Jan Iwanicki, chirurg Gdańsk

Jan Iwanicki

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 15 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Uratowal mi zycie w pore trafnie diagnozujac mnie/moje PSH bylo wysokie 25,5.Chwala mu za to.Konkretny i o wielkiej kulturze specjalista.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Totalny brak kultury ze strony lekarza. Po wejść do gabinetu i powiedzeniu "dzień dobry" lekarz nic nie odpowiedział, przez całą wizytę zachowywał się po prostu chamsko oraz był strasznie poczuty. Brak wiedzy za strony lekarza na temat mojego problemu. Poszedłem do lekarza po skierowanie oraz po ewentualne rady, niestety poza tym że wypisał mi skierowanie nic nie powiedział. Badanie trwało może z 30 sekund. Jakby tego było mało miałem wcześniej robiony zabieg na NFZ niestety nieskuteczny i wiedziałem że na nfz da się dany zabieg zrobić. A lekarz próbował mi wmówić że na nfz tego zabiegu nie zrobię i za wszelką cenę chciał abym zrobił to prywatnie u niego.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 24 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Doktor Iwanicki nie jest dla mnie żadnym profesjonalistą. Traktuje pacjentów obcesowo. Mój syn był u niego z powodu kamicy nerkowej stwierdzonej na podstawie pzreprowadzonych wcześniej badań, poświęcił mu zaledwie 5 minut nie tłumacząc jaka metoda leczenia byłaby dla niego najlepsza, w kilku słowach stwierdził, że ma brac przepisane leki rozkruszajace i to na tyle. Na prośbe syna zechciał zapisac lek pzreciwbólowy ponieważ tak naprawde nie uznał tego za konieczne. Jak mozna tak potraktowac pacjenta biorąc niemałe pieniądze, gdzie jest zachowana etyka lekarska i odpowiednie podejście do osoby chorej, widocznie dla Pana doktora liczą sie tylko szybko zarobione pieniądze, traktuje swój gabinet prywatny jak masówke gdzie najważniejsza jest ilość nie jakość wykonanej usługi. Żenada nie polecam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wysokiej klasy specjalista. W listopadzie 2008 roku operował moja mamę. Zaznaczę, że przed wizytą u dr Iwanickiego diagnozę próbowało wystawić trzech innych lekarzy - nieskutecznie. Dr Iwanicki bezbłędnie zdiagnozował pacjentkę, a w efekcie czego operował. Przed operacją dokładnie wyjaśniał na czym operacja będzie polegała, rozwiewając wątpliwości, które zostały po wizytach u poprzednich lekarzy. Prócz fachowości dr Iwanicki charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą i życzliwością do pacjenta. Jest to specjalista godny polecenia!

  zgłoś nadużycie
 • 5 grudnia 2008

  Ocena: Dobry

  Bardzo solidny lekarz i człowiek. Ma konkretne podejscie do pacjenta i nie owija w bawełne.Polecam ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 30 listopada 2008

  Ocena: Bardzo dobry

  Z szczerym sercem mogę napisać, że dr Iwanicki jest specjalistą na wysokim poziomie :) Ma doskonałe podejście do pacjenta. Szczery do bólu ale właśnie po to idziemy do lekarza żeby poznać prawdę o naszym stanie zdrowia. Jako jedyny z licznych lekarzy u których byliśmy z ciężko chorym teściem zdecydował się na wykonanie ryzykownej operacji i chwała mu za to :) Konkretny facet i bardzo dobry lekarz :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online