lek.

Jacek Rafało

Neurolog

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem neurologiem. Zapraszam w każdy wtorek do Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "MERKURY" w Gdynii. W pozostałe dni NZOZ REVIMED Gdansk ul.Abrahama 1A W oparciu o medycynę manualną w Centrum Merku... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 170 - 200 zł
Pierwsza wizyta 200 zł
Zwykła wizyta
Zwykła wizyta 150 - 200 zł
Badanie neurologiczne, terapia 150 - 200 zł
Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem neurologiem. Zapraszam w każdy wtorek do Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "MERKURY" w Gdynii.
W pozostałe dni NZOZ REVIMED Gdansk ul.Abrahama 1A
W oparciu o medycynę manualną w Centrum Merkury prowadzone jest kompleksowe leczenie schorzeń bólowych kręgosłupa: bólów i zawrotów głowy, bólów karku, ramion, bólów krzyża, rwy barkowej oraz kulszowej, dyskopatii oraz bólów i drętwień kończyn.

Specjalizacje

 • Neurologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Super lekarz, pomógł mi natychmiastowo. Naprawdę polecam. Zapisał dodatkowe zabiegi i ćwiczenia. Wytłumaczył wszystko od A do Z

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam innym. Po 3 miesiącach okropnych bólów kręgosłupa wreszcie ktoś mi pomógł.

 • bardzo dobry

  Tak jak poprzednim razem strzał w dziesiątkę. Duża intuicja i wiedza, wysoka kultura osobista, humor - wizyta i leczenie godne polecenia!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Z powodu bólu kręgosłupa w ogóle nie mogłam się ruszać. Po wizycie u doktora Rafało, ból minął. Dr dosłownie postawił mnie na nogi. Pomógł też mojej koleżance, która wcześniej przez wiele miesięcy nie mogła uporać się z bólem krzyża. Polecam!

 • bardzo dobry

  W trakcie pierwszej wizycie doktor zauważył moje przekrzywienie na miednicy, co powodowało skrzywianie kręgosłupa w jedną ze stron oraz jego usztywnienie. Dodam, że wcześniej żaden lekarz tego nie zauważył!! Wnikliwy konkretny wywiad, bez owijania w bawełnę itp. Już po pierwszym zabiegu ból i dyskomfort był zdecydowanie mniejszy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Od pół roku walczę z kręgozmykiem i też moje leczenie zaczęło się od terapii manualnej u dr Rafało. Początki były dość trudne, a terapia manualna i zabiegi rehabilitacyjne pomagały tylko na jakis czas. Ale nie powiem źle o doktorze, bo tak naprawdę ma ogromna wiedzę i manualnie ustawiał kręgosłup tak jak trzeba, aż kręgi rzeczywiście przestały się przesuwać. Jednak dużo zależy też od pacjenta ! Jesli lekarz mówi że trzeba zaprzestać sportu, tańca, tego mocno aktywnego życia to trzeba to zrobić. Jeśli zakazuje wykonywania różnych czynności typu zgięcia na wyprostowanych nogach, czy dźwiganie siatek i innych rzeczy , to po prostu trzeba zaprzestać . Efekt całego leczenia może nie pojawi się od razu i przez wiele miesięcy będzie ból powracał, ale w końcu przejdzie , tylko trzeba duuuuuużo cierpliwości + wizyty kontrolne w razie bardzo mocnego bólu. Trzymajcie się wszyscy chorujący na kręgosłup, szczególnie na kręgozmyk. Cena wizyt u Dr Rafało jest porażająca, ale warto ! Pacjentka.

 • bardzo słaby

  Do Pana Doktora trafiłem rok temu.Gdybym zapoznał sie z poniższymi opiniami nie straciłbym kilku tysięcy i czasu.Pan Doktor pobieżnie i mało wnikliwie zapoznał sie z dokumentacją medyczną jaką posiadałem.Nie zlecił żadnych nowych zdjeć RTG czy USG . Zapisał mi przeróżne zabiegi rehabilitacyjne, które miały ulżyć mi w cierpieniu.Lasery, prądy i masaże które odbywały się na miejscu w tejże klinice.Miałem bóle i sztywnienie nogi i Pan Doktor stwierdził ucisk kręgu na nerwy wiec leczono mnie na rwę kulszową a dopiero niedawno inny rehabilitant do którego się udałem stwierdził dysplazje stawu biodrowego. Był zszokowany niekompetencją i totalnym brakiem wiedzy poprzednika.

 • bardzo dobry

  Genialny lekarz - stwierdzoną przed wielu laty skoliozę /45stopni/ potrafił zmniejszyć /manulanie/ do 10 stopni, minęły wszelkie dolegliwości bólowe i sylwetka wróciła do ładnego wyglądu. Dziękuję i bardzo polecam!

 • bardzo słaby

  Witam, Trafiłem do doktora Rafało z polecenia, a po zapoznaniu sie z wpisami w necie byłem do osoby lekarza bardzo przekonany. Pan doktor pobieżnie i mało wnikliwie zapoznał sie z dokumentacją medyczną jaką posiadałem. Zapisał mi przeróżne zabiegi rehabilitacyjne, które miały ulżyć mi w cierpieniu. Z ledwością poruszałem się, każdy ruch był dla mnie olbrzymim wysiłkiem. Na zabiegach przeżywałem prawdziwe tortury (zwłaszcza na masażach). Z rozsądku zrezygnowałem z zalecanej rehabilitacji, również miałem trudności w odzyskaniu wpłaconej kwoty. Do dzisiaj nie mogę się poruszać (minąl rok). Cierpię z powodu bólu kręgosłupa spowodowanego, jak się okazalo, infekcyjnym zapaleniem kręgosłupa. Zabiegi oferowane przez klinikę i zalecone przez Doktora mogły sowodować nieodwracalne zmiany np.złamanie kregosłupa. Dodam jedynie, iż nawet prześwietlenia rtg kręgosłupa nie wykonano w tej Klinice......wyłącznie na podstawie wywiadu z lekarzem zalecono rehabilitację....

 • bardzo słaby

  Choć do Revimedu trafiłam z polecenia - mam niestety złe doświadczenia. Pan doktor obejrzał mój rezonans i nie zauważył znacznego przesunięcia implantu (nie powinnam w ogóle być poddana jakiejkolwiek terapii manualnej). Do tego bardzo niekomfortowa sytuacja związana ze zwrotem pieniędzy za niewykorzystaną rehabilitację, gdzie zmuszono mnie do rozmów z Urzędem Skarbowym i Rzecznikiem Praw Konsumenta, bo niekompetentny pan z administracji nie wykazał dobrej woli celem zdobycia odpowiedniej wiedzy. W sytuacjach trudnych najwyraźniej widać klasę, w tym wypadku jej brak. Na plus - mimo błędu, pan doktor miał odwagę rozmawiać ze mną i mężem, za co dziękuję.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę