Jadwiga Pigoń-Pyka, alergolog Żywiec
Alergolog lek.

Jadwiga Pigoń-Pyka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

11

Adresy

 • 18 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani doktor jest rewelacyjnym specjalista od dzieci!!!bada dziecko bardzo dokładnie przeprowadza wywiad środowiskowy bada cała posturę....zaleca leki zastępcze zamiast antybiotyku.W ostateczności zleca antybiotyki.Jest bardzo delikatna i miła dla pacjenta a w szczególności dla małych pacjentów.Widać ze nie jest lekarzem dla pieniędzy tylko z powołania.....wizyty są płatne to fakt ale czy nasze skarby nie są tego warte?????polecam wszystkim w razie potrzeby.!!!

  zgłoś nadużycie
 • 16 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  super specialista wyciagła moje dziecko ze strasznych dusznosci,a w szpitalu powiedzieli mi ze to astma,pani doktor leczyła moje dziecko 6 miesiecy i nie ma znaku po chorobie jest super!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  mialam trzykrotny kontakt z roznymi schorzeniami u dzieci , za kazdym razem trafna diagnoza. skuteczne naiemal natychmiastowy efekt leczenia, jestem bardzo zadowolona i polecam uwazam ja za najlepsza w Zywcu

  zgłoś nadużycie
 • 7 lipca 2009

  Ocena: Słaby

  Pani doktor miła i kompetentna ale za nic nie mogę zrozumieć dlaczego już drugi rok dzieci przyjeżdzajace na odczulanie, muszą za szczepienie płacić,/za poradę lekarską pewnie też/ Dlaczego nie starają się w NFZ o refudnacje tak jak to było przedtem? Wiem ze rodzicom to bardzo się nie podoba, ale są bezradni.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 31 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  po doświadczeniach z osobnikiem o nazwisku szczerbowski andrzej z bielska- białej (też alergolog -ODRADZAM)jestem bardzo zadowolona. Wysłucha, wytłumaczy, doradzi, pilnuje dodatkowych badań. jest też poprostu człowiekiem a nie tylko lekarzem. POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2009

  Ocena: Dobry

  OD LAT LECZĘ DZIECKO U PANI DOKTOR I NIE NARZEKAM,UMIEJĘTNIE DOBIERA LEKI, A ANTYBIOTYK JEST OSTATECZNOŚCIĄ. JEDNAK OBSŁUGA PANI W RECEPCJI POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA.ZAPYTANIE O TEMPERATURĘ W POKOJU JEST BARDZO ISTOTNE, PONIEWAŻ ODPOWIEDNIA TEMP. W CZASIE SNU, PRZY CHOROBACH GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH JEST BARDZO ISTOTNA.

  zgłoś nadużycie
 • 6 maja 2009

  Ocena: Słaby

  p. doktor niby najlepsza ma bardzo malo czasu dla pacjenta. na moja sugestie by zapoznala sie z notatkami o leczeniu u innych doktorow odrzekla ze nie ma czasu bo przeciez pacjenci na korytarzu by ja zjedli.poza tym zadaje banalne pytania typu czy w pokoju nie bylo za cieplo itp.moze dobre dla malowymagajacych. przereklamowana kasuje rowno a nic nowego od niej nie zostalo uzyskane. strata czasu i kasy.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 2 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka polecam!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta. Solidnie zbada zanim postawi diagnozę. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2008

  Ocena: Neutralny

  Dobry specjalista, duża wiedza ale jeśli chodzi o uprzejmość, dyspozycyjność to trochę gorzej.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami