lek.

Jacek Kostrzewa

Ginekolog

Umów wizytę 657 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa. Wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA, Szpitala Praskiego i Szpitala Świ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa.
Wieloletni pracownik Kliniki Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA, Szpitala Praskiego
i Szpitala Świętej Rodziny.
Aktywny uczestnik ogólnopolskich oraz międzynarodowych zjazdów i sympozjów naukowych.
Dodatkowe obszary zainteresowań: antykoncepcja hormonalna (w tym wkładki wewnątrzmaciczne), antykoncepcja awaryjna, nieinwazyjne badania prenatalne (test NIFTY i test Harmony), diagnostyka i szczepienia HPV, patologia ciąży, USG ginekologiczne i położnicze, terapia okresu menopauzy, zaburzenia hormonalne.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Kursy ultrasonograficzne Roztoczańskiej Szkoły USG

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Położnictwa i Ginekologii Szpitala MSWiA
 • Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala Praskiego
 • Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala Św. Rodziny, ul. Madalińskiego

Certyfikaty

 • Jacek Kostrzewa, ginekolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Jacek Kostrzewa, ginekolog - Certyfikaty
 • Jacek Kostrzewa, Warszawa - Certyfikaty
 • Jacek Kostrzewa, ginekolog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe
 • Jacek Kostrzewa, ginekolog - Kwalifikacje zawodowe
 • Jacek Kostrzewa, Warszawa - Kwalifikacje zawodowe

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Prowadzę u lekarza od kilku mc ciążę. Jednak nie jestem zadowolona. Co 2 wizytę lekarz bada szyjkę(piersi w ogóle nie badał), Gdy na początku poprosiłam o L4 z łaską przepisał na 3 tygodnie(brałam proszki na podtrzymanie bo miałam silne bole do tego praca fizyczna) po czym już nawet nie pyta się czy przepisać. Pomimo posiadania super pakietu w lux med, doktor zleca tylko badanie moczu i usg(tylko 2 skierowania łącznie dostałam). Chodzę tylko po to by dawał skierowania na badania ale zmieniam na innego.

 • bardzo słaby

  Kultura i kompetencje "doktora" Jacka Kostrzewy pozostawiają wiele do życzenia. Z lekceważeniem potraktował mój ból podbrzusza i plamienie, badanie ginekologiczne zostało wykonane bardzo szybko, niedokładnie i niedelikatnie, a zdawkowa opinia była sprzeczna z tym, co powiedział mi w tym samym dniu ginekolog wykonujący USG. Do tego całej wizycie towarzyszyły ironiczne komentarze, których niczym nie sprowokowałam - jako obolała pacjentka, która troszczy się o swoje zdrowie mam prawo zadawać pytania, tym bardziej kiedy płacę 155 zł za 8 minut wizyty. Muszę powtórzyć badania u innego ginekologa, bo z tej wizyty dowiedziałam się tylko tyle, że nie wiadomo, po co przyszłam, bo nic mi nie dolega. Opisałam całą sytuację mojemu lekarzowi rodzinnemu, który stwierdził, że nie jestem pierwszą osobą, która ma negatywną opinię o tym "lekarzu". Stanowczo odradzam.

 • bardzo dobry

  Pan doktor prowadził moją ciążę, na każdej wizycie byłam badana ginekologicznie, ,miałam robione niezbędne badania, a niektóre doktor zlecał na moją prośbę. Zawsze dostawałam odpowiedzi na zadawane pytania, a było ich dużo. w ciąży miałam toxolazmozę ale dzieci szybkiej diagnozie i skierowaniu mnie do odpowiednich specjalistów dziś jestem mamą zdrowego dziecka. POLECAM!!!

 • słaby

  Moim zdaniem słaby. Poszłam do pana doktora po sugestiach w portalu. Niestety mi nie pomógł. Poszam z podejrzeniem endomedriozy a wyszam z wypisaną receptą na plastry antykoncepcyjne bo o nie poprosiłam. Lekarz z niechęcią mi je wypisał, odesłał do endokrynologa bo mam nadczynność tarczycy. na pytanie czemu mnie boli, wzruszył ramionami i tyle.

 • bardzo dobry

  Przychodzę do doktora na wizyty już od 4 lat. Pierwszy raz trafiłam do niego przez przypadek, z infekcją i potraktował mnie tak delikatnie, że aż byłam zdumiona, że wizyta u ginekologa może być tak "nie nieprzyjemna". Zawsze sprawdza czy mam ważne badania, jeśli nie to zleca od ręki. Do tego miły i rzeczowy. Polecam

 • bardzo słaby

  Pan doktor jak widać zachowuje się lekceważąco nie tylko na ul Belgradzkiej, w LUX Med na ul Jana Pawła tez traktuje pacjentki, jakby zawracały mu głowę!! Po raz drugi trafiłam do tego lekarza, ponieważ musiałam skonsultować dolegliwość a nie było innego wolnego ginekologa. Następnym razem będę czekać i 3 miesiące a do tego już nigdy nie pójdę. Byłam kilka dni temu tak jak napisałam chciałam skonsultować dolegliwość, która zdiagnozował inny lekarza i od razu na początku stwierdzenie, “ ale ja pani nie po mogę to trzeba w szpitalu kompleksowe badania porobić a nie do mnie pani przychodzi " - zatkało mnie!!! Nawet nie zbadał mnie!!!! Nie dopytał tylko od razu do szpitala. Tego lekarza trzeba ciągnąć za język, siedzisz przed nim w gabinecie i nie wiesz czy gapi się w Internet czy w kartę pacjenta, cały czas miałam wrażenie, że przeszkadzam szanownemu doktorowi. A jak raczy się odezwać to mam wrażenie, że zgaduje a nie diagnozuje problem, a może to, a może tamto... Kompletnie ignoruje pacjenta, nie zadaje pytań, nie wyjaśnia. Kiedyś od niego usłyszałam, że on mi nie pomoże, bo skoro mam swojego lekarza prowadzącego ( byłam wtedy w 3 mcu ciąży) to powinnam do niego się zgłosić!!! Stosuje od miesiąca maści, które przepisał mi inny lekarz i oczekiwałam zbadania i informacji zwrotnej czy one coś pomagają i oczywiście sama musiałam sama się dopytywać czy raczy mnie zbadać czy nie!! A jak mnie zbadał to powiedział, ze „ jedno znaczenie to on nie może stwierdzić czy pomagają „ PORAŻKA....

 • bardzo słaby

  Nie wiem czy Pan doktor zachowuje się tak lekceważąco tylko wobec pacjentek przyjmowanych w ramach NFZ (w Medycynie Rodzinnej na Belgradzkiej) czy wobec wszystkich, ale sposób w jaki prowadzi rozmowę i w jaki się zachowuje zasługuje tylko na najgorszą opinię. Rozmowa prowadzona w sposób zdawkowy, traktuje pacjentkę jak idiotkę, na informację o tym, że boli mnie jajnik usłyszałam odpowiedź - 'może to owulacja?'. Dziękuję, znam swój organizm i bólu owulacyjnego bym nie zgłaszała, a gdybym chciała bawić się w zgaduj zgadulę poszłabym do dzieci w przedszkolu. Totalne zdziwienie wzbudziło też w Panu doktorze to, że oczekiwałam przeprowadzenia badanie kontrolnego po infekcji! Panie doktorze jeśli Pan to czyta mam pytanie - czy po infekcji jakiejkolwiek nie oczekuje Pan osłuchania/kontroli/weryfikacji tego czy leki na pewno zadziałały i wszystko idzie w dobrym kierunku??? Proszę traktować pacjentki tak jak sam chciałby Pan być traktowany, to moja jedyna recepta. Opisywania sposobu bycia - tj. cały czas mlaszczącego żucia gumy w trakcie rozmowy - nie będę już komentować, bo to nie cechy lekarza a człowieka i jego wychowania. Pozdrawiam, więcej moja noga u Pana doktora nie stanie.

 • bardzo dobry

  Pan doktor prowadzi moją ciąże. zanim wybrałam lekarza prowadzącego także sporo o nim czytałam na forach. ciąże prowadzę w lux medzie, ale jak nie ma terminu pojawiam się w prywatnym gabinecie doktora. zawsze robi mi przysługę i przychodzi np tylko na tę jedną wizytę dla mnie. zawsze jest miły i duża żartujemy. jak coś mnie niepokoi od razu zleca badania by mnie uspokoić. bez problemu dostaje recepty, skierowania i zwolnienia. POLECAM

 • bardzo dobry

  Dzisiaj (09.07.13) byłam u doktora w przychodni w centrum, przyznam że czytając opinie byłam trochę zmieszana, ale lekarz jest na prawdę bardzo sympatyczny, rzeczowy i delikatny. Do tematu podchodzi profesjonalnie, zlecił wszelkie potrzebne badania, interesował się moim zdrowiem. Badanie przeprowadził w sposób delikatny, prowadził ze mną w trakcie rozmowę bym chyba czuła się rozluźniona tak więc z czystym sumieniem polecam tego lekarza, sama umówiłam się na kolejną wizytę.

 • bardzo słaby

  Odradzam wizyty u tego lekarza! Traktuje pacjentke jak intruza, ktory niepotrzebnie sie pojawil, jest lekcewazacy i zachowuje sie jakby mial jakas wyzszosc. Pojawilam sie u pana na wizycie, gdy moj lekarz prowadzacy ciazy byl na urlopie, ale pan doktor wcale nie mial ochoty mi pomoc.

Najbliższe terminy:

kolejne dni