lek.

Jacek Skórczewski

Ginekolog

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjol... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. W kręgu moich zainteresowań leży szczególnie diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna. Wykonuję również badanie ultrasonograficzne prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży zgodnie z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation z siedzibą w Londynie) wraz z komputerową oceną ryzyka indywidualnego.
Wykonuję również badania ultrasonograficzne 3D i 4D na aparacie Voluson E 6.
Pracuję również na oddziale położniczo-ginekologicznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy.
W zakresie procedur ginekologicznych wykonuję operacje laparoskopowe w przebiegu łagodnych torbieli i guzów jajników a także mięśniaków macicy, wycięcia laparoskopowe trzonu macicy i wycięcia całkowite macicy. Zabiegi histeroskopowe usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy i mięśniaków podśluzowych a także operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu.
W zakresie usług ambulatoryjnych służę pomocą w diagnostyce przyczyn niepłodności, szczególnie w zespole policystycznych jajników. Wykonuję ultrasonograficzny monitoring cyklu.
Wykonuję zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem lasera w Klinice Esteticmed.pl w Bydgoszczy po przeszkoleniu w European College of Aesthetic Medicne - ECAM .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki. Pan doktor jest super specjalistą w swojej dziedzinie, usługa na bardzo wysokim poziomie, indywidualne podejście do pacjentki. Nie zamierzam zmieniać lekarza. BARDZO POLECAM.

 • bardzo dobry

  Super podejscie do pacjenta.Moim zdaniem to jeden z najlepszych lekarzy u jakich bylam.Jest bardzo delikatny i konkretny,a przede wszystkim jest sympatycznym i milym czlowiekiem.Polecam wszystkim kobietom,ktore boja sie bolu podczas badania.U Pana Skorczewskiego nie poczuja ze sa badane poniewaz ten czlowiek jest bardzo delikatny.Dziekuje Panie Doktorze i zycze samych sukcesow.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny. Prowadził moje dwie ciąże i jeśli tylko będę potrzebowała pomocy lekarza nie zmienię. Świetny specjalista znający się na swojej pracy. Dokładne i szczegółowe badanie. Bardzo delikatny. A dodatkowym plusem jest Pani Bogusia - super położna:) POLECAM

 • bardzo dobry

  Również polecam tego lekarza. Prowadził moje dwie ciąży i jak pojawiły się komplikacje szybko skierował mnie do szpitala. Dzięki temu urodziłam zdrowego, ślicznego synka a dwa lata później córeczkę. Pan Doktor do swej pracy podchodzi b.profesjonalnie. Bardzo dokładnie i delikatnie bada, za każdym razem ogląda dziecko na usg. Czasem, jak Mu na to czas pozwoli, to im ma duże poczucie humoru. Poza tym jest człowiekiem spokojnym, opanowanym i do tego przemiłym. Lekarz ten, co prawda, był tylko częściowo przy moim porodzie, ale i tak czułam się bezpieczna. Doktor postarał się o odpowiednią opiekę. Pierwszy poród był wywoływany, przy tym długi i trudny. Owszem wolałabym by Pan Doktor był do końca mojego porodu, ale zdawałam sobie sprawę, że nie jestem jedyną Jego pacjentką i On też musi wykonywać inne swoje obowiązki. Ten lekarz wzbudził moje zaufanie. Przez całą ciążę czułam się spokojna o moje dzieci. Polecam

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest lekarzem, który zna się na swoim zawodzie. Poprzez liczne szkolenia nieustannie kształci się i zdobywa nową wiedzę z zakresu ginekologii. Wielokrotnie podczas ciąży uspokoił nas, pomimo, że inni lekarze przewidywali, że jest coś nie tak z naszym dzieckiem. Atmosfera w gabinecie bardzo przyjemna, przygaszone światło, cicha muzyka, świeczka zapachowa - pełen profesjonalizm i komfort. Badanie USG wykonywane szczegółowo, z opisem wszystkiego, co widać na ekranie. Mąż może obserwować cały przebieg badania i uczestniczyć w wizycie. Pan doktor odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania zaniepokojonej ciężarnej pacjentki :) Plusem jest także to, że pan doktor kojarzy swoje stałe pacjentki i pamięta o czym rozmawialiśmy na poprzedniej wizycie. Serdecznie polecam!!!

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Badanie przeprowadzone delikatnie i rzeczowo. Atutem jest profesjonalnie przeprowadzone USG, któremu przypatrywał sie również mój mąż korzystając z własnego monitora. Lekarz komentował całe cadanie, więc była jasność co i jak po kolei. Polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz bardzo fachowy. Długo i dokładnie robił nam badanie usg 4D. Czekał aż maluch się dobrze ustawi do badania. Wizyta o czasie. Polecam Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Polecam dr Jacka Skórczewskiego, na wizycie wszystkie moje wątpliwości doktor szczegółowo mi wytłumaczył poświęcił mi wystarczająco czas na wizycie, sympatyczny, rzetelny i godny zaufania, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów doktorowi:-)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest profesjonalny ,kulturalny i życzliwy .Czuję ,że jestem pod bardzo dobrą opieką .Mam pełne zaufanie do Pana dr. Skórczewskiego i polecam wizytę kobietom.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz ten jest osobą godną zaufania, wydaje rzetelną i wyczerpującą opinię na dany temat.

Najbliższe terminy:

kolejne dni