Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie w... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Plastyka pochwy
Operacja położnicza
USG doppler
Labioplastyka
Operacja plastyczna miejsc intymnych
USG
Diagnostyka onkologiczna
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Od 1996 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym
na oddziale ginekologiczno - położniczym; aktualnie na stanowisku Starszego Asystenta; pracownik Centrum Diagnostyki Szpitala, gdzie wykonuje badania USG Doppler w przypadkach ciąży o przebiegu patologicznym.

Współautor kilkunastu prac naukowych opublikowanych na łamach czasopism medycznych.

W nowootwartym prywatnym szpitalu LIFTMED proponuję pełen zakres operacji ginekologicznych i z zakresu ginekologii plastycznej..

W mojej praktyce lekarskiej zawsze staram się, by każdą pacjentkę przeprowadzić przez proces diagnostyczno - leczniczy zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej"

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką Pana Doktora Grudnia, nie mogę złego słowa powiedzieć. Mimo ciężkich chwil jakie przeszłam podczas poronienia Pan Doktor wszystko mi dokładnie wytłumaczył i dał nadzieję na przyszłość. W chwili gdy potrzebowałam wizyty a nie byłam umówiona przyjął mnie poza kolejnością. Moim zdaniem bardzo profesjonalny i konkretny fachowiec. Mam nadzieję że doczekam się kolejnej ciąży i tym razem będzie wszystko dobrze. Polecam Lift-Med.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką doktora od 13 lat. Towarzyszył przy porodzie obu moich dzieci. Teraz raz na rok chodzę na kontrolne badania i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest konkretny, rzetelny zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Witam,po raz pierwszy byłam u pana doktora i musze napisac,ze bardzo miły pan doktor,wytłumaczył mi co mi jest,badanie super,umie rozmawiac z pacjentem.Polecam

 • bardzo dobry

  2 miesiące temu miałam zabieg waginoplastyki. Jestem po 3 ciążach Miałam korektę górnej, dolnej ściany pochwy oraz korektę krocza. Znieczulenie miejscowe bardzo silne, polecam. Nie było potrzeby usypiać, czy kuć w kręgosłup. Efekt napięcia mięśni, jak sprzed ciąży. Dolegliwości wszystkie minęły. Jest to dość poważny zabieg, przez tydzień miałam problem z chodzeniem, w sumie cały czas musiałam leżeć. Przez dwa tyg. nie było mowy o siadaniu. Ból po zabiegu był bardzo silny, nie obyło się bez tabletek. Polecam kobietom po kilku porodach, gdy ćwiczenia mięśni kegla już nie pomagają. Oczywiście polecam przeprowadzić zabieg w Lift-Med u Dr. Grudzień. Cały zabieg trwał ponad 1,5 g,

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim tego lekarza, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona przebiegiem całej wizyty, atmosfera cudowna, pan doktor bardzo delikatny i dokładny, jeśli znów będę musiała skorzystać z porady i pomocy na pewno tu wrócę.

 • bardzo dobry

  Z Panem Doktorem miałam zaszczyt spotkać się w rybnickim szpitalu. Dziękuję z całego serca za fachową i profesjonalną opiekę.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,jestem pacjentką pana doktora ponad 10 lat,prowadził moja pierwszą ciążę nie mogę złego słowa powiedzieć.Jest miły,delikatny,udziela odpowiedzi na wszystkie pytania.Jestem bardzo zadowolona i polecam.

 • bardzo dobry

  Dla mnie to najlepszy lekarz!!! :) Jest bardzo miły i już od wejścia nie czuję się skrępowana tak jak bywało u innych lekarzy:/ Odpowie na każde pytanie...mało tego często nie muszę o nic pytać bo tak jakby czyta w myślach ;) Szczerze polecam Pana Doktora :)

 • bardzo dobry

  Polecam w 100% bardzo uprzejmy i miły doktor udziela wyczerpujących odpowiedzi co bardzo chwale. Na pewno wroce do doktora wróce

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Grudzień jest bardzo spokojnym i profesjonalnym specjalistą. Udzielił mi odpowiedzi na wszystkie pytania, uspokoił i zapisał odpowiednią terapie, która mi pomogła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę