dr n. med.

Jacek Janicki

Neurochirurg

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób krę... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób kręgosłupa. Przeprowadzam operacje technikami endoskopowymi oraz wykonuję procedurę dekompresji laserowej krążka międzykręgowego.
U pacjentów z zespołami bólowymi oraz wszelkiego rodzaju neuralgiami wykonujemy procedury z zakresu interwencyjnego leczenia bólu.
Więcej informacji na temat stosowanych przez nas procedur znajdziecie państwo na stronie
www. eneuro.pl oraz www. dyskopatia-leczenie.pl
W przypadku konieczności pilnej konsultacji neurochirurgicznej proszę dzwonić + lub wysłać sms o treści pilna konsultacja.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania. Na pierwszej wizycie zlecił badania,których żaden wcześniejszy specjalista nie wymagał,a były one niezbędne do mojego schorzenia. Szkoda,że wcześniej nie trafiłam do pana Doktora. Wspaniały lekarz. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Doktor Janicki to konkretny i rzeczowy specjalista w swojej dziedzinie. Dokładnie wytłumaczył co mi dolega.Jak najbardziej polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz któremu można zaufać.Byłam u doktora na dwóch wizytach,bardzo dokładnie wytłumaczył mi moje problemy z kręgosłupem.Lekarz, jak mało który odbiera telefony i poświęca swój cenny czas dla pacjenta.Miły ,życiowy człowiek, który rozumie ból swojego pacjenta.

 • bardzo dobry

  Pan doktor to bardzo miła i kompetentna osoba z imponującą wiedzą medyczną. Nie owija w bawełnę, mówi prosto i zrozumiale. Pacjent wie co się z nim dzieje oraz jakie będą dalsze plany leczenia. Nie wymusza sztucznych kontroli w celu dodatkowego zarobku. Warty polecenia Lekarza z powołania.

 • bardzo dobry

  uratował mi życie chodzę biegam funkcjonuje a kremem i praktycznie robiłem pod siebie praktycznie wystraszył my dwa spotkania i szybka decyzja Dziękuję

 • bardzo dobry

  Bardzo miły człowiek. Przebieg wizyty był spokojny i przedewszystkim dobrze zobrazowany stan mojego zdrowia. Pan doktor wytłumaczył mi wszystkie wątpliwości jakie posiadałam. Szkoda tylko że nie operuje przez nfz.

 • bardzo dobry

  Mariola Pan doktor Janicki jest miłym, rzeczowym i kompetentnym LEKARZEM . Potrafi doskonale i profesjonalnie zdjagnozować pacjenta i odpowiednio leczyć i doradzić.:)

 • bardzo dobry

  Super człowiek miły konkretny specjalista,To doktor z powołania jeśli ktoś potrzebuje pomocy to polecam Pana Doktora Jacka Pozdrawiam Małgosia.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny ,miły lekarz, wizyta jest przyjemnością, a co najważniejsze wysokiej klasy specjalista

 • bardzo dobry

  Kompetentny, miły i pełen empatii lekarz. Podczas badania i zabiegu Pan Doktor cały czas informował o tym, co robi, aby sprawić jak najmniejszy ból. Polecam z całego serca !