Jan Garstka, laryngolog Ostrów Wielkopolski
Laryngolog lek.

Jan Garstka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

24

Adresy

 • 26 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  TYLE DOBREGO ZAWDZIECZAM TEMU LEKARZOWI ZE GDYBYM MOGLA PRZYZNALABYM TEMU PANU DOKTOROWI NOBLA. JESTEM JEGO PACJETKA OD 20 LAT. DZIEKUJE PANIE DOKTORZE ZA SERCE I OPIEKE ZDROWOTNA.JEST PAN NAJNAJLEPSZY.

  zgłoś nadużycie
 • 23 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Rzeczowy, konkretny jak na nasze czasy wyróżniający sie ludzkim podejsciem do pacjętów , humorem i bijącą życzliwością .Myslę, że przykład dla innych bezdusznych pseudo lekarzy. Dodam ,ze leżąc na oddziele laryngologicznym w Ostrowie Wlkp. udziela sie duch Pana Doktora współpracownikom lekarzom i całemu personelowi.Za co BARDZO DZIEKUJE i POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja również polecam Pana Doktora, uważam że jest to dusza człowiek. Ma wspaniałe podejście przede wszystkim do dzieci ale również do rodziców. Konkretny rzeczowy bez owijania w bawełne, zawsze do dyspozycji pacjentów. Miły uśmiechnięty a przede wszystkim ludzki. Zdecydowanie polecam i myślę, że lepszego laryngologa nie ma w okolicy. Dosłownie lekarz z powołania!! a nie z konieczności jak wielu innych.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2011

  Ocena: Dobry

  Bardzo miły lekarz, z tzw. podejściem do dzieci - usuwał migdał mojemu 6-cio letniemu synkowi. Na pewno specjalista w tym co robi, jednakże wydaje mi się, że w jego pracę wkradła się już rutyna. W szpitalu, dosłownie przelatywał przez salę - nie było sposobu z nim porozmawiać o zabiegu, czy stanie synka po zabiegu. Polecam jako doskonałego laryngologa !!

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Garstka- świetny fachowiec i fajny człowiek. Leżałam niedawno na oddziale laryngologicznym i przyznaję, ze podejście do pacjentów ma wzorcowe.Jest życzliwy i zawsze uśmiechnięty. Wchodząc na salę żartuje ,,no i jak tam moje miśki, jak się czujecie,,- naprawdę stwarza fajną atmosferę w szpitalu. Jego córka pani dr Mazik też ma klasę, oprócz tego że jest doktorem jest przede wszystkim człowiekiem. To osoba spokojna i bardzo skromna. Lekarze bierzcie z nich przykład!

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor Garstka to wspaniałlekarz a zarazem człowiek.Pogodny, uśmiechnięty i ma bardzo dobre podejście do dzieci. Gorąco wszystkim polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 17 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam wszystkich zgadzam się z wcześniejszymi opiniami.Pan Dr.Garstka to naprawdę lekarz godny podziwu.Ma zawsze uśmiech na twarzy,bardzo sympatyczny i otwarty.Bardzo dobre ma podejście do dzieci.Fachowiec w swojej dziedzinie.POLECAM!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam dr Garstke J jest fachowcem w swojej dziedzinie jesli by wszyscy lekarze w polsce byli by jak on to NFZ byl by nie potrzebny zawsze usmiechniety,zawsze dobre slowo dla pacjeta, super dr polecam wszystkim ktorzy maja problemy z przegroda nosowa lub migdalkami polipami itp

  zgłoś nadużycie
 • 5 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Garstka to wspaniały człowiek.Super podejście do dzieci.Jestem pełna podziwu dla niego .To prawdziwy anioł.

  zgłoś nadużycie
 • 26 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  ŻYCZYŁBYM WSZYSTKIM LEKARZOM ABY BYLI TAK DOBRYMI LEKARZAMI JAK PAN DOKTOR GARSTKA.A DO TEGO JESZCZE JEST PO PROSTU WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.MOJE WIELKIE UZNANIE.ZAWDZIĘCZM WIELE PANU DOKTOROWI , BYĆ MOŻE NAWET ŻYCIE.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami