lek.

Jakub Grudzień

Ginekolog, Położna, położnik

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie w... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym
na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie wykonuje badania USG Doppler w przypadkach ciąży o przebiegu patologicznym.

Współautor kilkunastu prac naukowych opublikowanych na łamach czasopism medycznych.

W nowootwartym prywatnym szpitalu LIFTMED proponuję pełen zakres operacji ginekologicznych i z zakresu ginekologii plastycznej..

W mojej praktyce lekarskiej zawsze staram się, by każdą pacjentkę przeprowadzić przez proces diagnostyczno - leczniczy zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej"

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  2 miesiące temu miałam zabieg waginoplastyki. Jestem po 3 ciążach Miałam korektę górnej, dolnej ściany pochwy oraz korektę krocza. Znieczulenie miejscowe bardzo silne, polecam. Nie było potrzeby usypiać, czy kuć w kręgosłup. Efekt napięcia mięśni, jak sprzed ciąży. Dolegliwości wszystkie minęły. Jest to dość poważny zabieg, przez tydzień miałam problem z chodzeniem, w sumie cały czas musiałam leżeć. Przez dwa tyg. nie było mowy o siadaniu. Ból po zabiegu był bardzo silny, nie obyło się bez tabletek. Polecam kobietom po kilku porodach, gdy ćwiczenia mięśni kegla już nie pomagają. Oczywiście polecam przeprowadzić zabieg w Lift-Med u Dr. Grudzień. Cały zabieg trwał ponad 1,5 g,

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim tego lekarza, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona przebiegiem całej wizyty, atmosfera cudowna, pan doktor bardzo delikatny i dokładny, jeśli znów będę musiała skorzystać z porady i pomocy na pewno tu wrócę.

 • bardzo dobry

  Z Panem Doktorem miałam zaszczyt spotkać się w rybnickim szpitalu. Dziękuję z całego serca za fachową i profesjonalną opiekę.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,jestem pacjentką pana doktora ponad 10 lat,prowadził moja pierwszą ciążę nie mogę złego słowa powiedzieć.Jest miły,delikatny,udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.Jestem bardzo zadowolona i polecam.

 • bardzo dobry

  Dla mnie to najlepszy lekarz!!! :) Jest bardzo miły i już od wejścia nie czuję się skrępowana tak jak bywało u innych lekarzy:/ Odpowie na każde pytanie...mało tego często nie muszę o nic pytać bo tak jakby czyta w myślach ;) Szczerze polecam Pana Doktora :)

 • bardzo dobry

  Polecam w 100% bardzo uprzejmy i miły doktor udziela wyczerpujących odpowiedzi co bardzo chwale. Na pewno wroce do doktora wróce

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Grudzień jest bardzo spokojnym i profesjonalnym specjalistą. Udzielił mi odpowiedzi na wszystkie pytania, uspokoił i zapisał odpowiednią terapie, która mi pomogła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

 • bardzo dobry

  Rzeczywiscie - wszyskie opinie sie potwierdzily oczywiscie te pozytywne . P doktor jest konkretny , rzetelny , udziela wyczepujacych odpowiedzi , nie czaruje jak inni ,a przy tym jest mily i delikatny , bada kompleksowo .załuję ze wczesniej u niego nie bylam - nie nalezy myslec o pieniądzach w tak waznej sprawie jak zdrowie ginekologiczne ,wiem bywa trudno ale warto .Polecam

 • bardzo słaby

  Pan doktor bada jak automat jednocześnie kasując jak automat, słabe zaangażowanie w problem pacjenta, powierzchowna analiza. Nie polecam.

 • bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Pana Doktora Grudnia, nie mogę złego słowa powiedzieć. Mimo ciężkich chwil jakie przeszłam podczas poronienia Pan Doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i dał nadzieję na przyszłość. W chwili gdy potrzebowałam wizyty a nie byłam umówiona przyjął mnie poza kolejnością. Moim zdaniem bardzo profesjonalny i konkretny fachowiec. Mam nadzieję że doczekam się kolejnej ciąży i tym razem będzie wszystko dobrze. Polecam Lift-Med.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Ryszard Fuchs - ginekolog, Piotr Szuścik - ginekolog, Grażyna Korba-Oślizło - ginekolog, Ireneusz Grochowicz - ginekolog, Henryk Antoni Mrozek - ginekolog, Bożena Krzempek - ginekolog, Szymon Chlubek - ginekolog, Krzysztof Kopiec - ginekolog, Katarzyna Bednarczyk - ginekolog, Janusz Skrobarczyk - ginekolog, Cezary Szmit - ginekolog, Aleksander Danel - ginekolog, Marian Grodoń - ginekolog, Ryszard Michalik - ginekolog, Maciej Białek - ginekolog, Dariusz Kujawski - ginekolog, Maciej Rogoszewski - ginekolog, Cezary Bednarczyk - ginekolog, Jan Rochalski - ginekolog, Radosław Zubik - ginekolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę