Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Ginekologia i położnictwo jest to specjalność medyczna zajmująca się chorobami żeńskiego układu płciowego, a także opieką nad kobietą w okresie ciąży, porodu i połogu.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  W końcu znalazłam najlepszego lekarza ginekologa. Postawa doktora jest wzorcowa, życzyłabym sobie żeby każdy lekarz podchodził do pacjenta w tak profesjonalny i kompetentny sposób. WIzyta u dr. Gbiorczyka nie jest niczym stresującym, wręcz przeciwnie można się na niej rozluźnić, o stresie i strachu nie ma tu mowy. Dodatkowo poświęca pacjentce dużo czasu na spokojnie odpowiadając na pytania i rozwiewając wszelkie wątpliwości. Badanie jest bezbolesne, nie czuć skrępowania. Przed postawieniem diagnozy kieruje na dodatkowe badania tak aby wiedzieć dokładanie z jaką przypadłością ma pacjentka do czynienia co umożliwi jej leczenie. Ewentualną niedogodnością może być długi czas oczekiwania już na samo wejście do doktora, co potwierdza jak dużym uznaniem i zaufaniem darzą go pacjentki. Serdecznie polecam jeśli ktoś nadal nie znalazł tego 'swojego' lekarza ginekologa.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, cierpliwy i pogodny! Swoim zachowaniem sprawia, że pacjentka przestaje się stresować. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry ginekolog. Pierwszy raz spotkałam sie z człowiekiem który potrafi tak spokojnie podejsc do swojej pacjentki. :) Miły, sympatyczny jak najbardziej jestem na tak i polecam go każdej kobiecie która ma problem z dobraniem lekarza :)))

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Potrafi wysłuchać pacjenta, oraz rzeczowo i fachowo odpowiedzieć. Nie śpieszy jak większość ginekologów. Potrafi zająć rozmową oraz pożartować, że wizyta nie straszna. Polecam jak najbardziej! :)

 • bardzo dobry

  Pan doktor to czlowiek bardzo mily i prawdziwy profesjonalista.Jesli szukacie lekarza i nie wiecie ktorego wybrac to z cala pewnoscia wizyta u doktora Was nie rozczaruje

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Potrafi wysłuchać pacjenta, oraz rzeczowo i fachowo odpowiedzieć. Nie śpieszy jak większość ginekologów pracujących na akord. A w dodatku potrafi zająć rozmową oraz pożartować, że wizyta nie straszna :) Polecam !!

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty , bardzo się denerwowałam ale pan doktor spokojnie wszystko wytłumaczył ,porozmawiał i stres minął.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona. Lekarz bardzo miły, przyjemny, wszystko mi wytłumaczył. Polecam!!

 • bardzo dobry

  POLECAM!!!! Lakarz przyjemny, uśmiechnięty, bardzo sie denerwowałam, ale atmosfera sprawiła, ze sie zrelaksowałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,doradzi, zawsze jest pod telefonem, mozna zadzwonic o porade.

 • bardzo dobry

  witam:-)doktor Gbiorczyk jest bardzo dokładnym i delikatnym lekarzem,prowadził moje dwie ciąże i jestem naprawdę zadowolona.POLECAM!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę