lek.

Jacek Antos

Ginekolog

Umów wizytę 1833 odwiedziny w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, szpitalnictwie i posiadam dodatkowe kwalifikacje w zakresie badań USG. Jetem jed... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta pierwszorazowa 130 - 170 zł
USG genetyczne - ocena przezierności karkowej 220 zł
Badania prenatalne - test PAPPA + betaHcg 100 zł
KTG - płodu 25 - 35 zł
Czystość pochwy 15 zł
Wizyta receptowa - dotyczy stałych pacjentek gabinetu 30 zł
USG - połówkowe - obejmuje echo serca płodu 220 zł
Krioterapia nadżerki 450 zł
Cytologia cena doliczana do ceny wizyty 20 zł
Wizyta kompleksowa 170 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, szpitalnictwie i posiadam dodatkowe kwalifikacje w zakresie badań USG. Jetem jednym z 45 lekarzy w Polsce posiadających Certyfikat Ultrasonograficznego badania serca płodu, badań dopplerowskich i prenatalnych płodu (www.jacekantos.pl).Przez cały okres pracy zawodowej zajmuję się z zamiłowania USG płodu. W mojej pracy głównym celem jest troska o zdrowie pacjentek i ich dzieci. W pracy wykorzystuję w sposób profesjonalny zdobytą wiedzę oraz wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną. Świadczę usługi medyczne na światowym poziomie, opieram je na obowiązujących standardach i popieram ważnymi, aktualnymi certyfikatami wydanymi przez medyczne polskie i zagraniczne Towarzystwa Naukowe.


Dobry ginekolog Włocławek. USG ciąży Włocławek . Echokardiografia płodu włocławek . USG Włocławek. USG płodu Włocławek , Włocławek Usg serca płodu, USG 3D / 4D Włocławek. Ginekolog Włocławek. Prowadzenie ciąży Włocławek. Ginekolog Inowrocław. USG 3D/4D. Inowrocław USG Antos. www.znanylekarz.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jak dla mnie świetny lekarz kontakt bardzo szybki sprawny (nawet w święta ) gdy gabinet jest nie czynny dzwoniąc do pana doktora nie usłyszałam złego głosu z powodów tel w okresie swiątecznym tylko otrzymałam odpowiedzi na moje pytania i pomoc Polecam serdecznie

 • bardzo dobry

  Ludzki, wrażliwy, profesjonalny w każdym calu , z dużą wiedzą, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Dużo czasu poświęca na dokładne badanie, dużo tłumaczy, jest uprzejmy z fajnym poczuciem humoru, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. W razie problemów zawsze można dzwonić do niego na komórkę. Prowadzi moją ciążę, co daje mi ogromne wsparcie oraz oszczędza wielu stresów. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Pan doktor już na mnie czekał, nie ma mowy o czekaniu na wizytę na korytarzu. Kompleksowe badanie, wyczerpujące omówienie, przy tym wszystkim bardzo miło sympatycznie i przede wszystkim bezstresowo. Napewno wrócę na wizytę do tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Najlepszy specjalista we Włocławku. Godny zaufania, zawsze można liczyć na konsultację telefoniczną między wizytami. Spokojny, opanowany z pełnym profesjonalizmem odpowiada na wszystkie pytania.

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny specjalista. W 13 tygodniu oczami wyobraźni zasugerowała płeć dziecka i potwierdziło się.

 • bardzo dobry

  Jestem wieloletnią pacjentką Pana Antosa, cenię u niego profesjonalizm i podejście do pacjentki...Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, a przy tym miły i sympatyczny co sprawia, że wizyta u ginekologa nie musi być czymś strasznym. Pan doktor odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości, ale trzeba pytać, czasami przez natłok pacjentek i telefonów bywa zakręcony. Swoim pacjentkom służy radą również pod telefonem. Umówione wizyty odbywają się o ustalonej godzinie, a bywa, że udaje się wejść nawet wcześniej. Moja ciąża pod opieką dr Antosa przebiegła wzorowo, nie pozostaje mi nic tylko polecić tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Polecam pana doktora. Zawsze punktualnie wchodzi się na wizytę bez zbędnego czekania w kolejkach. Doktor dużo czasu poświęca każdej pacjentce, wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy. Badanie jest bezpolesne. Bez problemu można skonsultować się telefonicznie. Gorąco polecam, w końcu znalezłam swojego lekarza :-)

 • bardzo dobry

  polecam jak najbardziej. pan doktor prowadzi moją ciążę, jest delikatny, spokojny, wszystko dokładnie tłumaczy, można liczyć na kontakt telefoniczny w razie potrzeby

 • bardzo dobry

  Fachowe podejście do pacjentki, odpowiada na wszelkie pytania, wizyta jak najbardziej bezbolesna, polecam osobom które idą w ogóle 1 raz na badanie.

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę