lek.

Jan Garstka

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  TYLE DOBREGO ZAWDZIECZAM TEMU LEKARZOWI ZE GDYBYM MOGLA PRZYZNALABYM TEMU PANU DOKTOROWI NOBLA. JESTEM JEGO PACJETKA OD 20 LAT. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA SERCE I OPIEKE ZDROWOTNA.JEST PAN NAJNAJLEPSZY.

 • bardzo słaby

  Pan doktor może i ma "garstkę" stojących za nim murem zwolenników, jednak lata jego świetlanej kariery ma już grubo za sobą...Wizyta u tegoż sędziwego wiekiem osobnika trwała zaledwie 3 minuty, podczas których to ledwie zajrzawszy do mojego nieszczęsnego ucha, w mgnieniu oka postawił diagnozę (mylną rzecz jasna, co potwierdziły późniejsze badania posiewu, na które nie raczył mnie skierować, a co powinien uczynić na samym wstępie)oraz nie pytając o moją zgodę oraz nie przeprowadzając uprzednio wywiadu medycznego co do zasadności i możliwości takiego leczenia - zapodał do ucha silny steryd w spray'u !, Zapytany, dlaczego tak trudno dodzwonić się na jego nr tel. do rejestracji, odparł bez zażenowania:"Przecież jestem ORDYNATOREM "- Panie doktorze, wystarczyło rzec, że miał Pan dyżur w szpitalu lub, że rejestracja na wizyty prywatne jest od godziny dajmy na to 16-tej. Może właśnie dlatego, że jest Pan tym ordynatorem, nie powinnam do Pana trafić...zwłaszcza, że za to Pana "wróżenie z fusów" zapłaciłam 100zł PLN nie otrzymując oczywiście żadnego dowodu zapłaty w postaci paragonu itp. Pan Garstka nie prowadzi żądnej ewidencji pacjentów, a co gorsza przychodów! UKS już się cieszy na wizytę w pańskim gabinecie. Powodzenia!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Rzeczowy, konkretny jak na nasze czasy wyróżniający sie ludzkim podejsciem do pacjętów , humorem i bijącą życzliwością .Myslę, że przykład dla innych bezdusznych pseudo lekarzy. Dodam ,ze leżąc na oddziele laryngologicznym w Ostrowie Wlkp. udziela sie duch Pana Doktora współpracownikom lekarzom i całemu personelowi.Za co BARDZO DZIEKUJE i POLECAM

 • bardzo dobry

  Ja również polecam Pana Doktora, uważam że jest to dusza człowiek. Ma wspaniałe podejście przede wszystkim do dzieci ale również do rodziców. Konkretny rzeczowy bez owijania w bawełne, zawsze do dyspozycji pacjentów. Miły uśmiechnięty a przede wszystkim ludzki. Zdecydowanie polecam i myślę, że lepszego laryngologa nie ma w okolicy. Dosłownie lekarz z powołania!! a nie z konieczności jak wielu innych.

 • dobry

  Bardzo miły lekarz, z tzw. podejściem do dzieci - usuwał migdał mojemu 6-cio letniemu synkowi. Na pewno specjalista w tym co robi, jednakże wydaje mi się, że w jego pracę wkradła się już rutyna. W szpitalu, dosłownie przelatywał przez salę - nie było sposobu z nim porozmawiać o zabiegu, czy stanie synka po zabiegu. Polecam jako doskonałego laryngologa !!

 • bardzo dobry

  Dr Garstka- świetny fachowiec i fajny człowiek. Leżałam niedawno na oddziale laryngologicznym i przyznaję, ze podejście do pacjentów ma wzorcowe.Jest życzliwy i zawsze uśmiechnięty. Wchodząc na salę żartuje ,,no i jak tam moje miśki, jak się czujecie,,- naprawdę stwarza fajną atmosferę w szpitalu. Jego córka pani dr Mazik też ma klasę, oprócz tego że jest doktorem jest przede wszystkim człowiekiem. To osoba spokojna i bardzo skromna. Lekarze bierzcie z nich przykład!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Garstka to wspaniałlekarz a zarazem człowiek.Pogodny, uśmiechnięty i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Gorąco wszystkim polecam.

 • bardzo dobry

  Witam wszystkich zgadzam się z wcześniejszymi opiniami.Pan Dr.Garstka to naprawdę lekarz godny podziwu.Ma zawsze uśmiech na twarzy,bardzo sympatyczny i otwarty.Bardzo dobre ma podejście do dzieci.Fachowiec w swojej dziedzinie.POLECAM!!!!

 • bardzo dobry

  Polecam dr Garstke J jest fachowcem w swojej dziedzinie jesli by wszyscy lekarze w polsce byli by jak on to NFZ byl by nie potrzebny zawsze usmiechniety,zawsze dobre slowo dla pacjeta, super dr polecam wszystkim ktorzy maja problemy z przegroda nosowa lub migdalkami polipami itp

 • bardzo dobry

  Doktor Garstka to wspaniały człowiek.Super podejście do dzieci.Jestem pełna podziwu dla niego .To prawdziwy anioł.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Przemysław Garbacz - laryngolog, Jarosław Grazda - laryngolog, Aleksandra Kupczyk - laryngolog, Zbigniew Bolach - laryngolog, Mariusz Jędras - laryngolog, Maria Wnuk - laryngolog