dr n. med.

Jacek Janicki

Neurochirurg

Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób kręgosłupa. Przeprowadz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

W ramach gabinetu lekarskiego konsultowani są pacjenci w zakresie szeroko rozumianych zagadnień neurochirurgicznych. W szczególności zajmuję się małoinwazyjnym leczeniem chorób kręgosłupa. Przeprowadzam operacje technikami endoskopowymi oraz wykonuję procedurę dekompresji laserowej krążka międzykręgowego.
U pacjentów z zespołami bólowymi oraz wszelkiego rodzaju neuralgiami wykonujemy procedury z zakresu interwencyjnego leczenia bólu.
Więcej informacji na temat stosowanych przez nas procedur znajdziecie państwo na stronie
www. eneuro.pl oraz www. dyskopatia-leczenie.pl
W przypadku konieczności pilnej konsultacji neurochirurgicznej proszę dzwonić + lub wysłać sms o treści pilna konsultacja.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan doktor to bardzo miła i kompetentna osoba z imponującą wiedzą medyczną. Nie owija w bawełnę, mówi prosto i zrozumiale. Pacjent wie co się z nim dzieje oraz jakie będą dalsze plany leczenia. Nie wymusza sztucznych kontroli w celu dodatkowego zarobku. Warty polecenia Lekarza z powołania.

 • bardzo dobry

  uratował mi życie chodzę biegam funkcjonuje a kremem i praktycznie robiłem pod siebie praktycznie wystraszył my dwa spotkania i szybka decyzja Dziękuję

 • bardzo dobry

  Bardzo miły człowiek. Przebieg wizyty był spokojny i przedewszystkim dobrze zobrazowany stan mojego zdrowia. Pan doktor wytłumaczył mi wszystkie wątpliwości jakie posiadałam. Szkoda tylko że nie operuje przez nfz.

 • bardzo dobry

  Mariola Pan doktor Janicki jest miłym, rzeczowym i kompetentnym LEKARZEM . Potrafi doskonale i profesjonalnie zdjagnozować pacjenta i odpowiednio leczyć i doradzić.:)

 • bardzo dobry

  Super człowiek miły konkretny specjalista,To doktor z powołania jeśli ktoś potrzebuje pomocy to polecam Pana Doktora Jacka Pozdrawiam Małgosia.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny ,miły lekarz, wizyta jest przyjemnością, a co najważniejsze wysokiej klasy specjalista

 • bardzo dobry

  Kompetentny, miły i pełen empatii lekarz. Podczas badania i zabiegu Pan Doktor cały czas informował o tym, co robi, aby sprawić jak najmniejszy ból. Polecam z całego serca !

 • bardzo dobry

  Pan doktor Janicki jest rzeczowym kompetentnym lekarzem. Obejrzał dokładnie płytę z TK po czym wydał trafną diagnozę. Poza tym jest miłym sympatycznym człowiekiem.Polecam wszystkim cierpiącym z powodu kręgosłupa.

 • dobry

  Miałem tylko jeden kontakt z doktorem więc nie mogę powiedzieć że jest bardzo dobry na podstawie jednej wizyty, nie mniej jednak na pewno jest człowiekiem konkretnym i o bardzo dużej wiedzy , nie obiecuje złotych gór , mówi jak jest i co trzeba z tym zrobić . Polecam

 • bardzo dobry

  W lutym tego roku byłem operowany przez dr Janickiego (zabieg mikrodiscektomii). Przed operacją miałem poważne problemy z poruszaniem się, ból występował przy każdej pozycji. Aktualnie jestem całkowicie zdrowy, nie pamiętam tak dobrego stanu mojego organizmu. Pomogła także codzienna rehabilitacja we własnym zakresie, ale bez profesjonalnej pomocy dr Janickiego nie byłoby to możliwe. Żadko spotykane zaangażowanie oraz chęć leczenia już przy pierwszej wizycie - to cechy tego specjalisty. Zdecydowanie polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni