Jan Kopeć, onkolog Bydgoszcz

Jan Kopeć

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

19

Adresy

 • Gabinet lekarski

  Bydgoszcz, Gdańska 5

  6001326 ... (zobacz więcej)

 • 5 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pamiętam pana doktora z wojskowego szpitala w Bydgoszczy leczył mnie w 1999r. pamiętam go do tej pory jak najbardziej pozytywnie.Chyba jedyny prawdziwi lekarz z powołaniem do tej pory jeszcze żaden lekarz mu nie dorównał.

  zgłoś nadużycie
 • 22 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Wysłucha, podejmie dyskusję i konkretne leczenie. Nie okazuje choremu jakiegokolwiek zniecierpliwienia. Nowotwór to nie ból zęba i nie ma idealnych rozwiązań. Ale jest w stanie dopasować optymalną ścieżkę leczenia dla danego typu nowotworu. Polecam tego onkologa.

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jest bardzo miły wyrozumiały na każde pytanie odpowie pacjenta pocieszy brak słów dla tak dobrego pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 3 października 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem pod kontrolą tego lekarza od siedmiu lat , polecam Pana Doktora gdzie tylko ktoś potrzebuje porad onkologicznych.Jest człowiekiem niezmanierowanym cały czas stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu.Więcej takich lekarzy!!!

  zgłoś nadużycie
 • 20 lipca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz zaangażowany,podziwiam, szacunek p. doktorze!!!

  zgłoś nadużycie
 • 12 lipca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Kopeć to lekarz u którego wizyta należy do przyjemności..Dr Kopec z wielką troską, powagą słucha chorego. . Zawsze wysłucha, wytłumaczy , doradzi a co najważniejsze nigdy nie okaże jakiegokolwiek zniecierpliwienia. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzebuje. Krótko mówiąc jest lekarz z powołania, Jego spokój, ciepło i życzliwość do pacjentów sprawiają, że nawet w tych najgorszych momentach nikt nie czuje się pozostawiony sam na sam ze swoją chorobą. Te cechy pozwalają się pacjentom zmagać się z tak ciężką chorobą , a przede wszystkim pozytywnie myśleć ,że będzie lepiej i jest szansa. To nastawienie u pacjentów jest potrzebne . Pacjentka z Inowrocławia

  zgłoś nadużycie
 • 24 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz. Wnikliwie tłumaczy co dolega pacjentowi i dlaczego stosuje konkretne leczenie. Pacjent czuje się u Niego podmiotem, a nie przedmiotem. Taki powinien być każdy lekarz. Pacjent z Chełmna

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Kopeć to lekarz, który całym sobą oddaje się swojej pracy.Jego podejście do pacjentów, szczególnie tych starszych i tych "trudnych" jest zdumiewające. Zawsze wysłucha, wytłumaczy , doradzi a co najważniejsze nigdy nie okaże jakiegokolwiek zniecierpliwienia. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile tylko potrzebuje. Krótko mówiąc jest lekarz z powołania, który wie że to on jest dla pacjentów a nie pacjenci dla niego.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor przez prawie osiem lat prowadził mojego Tatę. Pomógł mu w chorobie. Był dla niego zawsze życzliwy i bardzo przyjaźnie nastawiony. Tata niestety trzy lata temu zmarł ale było to wynikiem innej choroby, która niestety w dużym stopniu przyczyniła się do jego śmierci. Panie doktorze jest Pan cudownym człowiekiem, a takich lekarzy jak Pan jest zaledwie garstka. Pan zawsze dawał Tacie nadzieję, nigdy jej nie odbierał i wierzę, że również o niego walczył.

  zgłoś nadużycie
 • 29 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Minęło już kilka ładnych lat(ok.10,wtedy przyjmował jeszcze w 10 Szpitalu Wojskowym i właśnie zmieniał miejsce pracy na nowo otwierane Centrum Onkologii), ale dopiero teraz spostrzegłem tą stronę i z pełną satysfakcją mogę dodać swoją w pełni pozytywną opinię. Po prostu i lekarz i człowiek z wielką klasą!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami