Jakub Grudzień

251

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym
  na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie wykonuje badania USG Doppler w przypadkach ciąży o przebiegu patologicznym.

  Współautor kilkunastu prac naukowych opublikowanych na łamach czasopism medycznych.

  W nowootwartym prywatnym szpitalu LIFTMED proponuję pełen zakres operacji ginekologicznych i z zakresu ginekologii plastycznej..

  W mojej praktyce lekarskiej zawsze staram się, by każdą pacjentkę przeprowadzić przez proces diagnostyczno - leczniczy zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej"

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 8 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Z Panem Doktorem miałam zaszczyt spotkać się w rybnickim szpitalu. Dziękuję z całego serca za fachową i profesjonalną opiekę.

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,jestem pacjentką pana doktora ponad 10 lat,prowadził moja pierwszą ciążę nie mogę złego słowa powiedzieć.Jest miły,delikatny,udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.Jestem bardzo zadowolona i polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 11 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dla mnie to najlepszy lekarz!!! :) Jest bardzo miły i już od wejścia nie czuję się skrępowana tak jak bywało u innych lekarzy:/ Odpowie na każde pytanie...mało tego często nie muszę o nic pytać bo tak jakby czyta w myślach ;) Szczerze polecam Pana Doktora :)

  zgłoś nadużycie
 • 10 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam w 100% bardzo uprzejmy i miły doktor udziela wyczerpujących odpowiedzi co bardzo chwale. Na pewno wroce do doktora wróce

  zgłoś nadużycie
 • 12 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor Grudzień jest bardzo spokojnym i profesjonalnym specjalistą. Udzielił mi odpowiedzi na wszystkie pytania, uspokoił i zapisał odpowiednią terapie, która mi pomogła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Rzeczywiscie - wszyskie opinie sie potwierdzily oczywiscie te pozytywne . P doktor jest konkretny , rzetelny , udziela wyczepujacych odpowiedzi , nie czaruje jak inni ,a przy tym jest mily i delikatny , bada kompleksowo .załuję ze wczesniej u niego nie bylam - nie nalezy myslec o pieniądzach w tak waznej sprawie jak zdrowie ginekologiczne ,wiem bywa trudno ale warto .Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Pana Doktora Grudnia, nie mogę złego słowa powiedzieć. Mimo ciężkich chwil jakie przeszłam podczas poronienia Pan Doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i dał nadzieję na przyszłość. W chwili gdy potrzebowałam wizyty a nie byłam umówiona przyjął mnie poza kolejnością. Moim zdaniem bardzo profesjonalny i konkretny fachowiec. Mam nadzieję że doczekam się kolejnej ciąży i tym razem będzie wszystko dobrze. Polecam Lift-Med.

  zgłoś nadużycie
 • 18 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Hmm ja tez jestem od niedawna pacjentką dr Grudnia, prowadził moją drugą ciążę - 3 miesiące przed wyznaczonym terminem porodu zaczęłam krwawić - zadzwoniłam do dr Grudnia i od razu kazał przyjechać do siebie do gabinetu i wejść pomiędzy pacjentkami. W szpitalu bardzo mi pomógł i dzięki Niemu szczęśliwie urodziłam:) Nie omija z daleka tylko pamięta o swoich pacjentkach! bardzo DZIĘKUJĘ panie doktorze!!!

  zgłoś nadużycie
 • 18 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem w ciąży i jestem pacjentka Pana doktora również, mogę powiedzieć tylko jedną rzecz: prawdiwy profesjonalizm. Polecam pana doktora wszystkim, Jest kompetentny, faktycznie odpowiada na wszystkie pytania, to jest również moja pierwsza ciąża, więc i ja duzo pytam. Wizyta w gabinecie to sama przyjemność, Pan doktor potrafi rozładować atmosferę, uśmiecha się, naprawde polecam w 100 %. Ja z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni.

  zgłoś nadużycie
 • 23 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Ja jestem w ciąży i jestem pacjentką p. doktora Grudnia z polecenia. Powiem tak - ile kobiet tyle opini, żaden lekarz nie będzie miał 100% plusów. Ja nie narzekam, Pan doktor jest bardzo miły, kulturalny i na poziomie, bombarduję go pytaniami na temat dzidziusia i zdrowia i na wszytskie odpowiada, bo wie, że to moja pierwsza ciąża i że się przejmuję. CHodzę na wizyty prywatne - wcale mi nie szkoda kasy - ciąża to 9 miesięcy, nie całe życie -warto zainwestować w dobrą opiękę. Jak najbardziej jestem na tak:) Tylko martwię się tymi opiniami szpitalnymi, bo nie wiem, który szpital wybrać i czy w Rybniku będzie dobra opieka... No nic - w każdym razie pracę pana doktora Grudnia oceniam na 5 z plusem!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja