Jacek Szymański, ginekolog Warszawa

Jacek Szymański

Poproś o włączenie kalendarza
48

Adresy

 • 15 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam doktora Szymańskiego (szpital św.Zofii). Wysoka kultura osobista, konkretny, opiekuńczy.Chętnie udzialał odpowiedzi na różne pytania związane z operacją. Byłam pod jego opieką podczas zabiegu laparoskopii, wszystko przebiegło bez zarzutu. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 3 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz.Pomógł mi przebrnąć przez dość ciężką ciążę z cukrzycą .Zawsze spokojny i opanowany.W szpitalu nie da zrobić krzywdy.Zleca badania o których inni nie słyszeli. Osobiście wydobył poprzez CC naszą kochaną gwiazdeczkę.Dziękujemy za prowadzenie ciąży jak i poród w atmosferze pełnego spokoju i opanowania.9 lat temu również prowadził moją Ciążę bez zarzutu.Lekarz na światowym poziomie.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, polecam kazdej kobiecie w ciazy! Pan doktor jest bardzo milym, zyczliwym człowiekiem. Zawsze mozna liczyc na jego szybka odpowiedz i kontakt. Pomocny, dokladny; zacheca do zadawania pytan i wszystko dokladnie wyjasnia. Bede z sentymentem wspominac wizyty na Zytniej. Dziekuje Panie Doktorze!

  zgłoś nadużycie
 • 13 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam doktora Szymańskiego (Żelazna). Kompetentny, życzliwy, ma czas dla pacjentki, słucha i odpowiada na każde pytanie nawet najbardziej oczywiste. Zwraca uwagę na odpowiednią dietę w ciąży. Prowadzę u niego pierwszą ciąże. Daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo kompetentny i życzliwy specjalista w zakresie ginekologii, posiadam z racji wieku (45l.) oraz różnych normatywnych i ponadnormatywnych komplikacji duże doświadczenie w roli pacjentki, stąd chciałabym się w tej kwestii podzielić moją opinią nt. kompetencji P. dr Jacka Szymańskiego. Niespotykana precyzja wykonania zabiegu , np wykonywane w częściowym znieczuleniu w szpitalu św. Zofii zabieg był dla mnie tak "mało stresujący" przede wszystkim dzięki pełnej informacji nt. sposobu przeprowadzenia zabiegu jaką otrzymałam przed zabiegiem oraz w jego trakcie. Nietypowe dla mnie doświadczenie polegało na tym, iż mogłam obejrzeć stan moich narządów poprzez komputerowe i mikroskopowe urządzenie w trakcie zabiegu przeprowadzanego przez Pana dr Szymańskiego wraz z pełną informacją co dokładnie jest wykonywane oraz jak wygląda stan moich narządów. Wielki szacunek Panie Doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 20 września 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, ciepłe pełne empatii podejście do mamy i jej brzucha. Wysoka kultura osobista i zawsze uśmiech na powitanie. Wspaniale wspominam wizyty na Żytniej. Miałam dużo szcześcia że to własnie ten lekarz prowadziła moja ciążę, zawdzięczam mu najpiekniejsze chwile mojego macierzyństwa. Dawał mi coś wyjątkowego, poczucie bezpieczeństwa, coś wyjątkowego w tym wyjątkowym stanie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 lipca 2012

  Ocena: dobry

  Jestem w 37 tygodniu ciąży.Dzisiaj byłam pierwszy raz u Dr Szymańskiego w Lux Med. Bardzo przyjemna wizyta w miłej atmosferze. Doktor sam pytał o moje samopoczucie, odpowiadał na wszystkie pytania. Bez problemu wypisał skierowanie na USG i receptę, którą zawsze dostaję od chirurga. Polecam w 100% ;)

  zgłoś nadużycie
 • 27 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Szanowne Panie, W Warszawie jest dwóch lekarzy o tym samym imieniu i nazwisku stąd te błędy. Jeden przyjmuje w klinice Lux-Med i zgodnie z opisami jest niekompetentny a drugi na Żytniej i Żelaznej i jest wspaniały. Stąd te rozbieżności w opisach. Podpisujecie o którego lekarza chodzi, gdyż bez tego wkrada się zamieszanie. A nie chciałabym żeby doktorowi z Żytniej przypisywało się takie komentarze ponieważ jest to wspaniały lekarz i człowiek. Dr Jacek Szymański (Żytnia) prowadził moją ciąże bardzo kompetentnie. W każdej kwestii można było zadzwonić, pytać, zawsze mnie przyjął nawet jak już nie było wolnego terminu. W porę wykrył że ciąża jest zagrożona i poprowadził ją do 9 miesiąca wzorowo. A w szpitalu mnie odwiedził - może to błahe ale jak ważne dla pacjentki. Przy całej swojej kompetencji jest wspaniałym człowiekiem, miłym i uroczym. Przy takim lekarzu po prostu czułam się bezpiecznie i wiedziałam że z moją córeczkę będzie wszystko w porządku. Ola urodziła się zdrowa w sierpniu 2011 w 36 tyg ciąży, także wszystko skończyło się pomyślenie. Panie Doktorze Dziękuję że moje Cudo przyszło na świat bez komplikacji !!!

  zgłoś nadużycie
 • 31 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Spotkałam wielu lekarzy ginekologów , ale Ten jest najlepszy. Wiedza , dbałość , życzliwość , kultura , nie wielu posiada te cechy. Panie dr. dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 31 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  gorąco polecam doktora Szymańskiego (Lux Med).Trafiłam do doktora Szymańskiego na wizytę kontorlną po leczeniu hormonalnym (mam stwierdzony PCO). Pan doktor bardzo uprzejmy, szczegółowo wypytał mnie o mój cykl i o leki, które przyjmowałam do tej pory. bez żadnych próśb podczas badania pobrał cytologię, samo badanie określiłabym jako średnio bolesne, bez większych niedogodności (takiego badania chyba nie da sie zrobić bezbolesnie).dodatkowo wypisał skierowanie na usg piersi i transvaginalne, w celach profilaktycznych.cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze, podczas badania lekarz zagadywał mnie na różne tematy żeby odwrócić moją uwagę od bądź co bądź niezbyt przyjemnego badania.moim zdaniem lekarz bardzo dobry!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online