Ginekolog lek.

Jacek Skórczewski

158

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii. Działalność w specjalistycznym gabinecie lekarskim rozpocząłem w 1995 roku. Zajmuję się opieką nad kobietą w ciąży zarówno fizjologicznej jak i powikłanej. W kręgu moich zainteresowań leży szczególnie diagnostyka ultrasonograficzna położnicza i ginekologiczna. Wykonuję również badanie ultrasonograficzne prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży zgodnie z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation z siedzibą w Londynie) wraz z komputerową oceną ryzyka indywidualnego.
  Wykonuję również badania ultrasonograficzne 3D i 4D na aparacie Voluson E 6.
  Pracuję również na oddziale położniczo-ginekologicznym w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy.
  W zakresie procedur ginekologicznych wykonuję operacje laparoskopowe w przebiegu łagodnych torbieli i guzów jajników a także mięśniaków macicy, wycięcia laparoskopowe trzonu macicy i wycięcia całkowite macicy. Zabiegi histeroskopowe usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy i mięśniaków podśluzowych a także operacje zaburzeń statyki narządu rodnego i leczenie nietrzymania moczu.
  W zakresie usług ambulatoryjnych służę pomocą w diagnostyce przyczyn niepłodności, szczególnie w zespole policystycznych jajników. Wykonuję ultrasonograficzny monitoring cyklu.
  Wykonuję zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej z użyciem lasera w Klinice Esteticmed.pl w Bydgoszczy po przeszkoleniu w European College of Aesthetic Medicne - ECAM .

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 22 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam dr Jacka Skórczewskiego, na wizycie wszystkie moje wątpliwości doktor szczegółowo mi wytłumaczył poświęcił mi wystarczająco czas na wizycie, sympatyczny, rzetelny i godny zaufania, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów doktorowi:-)

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor jest profesjonalny ,kulturalny i życzliwy .Czuję ,że jestem pod bardzo dobrą opieką .Mam pełne zaufanie do Pana dr. Skórczewskiego i polecam wizytę kobietom.

  zgłoś nadużycie
 • 9 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz ten jest osobą godną zaufania, wydaje rzetelną i wyczerpującą opinię na dany temat.

  zgłoś nadużycie
 • 20 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam wizyte u doktora ;) Jestem w 100% zadowolona. Magda

  zgłoś nadużycie
 • 15 września 2014

  Ocena: słaby

  Pan Skórczewski po przeprowadzonej laparoskopii, nie poinformował mnie, że nie udało mu się usunąc jeszcze jednego sporego mięśniaka...najprawdopodobniej trudno było mu w nieoperacyjny sposób tego dokonac, szkoda, że o takim prawdopodobieństwie nie poinformował mnie przed zabiegiem, szkoda, że nie zaproponował normalnej operacji, szkoda, że nie podszedł do mnie po zabiegu i nie poinformował mnie o tym co zrobił.

  zgłoś nadużycie
 • 12 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Skórczewskiego. Badania przeprowadza faktycznie delikatnie. Jest profesjonalny i rzeczowy. Dokładnie wyjaśnia problemy. Jest przy tym osobą bardzo spokojną i wzbudzającą zaufanie. Cieszę się, że trafiłam do tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 2 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Miło i profesjonalnie. Pan Doktor badanie przeprowadził bardzo dokładnie, wszystko na bieżąco Nam pokazując i tłumacząc. Bardzo polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor był miły i profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczył- opowiadał (z USG) otrzymałam ładne zdjęcia z USG ciąży w 3D :) polecam wizytę u Pana dr .

  zgłoś nadużycie
 • 2 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Minęło 17 lat od narodzin mojego 2 syna Pawła.Gdyby nie pomoc i interwencja doktora(poród kleszczowy) mogłoby skończyć się tragicznie.Prawdziwy lekarz.Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 31 marca 2014

  Ocena: dobry

  Wizyta odbyła się o wyznaczonej porze. Punktualnie.Bardzo miły pan doktor.Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam tę wizytę.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia