Jacek Kostrzewa, ginekolog Warszawa
Ginekolog lek.

Jacek Kostrzewa

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

41

Adresy

 • 25 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie wiem czy Pan doktor zachowuje się tak lekceważąco tylko wobec pacjentek przyjmowanych w ramach NFZ (w Medycynie Rodzinnej na Belgradzkiej) czy wobec wszystkich, ale sposób w jaki prowadzi rozmowę i w jaki się zachowuje zasługuje tylko na najgorszą opinię. Rozmowa prowadzona w sposób zdawkowy, traktuje pacjentkę jak idiotkę, na informację o tym, że boli mnie jajnik usłyszałam odpowiedź - 'może to owulacja?'. Dziękuję, znam swój organizm i bólu owulacyjnego bym nie zgłaszała, a gdybym chciała bawić się w zgaduj zgadulę poszłabym do dzieci w przedszkolu. Totalne zdziwienie wzbudziło też w Panu doktorze to, że oczekiwałam przeprowadzenia badanie kontrolnego po infekcji! Panie doktorze jeśli Pan to czyta mam pytanie - czy po infekcji jakiejkolwiek nie oczekuje Pan osłuchania/kontroli/weryfikacji tego czy leki na pewno zadziałały i wszystko idzie w dobrym kierunku??? Proszę traktować pacjentki tak jak sam chciałby Pan być traktowany, to moja jedyna recepta. Opisywania sposobu bycia - tj. cały czas mlaszczącego żucia gumy w trakcie rozmowy - nie będę już komentować, bo to nie cechy lekarza a człowieka i jego wychowania. Pozdrawiam, więcej moja noga u Pana doktora nie stanie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor prowadzi moją ciąże. zanim wybrałam lekarza prowadzącego także sporo o nim czytałam na forach. ciąże prowadzę w lux medzie, ale jak nie ma terminu pojawiam się w prywatnym gabinecie doktora. zawsze robi mi przysługę i przychodzi np tylko na tę jedną wizytę dla mnie. zawsze jest miły i duża żartujemy. jak coś mnie niepokoi od razu zleca badania by mnie uspokoić. bez problemu dostaje recepty, skierowania i zwolnienia. POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzisiaj (09.07.13) byłam u doktora w przychodni w centrum, przyznam że czytając opinie byłam trochę zmieszana, ale lekarz jest na prawdę bardzo sympatyczny, rzeczowy i delikatny. Do tematu podchodzi profesjonalnie, zlecił wszelkie potrzebne badania, interesował się moim zdrowiem. Badanie przeprowadził w sposób delikatny, prowadził ze mną w trakcie rozmowę bym chyba czuła się rozluźniona tak więc z czystym sumieniem polecam tego lekarza, sama umówiłam się na kolejną wizytę.

  zgłoś nadużycie
 • 31 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Odradzam wizyty u tego lekarza! Traktuje pacjentke jak intruza, ktory niepotrzebnie sie pojawil, jest lekcewazacy i zachowuje sie jakby mial jakas wyzszosc. Pojawilam sie u pana na wizycie, gdy moj lekarz prowadzacy ciazy byl na urlopie, ale pan doktor wcale nie mial ochoty mi pomoc.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 maja 2014

  Ocena: Neutralny

  Nie kwestionuję kompetencji pana doktora, bo dwie wizyty to za mało, żeby się wypowiadać, ale sposób bycia pana doktora jest na tyle zniechęcający, że z trzeciej wizyty się wypisałam i ciążę prowadzę u kogo innego. Pan doktor wydaje się mało zainteresowany pacjentką, żując gumę zadaje zdawkowe pytania lub udziela jeszcze bardziej zdawkowych odpowiedzi. Nie oczekuję, żeby obchodzić się ze mną jak z małym dzieckiem, ale rozmowa z pacjentką, zainteresowanie jej stanem zdrowia i informacje na temat przebiegu ciąży powinny być w standardzie.

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  TO MA BYĆ LEKARZ???? BADANIA ZROBIONE ABY ZROBIĆ PO WIZYCIE I PO LEKU PRZEPISANYM PRZEZ TEGO,, LEKARZA,,?? MÓJ STAN SIĘ POGORSZYŁ JEST NIE UPRZEJMY ZERO KULTURY WIĘC KOBIETKI STANOWCZO ODRADZAM !!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Do doktora Kostrzewy trafiłam na początku ciąży z objawami plamienia. Zbadał mnie i lekceważąco stwierdził, że żadnego plamienia nie widzi, choć mówiłam mu, że nie plamię non stop. Nie dostałam żadnych leków a ciążę wkrótce poroniłam. Stanowczo nie polecam tego lekarza!!! Gdy zaszłam w ciążę po raz drugi, oczywiście poszłam do innego lekarza. Miałam dokładnie takie same objawy a pani doktor od razu przepisała mi luteinę i duphaston. Dzięki temu mam wspaniałego synka.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Jacek prowadzi moją ciążę i chyba nie mogłam lepiej trafić :) Bardzo dobrze się dogadujemy, nie muszę "prosić się" o żadne badania, wszystko przepisywane mam bez najmniejszego marudzenia. Dodatkowo, co dla mnie akurat ważne, pan Jacek jest osobą konkretną, nie zagłaskującą kota na śmierć, tylko w rzeczowy sposób przekazujący, co trzeba - bez nadmiernego gadania i opowiadania, czego nie cierpię

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest super. Przyszłam do Niego bardziej z problemem psychicznym, uspokoił mnie, sprawę mimo wszystko potraktował bardzo poważnie i profesjonalnie. Jest sympatyczny, konkretny, przy tym opanowany. Zlecił chętnie badania, poświęcił wystarczająco dużo czasu, żeby rozwiać moje wszystkie wątpliwości. Polecam. Bardzo.

  zgłoś nadużycie
 • 4 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Trafiłam do Pana Doktora ok 12 tygodnia ciąży z wynikami badań i mocno zaniepokojona, bo mam podwyższone tsh. Olał totalnie mój niepokój i powiedział, że nic z tym nie trzeba robić, bo jeszcze jest w normie. Na to ja zapytałam czy napewno nie powinnam się udać endokrynologa. Dosłałam odpowiedź, że ja chcę to sobie mogę iść. Mówię, że przestraszyłam się tym TSH i czytałam w internecie, że może to być niebezpieczne dla dziecka. Powiedział mi, że w takim razie niech mi internet ciążę prowadzi... i tak się zakończyła moją pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online