Jacek Gbiorczyk

Ginekolog

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  witam lecze sie u pana doktora od nie dawana jezeli chodzi o opinie idealna nigdy nie widzialam tak dobrego podejscia do pacjentki,wielu lekarzy przeszedlam i kliniki ale nie spotkalam sie tak z dobrym podejsciem nie tylko co do mojej osoby ale rowniez spodobalo to mi sie bardzo jak rozmawial z mojm mezem wytlumaczyl co i jak nawet wspolnie z doktorem i mezem moglismy przejsc przez insyminacje co jest to bardzo dobre dla psychiki pacjentki i wdrozenia meza do tego jak wygloda wizyta u pana doktora oraz staranie sie o malego bobaska lub ksiezniczke doktorze bardzo dziekuje :-) anka z mezem

 • dobry

  Wybrałam Dr Jacka żeby poprowadził moją ciążę. na razie jestem zadowolona. Nie podoba mi się trochę zła organizacja w umawianiu wizyt i ogólny nieład w gabinecie :) Ale na razie jest to najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam w Toruniu. Bardzo spokojny i w razie nagłego przypadku przyjmie pacjentkę od razu.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry ginekolog. Polecam go każdej kobiecie która ma problem z dobraniem lekarza :))) Postawa lekarza jest wzorcowa, życzyłabym sobie żeby każdy lekarz podchodził do pacjenta w tak profesjonalny i kompetentny sposób.

 • bardzo słaby

  Stanowczo nie polecam tego lekarza, ponieważ gdy umawiałam się na wizytę juz ponad tydzień wcześniej nie zapisał mnie na konkretną godzinę tylko kazał przyjechać mi na umówiony dzień jedynie z godzinnym uprzedzeniem telefonicznym przed przyjazdem na wizytę.. Kiedy zadzwoniłam danego dnia zeby potwierdzić wizytę lekarz powiedział mi że nie wie czy da radę ponieważ ma opóźnienie w gabinecie, kazał zadzwonić później. Zadzwoniłam ponad godzinę potem okazało się że mam przyjechać przed godziną 20, wybrałam się tak jak mówił, przychodzę a tam pełna kolejka czekających nie na wizytę ale do rejestracji... Osoby czekające tam narzekały że czekają już ponad 3 godziny po swoim czasie i nadal nie mogą się dostać. Paranoja, typowy syf i brak organizacji w godzinach przyjęć pacjentek. Mimo iż nie zdążyłam poznać lekarza bo bym się nie dostała po prostu, uważam że ma wylane na swoje pacjentki. Nie dałabym ani złotówki. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  W końcu znalazłam najlepszego lekarza ginekologa. Postawa doktora jest wzorcowa, życzyłabym sobie żeby każdy lekarz podchodził do pacjenta w tak profesjonalny i kompetentny sposób. WIzyta u dr. Gbiorczyka nie jest niczym stresującym, wręcz przeciwnie można się na niej rozluźnić, o stresie i strachu nie ma tu mowy. Dodatkowo poświęca pacjentce dużo czasu na spokojnie odpowiadając na pytania i rozwiewając wszelkie wątpliwości. Badanie jest bezbolesne, nie czuć skrępowania. Przed postawieniem diagnozy kieruje na dodatkowe badania tak aby wiedzieć dokładanie z jaką przypadłością ma pacjentka do czynienia co umożliwi jej leczenie. Ewentualną niedogodnością może być długi czas oczekiwania już na samo wejście do doktora, co potwierdza jak dużym uznaniem i zaufaniem darzą go pacjentki. Serdecznie polecam jeśli ktoś nadal nie znalazł tego 'swojego' lekarza ginekologa.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, cierpliwy i pogodny! Swoim zachowaniem sprawia, że pacjentka przestaje się stresować. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry ginekolog. Pierwszy raz spotkałam sie z człowiekiem który potrafi tak spokojnie podejsc do swojej pacjentki. :) Miły, sympatyczny jak najbardziej jestem na tak i polecam go każdej kobiecie która ma problem z dobraniem lekarza :)))

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta, oraz rzeczowo i fachowo odpowiedzieć. Nie śpieszy jak większość ginekologów. Potrafi zająć rozmową oraz pożartować, że wizyta nie straszna. Polecam jak najbardziej! :)

 • bardzo dobry

  Pan doktor to czlowiek bardzo mily i prawdziwy profesjonalista.Jesli szukacie lekarza i nie wiecie ktorego wybrac to z cala pewnoscia wizyta u doktora Was nie rozczaruje

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Potrafi wysłuchać pacjenta, oraz rzeczowo i fachowo odpowiedzieć. Nie śpieszy jak większość ginekologów pracujących na akord. A w dodatku potrafi zająć rozmową oraz pożartować, że wizyta nie straszna :) Polecam !!

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę