lek.

Jadwiga Pigoń-Pyka

Alergolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor jest rewelacyjnym specjalista od dzieci!!!bada dziecko bardzo dokładnie przeprowadza wywiad środowiskowy bada cała posturę....zaleca leki zastępcze zamiast antybiotyku.W ostateczności zleca antybiotyki.Jest bardzo delikatna i miła dla pacjenta a w szczególności dla małych pacjentów.Widać ze nie jest lekarzem dla pieniędzy tylko z powołania.....wizyty są płatne to fakt ale czy nasze skarby nie są tego warte?????polecam wszystkim w razie potrzeby.!!!

 • bardzo dobry

  super specialista wyciagła moje dziecko ze strasznych dusznosci,a w szpitalu powiedzieli mi ze to astma,pani doktor leczyła moje dziecko 6 miesiecy i nie ma znaku po chorobie jest super!!!!!!

 • bardzo dobry

  mialam trzykrotny kontakt z roznymi schorzeniami u dzieci , za kazdym razem trafna diagnoza. skuteczne naiemal natychmiastowy efekt leczenia, jestem bardzo zadowolona i polecam uwazam ja za najlepsza w Zywcu

 • słaby

  Pani doktor miła i kompetentna ale za nic nie mogę zrozumieć dlaczego już drugi rok dzieci przyjeżdzajace na odczulanie, muszą za szczepienie płacić,/za poradę lekarską pewnie też/ Dlaczego nie starają się w NFZ o refudnacje tak jak to było przedtem? Wiem ze rodzicom to bardzo się nie podoba, ale są bezradni.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  po doświadczeniach z osobnikiem o nazwisku szczerbowski andrzej z bielska- białej (też alergolog -ODRADZAM)jestem bardzo zadowolona. Wysłucha, wytłumaczy, doradzi, pilnuje dodatkowych badań. jest też poprostu człowiekiem a nie tylko lekarzem. POLECAM!

 • dobry

  OD LAT LECZĘ DZIECKO U PANI DOKTOR I NIE NARZEKAM,UMIEJĘTNIE DOBIERA LEKI, A ANTYBIOTYK JEST OSTATECZNOŚCIĄ. JEDNAK OBSŁUGA PANI W RECEPCJI POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA.ZAPYTANIE O TEMPERATURĘ W POKOJU JEST BARDZO ISTOTNE, PONIEWAŻ ODPOWIEDNIA TEMP. W CZASIE SNU, PRZY CHOROBACH GÓRNYCH DRÓG ODDECHOWYCH JEST BARDZO ISTOTNA.

 • słaby

  p. doktor niby najlepsza ma bardzo malo czasu dla pacjenta. na moja sugestie by zapoznala sie z notatkami o leczeniu u innych doktorow odrzekla ze nie ma czasu bo przeciez pacjenci na korytarzu by ja zjedli.poza tym zadaje banalne pytania typu czy w pokoju nie bylo za cieplo itp.moze dobre dla malowymagajacych. przereklamowana kasuje rowno a nic nowego od niej nie zostalo uzyskane. strata czasu i kasy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra specjalistka polecam!!!!

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, profesjonalne podejście do pacjenta. Solidnie zbada zanim postawi diagnozę. Polecam

 • neutralny

  Dobry specjalista, duża wiedza ale jeśli chodzi o uprzejmość, dyspozycyjność to trochę gorzej.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Piotr Wojnowski - alergolog, Małgorzata Wróbel-Rajzer - alergolog