Jacek Walkowski, ginekolog Słupia

Jacek Walkowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

25

Adresy

 • 27 sierpnia 2013

  Ocena: Słaby

  Nie polecam dr. Walkowskiego jako lekarza prowadzącego ciąże. Wizyty krótkie, mało przyjemne, rutynowe badania i najlepiej idź już do domu kobieto. Jeżeli Cie cos niepokoi i pytasz o to doktora nie wyjaśni Ci dokładnie w czym rzecz tylko zbywa i mówi że to normalne. Pan doktor mało mówi o ciąży, wręcz bałam się go o cos zapytać bo miałam wrażenie że nie chce mu się dyskutować. Po badaniu usg mówi tylko wszystko dobrze a żadnych konkretów. Ja osobiście nie jestem zadowolona z jego usług i nie polecam, tym bardziej że pół miasta chyba do niego chodzi.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wybierając lekarza, który poprowadzi moją ciążę zajrzałam m.in i tutaj na szczęście nie zraziły mnie negatywne komentarze. Każdą wizytę wspominam bardzo miło i co najważniejsze rzeczowo. A przede wszystkim gdyby nie dr, poród mógłby się źle skończyć. Jestem wdzięczna!

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2013

  Ocena: Słaby

  Doktor mało przyjemny w kontakcie. Wizyta u niego nie warta ceny (zresztą bez paragonu). W 36 tygodniu na moje pytania odpowiadał zdawkowo miałam wrażenie że traktuje mnie na zasadzie zapłać i idź już. Badanie krótkie nawet nie powiedział mi ile waży i mierzy dziecko. Nie jestem zadowolona z jego ,,opieki". Wiem że ma dobry sprzęt ale cóż jeśli z niego nie korzysta.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 17 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Osobiście bardzo polecam. Jest rzeczowy, konkretny,miły i profesjonalny przy tym bardzo delikatny podczas badań. Chętnie służy pomocą - zawsze jest pod telefonem i nigdy od niego jeszcze nie usłyszałam że nie ma czasu. Świetnie opiekuje się na oddziele, ma dobre podejście. Sama jestem po poronieniu i wiem doskonale jak wygląda opieka szpitalna w Jego wykonaniu- bardzo troskliwy. Oczekując czegoś więcej od lekarza należy oczekiwać również od siebie - pacjentka powinna wiedzieć jakie ma objawy i opisać co się dzieje - a nie zasiąść na fotelu i czekać az się dr domyśli. Dla mnie jest to człowiek jedyny w swoim rodzaju - wcale nie musi się uśmiechać ważne by swoją pracę wykonywał na zadanym poziomie. Ale ile pacjentek tyle opini...Polecam przyszłym mamą.

  zgłoś nadużycie
 • 22 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Co prawda ja rodziłam drugie dziecko 8 lat temu i powiem że pierwszą jak i drugą ciążę prowadził właśnie dr Walkowski i wspominam go bardzo dobrze dodam że specjalnie do niego przyjeżdżałam aż z Warszawy i właśnie w Starachowicach pod jego kontrolą i opieką rodziłam synów.Wszystko było perfect.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, konkretny, nie owija w bawelnę,mało się uśmiecha ale chyba nie o to chodzi, ma ogromną wiedzę , świetnie wyposażony gabineti napewno nie zdziera kasy, dla swoich stałych pacjentem daje rabaty, jest bezpośredni i może to kogoś boli.. nie każdy lubi jak mu się mówi całą prawdę, potrafi powiedzieć , że czegoś nie wiem , nikt nie jest wszechwiedzący a nie każdy potafi sie do tego przyznać

  zgłoś nadużycie
 • 6 lutego 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Moim zdaniem nie jest wart tych pieniędzy które trzeba mu płacić za wizytę. Osobiście wspominam go bardzo nieprzyjemnie, w siódmym miesiącu ciąży musiałam zmienic lekarza ponieważ nie mogłam już znieść jego gburowatości i totalnej olewki pacjenta. Wizyta trwała 3 min, zerknął na badania i do widzenia, zero kontaktu, rozmowy, nic.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie wykrył żadnej wady wrodzonej u mojego dziecka a miało ich aż trzy. Nie donosiłam ciąży bo leczył mnie luteiną aż do 33 tygodnia zamiast wprowadzić fenoterol. Nie poszłabym do niego nawet gdyby on mi zapłacił.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  prowadził całą moją ciążę, jeżeli chodzi o wiedzę i profesjonalizm to szacunek, znam wielu lekarzy, doktorów i profesorów tej specjalizacji i wiem co mówię! jeżeli chodzi o kontakt z pacjentką to uważam że nie płacimy za to żeby Pan doktor się do nas uśmiechał na każdej wizycie tylko żeby fachowo wykonywał swoją pracę , nie przesadzajmy , każdy człowiek ma prawo mieć gorszy dzień , to nie prawda , że nie zajmuje się swoimi pacjentkami na oddziale , zajmował się mną dopóki nie urodziłam, poinformował rodzinę o sytuacji , po porodzie przyszedł i spytał czy wszystko ok, czego chcieć więcej? ja jestem szczęśliwa , niunia cały i zdrowy. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 12 października 2011

  Ocena: Neutralny

  Nie wiem co o nim sądzić.W moim przypadku się nie sprawdził, ale uczciwie przyznał, że się na takich schorzeniach nie zna i zasugerował specjalistyczną konsultację

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami