Jacek Doliński, psycholog Olsztyn

Jacek Doliński

Poproś o włączenie kalendarza
35

Adresy

 • Heisller Jacek Doliński

  Olsztyn, Augustowska 23

  606 106 ... (zobacz więcej)

 • Heisller Jacek Doliński

  Warszawa, Modlińska 6 lok 109

  22 7111 ... (zobacz więcej)

 • 8 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny psycholog. Wystarczyły mi dwie wizyty, aby zrozumieć i rozwiązać wszystkie swoje problemy, które przytłaczały mnie od kilku. Dostałam od pana psychologa kilka cennych wskazówek i ćwiczeń relaksacyjnych- wszystko na najwyższym poziomie. Od ostatniej wizyty minęło pół roku i nadal czuję się jakby przed chwilą dostała zastrzyk pozytywnej energii. Dziękuję za pomoc i tak pozytywną metamorfozę :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Po wizycie u p.Jacka na nowo odkryłam samą siebie, nie byłam nastawiona na super efekt po jednej wizycie....a jednak udało się. Po dwóch latach od wizyty zadzwoniłam do p.Jacka aby umowić się na kolejną wizytę, już po rozmowie telefonicznej miałam uśmiech na twarzy:) Uważam że jest psychologiem godnym polecenia, konkretny fachowiec. Z calego serca dziękuję za okazaną mi pomoc...aż łezka się w oku kręci na samą myśl jak bardzo Pan mi pomógł.

  zgłoś nadużycie
 • 21 listopada 2012

  Ocena: Słaby

  Niby wszystko ok, ale jednak seria spotkań z tym psychologiem nie przyniosła efektów. Po krótkiej przerwie (spowodowanej między innymi brakiem środków na opłacenie dosyć drogich spotkań) zmieniłem psychologa i wystarczył niecały miesiąc bym podniósł się z moich problemów

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  "Niby OK"... :) Przykre jest to że taką ocenę otrzymałem od osoby, która przez 4 lata nie wstawała z łóżka - pozbawiona nadziei na cokolwiek. Po kilku miesiącach pracy ze mną podniosła się. Zaczęła pracować i poprawnie funkcjonować. Jeszcze bardziej przykre jest to że ostatnie wizyty były bezpłatne. (Nie licząc już kilkudziesięciu konsultacji telefonicznych o najmniej odpowiednich porach nocy czy tygodnia). Także przykre jest to że biorę mniej niż 50 zł za godzinę - od osób z problemami finansowymi. Ktoś kiedyś napisał że my Polacy mamy ogromne problemy z zawiścią i z wdzięcznością... To fakt. Tak więc wykonując swój zawód muszę: liczyć się z brakiem wdzięczności i być przygotowanym nawet na podłość. Nie mniej pojedyncze przypadki nie zasłonią mi nigdy satysfakcji z dobrze i rzetelnie wykonanej pracy. Mimo wszystko dalej będę pracował i naprawiał ludzkie problemy :)

 • 1 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja odezwałem się do Pana doktora po kilku latach. Podniósł słuchawkę i przypomniał mi takie szczegóły, które mu kiedyś podałem że włosy zjeżyły mi się na głowie. Jak można coś takiego pamiętać. Ten człowiek ma chyba nieziemską pamięć. Ja również będę go polecał bo w moim przypadku wszystko skończyło się dobrze. Dobrze to trochę mało powiedziane, ale nie chcę przesłodzić, jak to napisał ktoś wcześniej, żeby być wiarygodnym. Myślę że podstawą jest to że Pan doktor dobrze wiąże fakty i dobrze je potem przedstawia, Mi sie to najbardziej podobało. Mówił tak żebym zrozumiał a jak nie rozumiałem to nawet mi pokazywał na kartce. No i ta jego dociekliwość. Tak przyznam, że oceniam go bardzo wysoko ze względu na skuteczność. Reszta też ma znaczenie, ale dla mnie mniejsze. Polecam i pozdrawiam. Jerzy.

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, oceniłam Pana Jacka jako bardzo dobrego lekarza, z kilku powodów: - pomimo bardzo wielu pacjentów - pomaga tym którzy się do niego zgłaszają, - jest uprzejmy, rzeczowy, konkretny, - rozmawia dostosowując się do rozmówcy, - używa zrozumiałego słownictwa i opisu sytuacji oraz jasnych przykładów z których wspólnie wyciąga wnioski, - motywuje do działania, - angażuje się w problem rozmówcy, - podpowiada sposoby działania. Szczerze polecam jako specjalistę w swojej dziedzinie, a przede wszystkim dobrego człowieka.

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry fachowiec, niezwykle komunikatywny, wnikliwy, bystry, myślący. bardzo mi pomógł. otworzył mi oczy na moje błędy z przeszłości jako przyczyny obecnych problemów z synem. wiele zrozumiałam. dziękuję, Panie Jacku.

  zgłoś nadużycie
 • 19 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest to wspaniały człowiek, bardzo mi pomógł i to tylko przez telefon, zupełnie bezinteresownie. E.O.

  zgłoś nadużycie
 • 8 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziwie się osobom, które piszą publiczne opinie o kimś kogo w ogóle nie znają i to na podstawie artukułu pisanego przez jakiegoś dziennikarza. Dziwię się też administratorowi ,jeśli taki tu jest, że takie opinie umieszcza. Znam dobrze Pana Dolińskiego. Mogę powiedzieć że to solidny, fachowy człowiek, który pomógł wielu moim znajomym i mnie. To fakt że jest bezpośredni i szczery w rozmowie. Mówi w sposób prosty i obrazowy. Dzięki niemu zrozumiałam na czym mój problem polega. Prawdą jest też że dał mi mnóstwo testów i jest to dość uciążliwe, ale od psychologa wymagałam jednego - skuteczności. Nie zawiodłam się więc mogę z całą odpowiedzialnością polecić. Ps. Ja najpierw zadzwoniłam do psychologa. Porozmawiałam o tym z czym chcę do niego przyjść. Wiem że moja znajoma też zadzwoniła ale w jej sprawie polecił kogoś innego. Lepiej więc chyba wcześniej zadzwonić.

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2010

  Ocena: Słaby

  Niestety nie mogłam osobiście przekonać się o fachowości pana Dolińskiego.Kiedy zadzwoniłam z prośbą o jak najszybszy termin wizyty usłyszalam że muszę czekać. Zatem cierpliwie czekałam przez dwa miesiące,a kiedy już nadeszła kolej na mnie dowiedziałam się że w tym czasie odwołano wszystkie wizyty z powodu wyjazdu pana psychologa. Za około tydzień poinformowano mnie o innym terminie,tylko że ten mi nie odpowiadał. Okazało się ze to moja strata bo innego już nie otrzymałam. Osoba rejestrująca zapewniala o braku terminu wizyty dla mnie (czekałam na nią trzy miesiące)z powodu ogromnych kolejek do pana psychologa, tylko czy taka ignorancja pacjenta to usprawiedliwia?

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Tak. To fakt. Przyznaję Pani rację. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Wypada tylko poprosić o przyjecie przeprosin.

 • 22 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest OK. Naprawdę super facet. Bardzo rozsadnie podchodzi do rzeczy. Bez bajerów i obietnic na cud. Ja jestem zadowolony. Pozdrawiam i polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online