lek.

Jakub Grudzień

Ginekolog

Umów wizytę 28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie w... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Labioplastyka
Plastyka pochwy
Operacja plastyczna miejsc intymnych
USG
Diagnostyka onkologiczna
Nietrzymanie moczu
Zwykła wizyta
Operacja położnicza
USG doppler
Laser Mona Lisa
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym
na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie wykonuje badania USG Doppler w przypadkach ciąży o przebiegu patologicznym.

Współautor kilkunastu prac naukowych opublikowanych na łamach czasopism medycznych.

W nowootwartym prywatnym szpitalu LIFTMED proponuję pełen zakres operacji ginekologicznych i z zakresu ginekologii plastycznej..

W mojej praktyce lekarskiej zawsze staram się, by każdą pacjentkę przeprowadzić przez proces diagnostyczno - leczniczy zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej"

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Sląski Uniwersytet Medyczny

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Pana Doktora Grudnia, nie mogę złego słowa powiedzieć. Mimo ciężkich chwil jakie przeszłam podczas poronienia Pan Doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i dał nadzieję na przyszłość. W chwili gdy potrzebowałam wizyty a nie byłam umówiona przyjął mnie poza kolejnością. Moim zdaniem bardzo profesjonalny i konkretny fachowiec. Mam nadzieję że doczekam się kolejnej ciąży i tym razem będzie wszystko dobrze. Polecam Lift-Med.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest uprzejmy i odpowiadał cierpliwie na moje pytania.Wizyta odbyła się punktualnie. Polecam !

 • bardzo dobry

  Uważam ze doktor jest jednym z najlepszych lekarzy ginekologów u jakich byłam. Bardzo gorąco polecam go wszystkim kobietą. Jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu .

 • dobry

  Wizyta odbyła się punktualnie. Trwała 12 minut. Zapłaciłam 120 zł. Otrzymałam skierowanie na badania hormonalne oraz informację z konsultacji do następnego lekarza ( neurologa). Oceniam na 4. Pan Doktor bardzo miły.

 • bardzo dobry

  To moja pierwsza wizyta u tego lekarza i na pewno nie ostatnia. Pan doktor bardzo miły, rzeczowy i profesjonalny. Obsługa na najwyższym poziomie, polecam szczerze :)

 • dobry

  Lekarz jak dla mnie pełen profesjonalizm - od poprzedniego lekarza nie uzyskałam przez wszystkie wizyty tyle cennych informacji ile przez tą jedną wizytę od tego lekarza - polecam

 • bardzo słaby

  Pan doktor w dziedzinie uprzejmości zachowuje się nienagannie, przeprowadził badania i zapewnił, że wszystko jest w porządku... nie było

 • dobry

  Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Badanie kompleksowe. Pan doktor rzetelny i profesjonalny, a do tego sympatyczny. Polecam.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktora od 13 lat. Towarzyszył przy porodzie obu moich dzieci. Teraz raz na rok chodzę na kontrolne badania i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest konkretny, rzetelny zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam,po raz pierwszy byłam u pana doktora i musze napisac,ze bardzo miły pan doktor,wytłumaczył mi co mi jest,badanie super,umie rozmawiac z pacjentem.Polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę