lek.

Jacek Rafało

Neurolog

Umów wizytę 43 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem neurologiem. Zapraszam w każdy wtorek do Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "MERKURY" w Gdynii. W pozostałe dni NZOZ REVIMED Gdansk ul.Abrahama 1A W oparciu o medycynę manualną w Centrum Merku... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 170 - 200 zł
Pierwsza wizyta 200 zł
Zwykła wizyta
Zwykła wizyta 150 - 200 zł
Badanie neurologiczne, terapia 150 - 200 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem neurologiem. Zapraszam w każdy wtorek do Centrum Zdrowia i Rehabilitacji "MERKURY" w Gdynii.
W pozostałe dni NZOZ REVIMED Gdansk ul.Abrahama 1A
W oparciu o medycynę manualną w Centrum Merkury prowadzone jest kompleksowe leczenie schorzeń bólowych kręgosłupa: bólów i zawrotów głowy, bólów karku, ramion, bólów krzyża, rwy barkowej oraz kulszowej, dyskopatii oraz bólów i drętwień kończyn.

Specjalizacje

 • Neurologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Trafiłem do doktora Rafało z dyskopatią w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. Nastawianie kręgosłupa, zestaw ćwiczeń i porada: wszystko to konkretnie, sympatycznie, nietanio, ale efektywnie! Po raz pierwszy po nastawianiu kręgosłupa czułem się jak nowonarodzony!

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny specjalista i wspaniały człowiek, pełen empatii dla pacjenta. Zabieg manualny szybki i bezbolesny. Pan doktor wytłumaczył mi /nawet obrazowo na szkielecie/ na czym polega mój problem z kręgosłupem i co go pogłębia. Doradził też jak sobie pomóc w prosty sposób poprzez modyfikację codziennych czynności. Z pewnością skorzystam w przyszłości. Polecę również każdemu, kto ma problem z kręgosłupem oraz szuka dobrej i fachowej porady lekarskiej.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i wyjątkowo kontaktowy. Wyjaśnia bardzo dokładnie problem i w czasie wizyty stara się ulżyć pacjentowi. Polecam wszystkim którzy maja problemy z kręgosłupem.

 • bardzo dobry

  Jak mnie powygina, to aż kości trzeszczą, ale dzięki temu można jakoś funkcjonować. Chodzę do dr raz na kilka lat (już ponad 15l) i pomaga.

 • bardzo dobry

  Super lekarz, pomógł mi natychmiastowo. Naprawdę polecam. Zapisał dodatkowe zabiegi i ćwiczenia. Wytłumaczył wszystko od A do Z

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam innym. Po 3 miesiącach okropnych bólów kręgosłupa wreszcie ktoś mi pomógł.

 • bardzo dobry

  Tak jak poprzednim razem strzał w dziesiątkę. Duża intuicja i wiedza, wysoka kultura osobista, humor - wizyta i leczenie godne polecenia!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz. Z powodu bólu kręgosłupa w ogóle nie mogłam się ruszać. Po wizycie u doktora Rafało, ból minął. Dr dosłownie postawił mnie na nogi. Pomógł też mojej koleżance, która wcześniej przez wiele miesięcy nie mogła uporać się z bólem krzyża. Polecam!

 • bardzo dobry

  W trakcie pierwszej wizycie doktor zauważył moje przekrzywienie na miednicy, co powodowało skrzywianie kręgosłupa w jedną ze stron oraz jego usztywnienie. Dodam, że wcześniej żaden lekarz tego nie zauważył!! Wnikliwy konkretny wywiad, bez owijania w bawełnę itp. Już po pierwszym zabiegu ból i dyskomfort był zdecydowanie mniejszy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Od pół roku walczę z kręgozmykiem i też moje leczenie zaczęło się od terapii manualnej u dr Rafało. Początki były dość trudne, a terapia manualna i zabiegi rehabilitacyjne pomagały tylko na jakis czas. Ale nie powiem źle o doktorze, bo tak naprawdę ma ogromna wiedzę i manualnie ustawiał kręgosłup tak jak trzeba, aż kręgi rzeczywiście przestały się przesuwać. Jednak dużo zależy też od pacjenta ! Jesli lekarz mówi że trzeba zaprzestać sportu, tańca, tego mocno aktywnego życia to trzeba to zrobić. Jeśli zakazuje wykonywania różnych czynności typu zgięcia na wyprostowanych nogach, czy dźwiganie siatek i innych rzeczy , to po prostu trzeba zaprzestać . Efekt całego leczenia może nie pojawi się od razu i przez wiele miesięcy będzie ból powracał, ale w końcu przejdzie , tylko trzeba duuuuuużo cierpliwości + wizyty kontrolne w razie bardzo mocnego bólu. Trzymajcie się wszyscy chorujący na kręgosłup, szczególnie na kręgozmyk. Cena wizyt u Dr Rafało jest porażająca, ale warto ! Pacjentka.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę