Jacek Belowski, endokrynolog Kraków
EndokrynologInternista dr n. med.

Jacek Belowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

30
 • 14 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  nie jestem zadowolony i stanowczo odradzam kontakt z nim jest niechetny do pomocy i obojetny mu jest los pacjenta stoi murem a zna sie bardzo dobrze na polityce i w czasie wizyty o tym chce rozmawiac.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 7 lutego 2014

  Ocena: Dobry

  Po pierwszej wizycie mogę stwierdzić,że dr. Belowski jest kompetentnym lekarzem. Szczegółowo przeprowadzony wywiad na pierwszej wizycie, zmagam się z problemami hormonalnymi i chorą tarczycą. Widać zainteresowanie lekarza dodatkowo poparte indywidualnym podejściem do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam! Leczyłam u niego nadczynność tarczycy - po 1,5 roku zakończone sukcesem. Lekarz konkretny, tłumaczy co i jak, zmienia leki, jeśli nie wszystko idzie wg myśli i za każdym razem dokładnie bada. Czułam się zawsze w pełni doinformowana i wiedziałam, że moje leczenie jest w dobrych rękach. (Chodziłam prywatnie na K. Wielkiego)

  zgłoś nadużycie
 • 10 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja tez jestem bardzo zadowolona. wlasnie siedze w poczekalni po wizycie. mialam robione usg i od razu biopsje. Pan doktor spokojnie i konkretnie tlumaczy sytuacje zfrowotna pacjenta. po kolei odpowiadajac na pytania jakie sie rodzily w mojej glowie. a z natury jestem osoba dociekliwa. pi wizycie wsxystko wiem.

  zgłoś nadużycie
 • 16 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie można nie przeczytać blogów i strony internetowej Doktora, są doskonałe. Skuszony nimi udałem sie na wizytę i nie żałuję. Szybko, sprawnie, kompetentnie, punktualnie, Doktor wszystko wyjaśnił i sprawa załatwiona

  zgłoś nadużycie
 • 13 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Chętnie słucha, udziela pełnych informacji dotyczących schorzenia i możliwości terapii. Warto zajrzeć również na bloga Pana Doktora, ocean wiedzy dla chorych na tarczycę i nie tylko:)Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 18 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Belowski jeszcze przyjmuje na NFZ? Gratuluję wytrwałości. Dla mnie najważniejsza jest kompleksowość i taka umiejętność zamknięcia problemu. W czasie wizyty jest USG, jak trzeba biopsja, analiza wyników, omówienie możliwego rozwoju wypadków i KONKRETNE zalecenia. Koniec, kropka, nie muszę się tym wszystkim martwić, chodzić po innych lekarzach, mam spokój do następnej wizyty. Zarzut o nieinformowaniu i lenistwie co najmniej dziwny, wobec osoby, która prowadzi serwis internetowy dla pacjentów i zadała sobie trud napisania na ten temat dziesiątek ston.

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2012

  Ocena: Neutralny

  Byłam na nfz. Wizyta zakończona pomyślnie. Lekarz starał sie być miły, ale czułam jakbym spotkała sie z maszyną którą robi wszystko według określonego schematu. Pana doktora nie polecam, ale też nie odradzam. Ja wybrałam go ze względu na szybki termin wizyty bo czekałam tylko miesiąc.

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz. :) Z tego wszystkiego, co złego wypisują tu ludzie, nie mogę się nadziwić, skąd biorą takie wyssane z palca historię. ja rozumiem, że jeśli ktoś waży sto kilogramów, i od lat szuka sobie usprawiedliwienia, że to 'musi być tarczyca, musi być tarczyca, przecież jestem taki zmęczona i otyły i wcale nie jem więcej od innych (taa.)", to jeśli już ktoś tak się zachowuje, to gdy usłyszy od lekarza "nic Panu nie jest, nie jest pan chory", ale przecież LEKARZ W OSRODKU ZDROWIA MÓWIŁ CO INNEGO,", to trzeba endokrynologa zbluzgac, bo się nie na, bo lekarz pozycyjny narodowego funduszu zdrowia wie lepiej, ten sam lekarz, który dla każdego pacjena dziennie ma wyznaczone 6 minut, dziennie przyjmuje 30 osób, i ten sam lekarz który przed nami przyjmował kogoś z biegunką, kogoś z bólem głowy, kogoś ze złamaną ręką. Tak, na pewno, lepiej szukać sobie usprawiedliwień i mówić, że Pan Belowski jest niekompetenty, bo "co on tam wię", że jest gubrowaty "bo ośmielił się mi odmówić leków żebym schudła". Boże, ludzie.. naprawde ręce się załamują.. W mojej opini Pan Jacek to bardzo dobry specjalista. :) Rzetelny, troskliwy, jasno i prosto wytłumaczy nam o co mu chodzi, spokojnie o wszystko pyta, interesuje się przypadkiem. Mam 20 lat, bywałam już z moim życiu u myśle, 50 lekarzy, i Pan Belowski zdecydowanie plasuje się w moim top5 lekarzy ever. ;). Jest spokojny, nie wmawia na siłe nikomu choroby, powala się uspokoić, nie denerwować. Wie co dobre dla pacjenta i zdecydowanie mu ufam, bo wszystko co od 4 lat od niego dostaję, sprawdza się idealnie w moim przypadku. :) A ludzie.. są gburowaci. Myślą, że pozjadali rozumy i wszystko wiedzą lepiej od kogoś, kto spędził15 lat swojego zycia na uczeniu się tego, czego oni nigdy nie pojmą. Więc.. dajmy leczyć lekarzom, a sami zajmijmy się swoimi sprawami. :)

  zgłoś nadużycie
 • 2 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja rodzina leczy sie u dr. Belowskiego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kompetentny, sprawny, punktualny, leczenie nie wychodzi tak drogo bo nie trzeba dodatkowo robić USG (doktor sam robi). Na dodatek prowadzi serwis internetowy wyjaśniający problemy endokrynologiczne (dziekuję, bardzo mi pomógł) i drugi, w którym krytykuje szarlatanów. Myślenie interdyscyplinarne to ma raczej w nadmiarze.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online