pacjenta.

 • bardzo dobry

  Jestem pod kontrolą tego lekarza od siedmiu lat , polecam Pana Doktora gdzie tylko ktoś potrzebuje porad onkologicznych.Jest człowiekiem niezmanierowanym cały czas stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.Więcej takich lekarzy!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz zaangażowany,podziwiam, szacunek p. doktorze!!!

 • bardzo dobry

  Doktor Kopeć to lekarz u którego wizyta należy do przyjemności..Dr Kopec z wielką troską, powagą słucha chorego. . Zawsze wysłucha, wytłumaczy , doradzi a co najważniejsze nigdy nie okaże jakiegokolwiek zniecierpliwienia. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzebuje. Krótko mówiąc jest lekarz z powołania, Jego spokój, ciepło i życzliwość do pacjentów sprawiają, że nawet w tych najgorszych momentach nikt nie czuje się pozostawiony sam na sam ze swoją chorobą. Te cechy pozwalają się pacjentom zmagać się z tak ciężką chorobą , a przede wszystkim pozytywnie myśleć ,że będzie lepiej i jest szansa. To nastawienie u pacjentów jest potrzebne . Pacjentka z Inowrocławia

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Wnikliwie tłumaczy co dolega pacjentowi i dlaczego stosuje konkretne leczenie. Pacjent czuje się u Niego podmiotem, a nie przedmiotem. Taki powinien być każdy lekarz. Pacjent z Chełmna

 • bardzo dobry

  Doktor Kopeć to lekarz, który całym sobą oddaje się swojej pracy.Jego podejście do pacjentów, szczególnie tych starszych i tych "trudnych" jest zdumiewające. Zawsze wysłucha, wytłumaczy , doradzi a co najważniejsze nigdy nie okaże jakiegokolwiek zniecierpliwienia. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzebuje. Krótko mówiąc jest lekarz z powołania, który wie że to on jest dla pacjentów a nie pacjenci dla niego.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor przez prawie osiem lat prowadził mojego Tatę. Pomógł mu w chorobie. Był dla niego zawsze życzliwy i bardzo przyjaźnie nastawiony. Tata niestety trzy lata temu zmarł ale było to wynikiem innej choroby, która niestety w dużym stopniu przyczyniła się do jego śmierci. Panie doktorze jest Pan cudownym człowiekiem, a takich lekarzy jak Pan jest zaledwie garstka. Pan zawsze dawał Tacie nadzieję, nigdy jej nie odbierał i wierzę, że również o niego walczył.

 • bardzo dobry

  Minęło już kilka ładnych lat(ok.10,wtedy przyjmował jeszcze w 10 Szpitalu Wojskowym i właśnie zmieniał miejsce pracy na nowo otwierane Centrum Onkologii), ale dopiero teraz spostrzegłem tą stronę i z pełną satysfakcją mogę dodać swoją w pełni pozytywną opinię. Po prostu i lekarz i człowiek z wielką klasą!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Daniel Ogrodnik - onkolog, Wiesława Dorota Wielgus - onkolog, Monika Olejniczak - onkolog, Andrzej Nowicki - onkolog, Piotr Plecka - onkolog, Małgorzata Zarzycka - onkolog, Piotr Rafał Błaszczyk - onkolog, Adrianna Makarewicz - onkolog, Andrzej Krzysztof Ostrowski - onkolog, Grażyna Krystyna Kulińska - onkolog, Maria Kubiak - onkolog, Paweł Szymański - onkolog, Monika Anna Grzela - onkolog, Katarzyna Kalinowska - onkolog, Bogdan Żurawski - onkolog, Michał Sławomir Wiśniewski - onkolog, Janusz Kowalewski - onkolog, Dariusz Bała - onkolog, Wojciech Kondraciuk - onkolog, Anna Wronczewska - onkolog