Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, szpitalnictwie i posiadam dodatkowe kwalifikacje w zakresie badań USG. Jetem jed... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

KTG płodu 25 - 30 zł
Cytologia cena doliczana do ceny wizyty 20 zł
Wizyta receptowa - dotyczy stałych pacjentek gabinetu 30 zł
USG echo-serca płodu 220 zł
Badania prenatalne - test PAPPA + betaHcg 100 zł
Badanie ginekologiczne + USG 120 zł
Wizyta pierwszorazowa 130 - 170 zł
Czystość pochwy 15 zł
USG genetyczne 220 zł
Badanie kompleksowe 170 zł
Krioterapia nadżerki 450 zł
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, szpitalnictwie i posiadam dodatkowe kwalifikacje w zakresie badań USG. Jetem jednym z 45 lekarzy w Polsce posiadających Certyfikat Ultrasonograficznego badania serca płodu, badań dopplerowskich i prenatalnych płodu (www.jacekantos.pl).Przez cały okres pracy zawodowej zajmuję się z zamiłowania USG płodu. W mojej pracy głównym celem jest troska o zdrowie pacjentek i ich dzieci. W pracy wykorzystuję w sposób profesjonalny zdobytą wiedzę oraz wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną. Świadczę usługi medyczne na światowym poziomie, opieram je na obowiązujących standardach i popieram ważnymi, aktualnymi certyfikatami wydanymi przez medyczne polskie i zagraniczne Towarzystwa Naukowe.


Dobry ginekolog Włocławek. USG ciąży Włocławek . Echokardiografia płodu włocławek . USG Włocławek. USG płodu Włocławek , Włocławek Usg serca płodu, USG 3D / 4D Włocławek. Ginekolog Włocławek. Prowadzenie ciąży Włocławek. USG Antos. www.znanylekarz.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jak dla mnie świetny lekarz kontakt bardzo szybki sprawny (nawet w święta ) gdy gabinet jest nie czynny dzwoniąc do pana doktora nie usłyszałam złego głosu z powodów tel w okresie swiątecznym tylko otrzymałam odpowiedzi na moje pytania i pomoc Polecam serdecznie

 • bardzo dobry

  Ludzki, wrażliwy, profesjonalny w każdym calu , z dużą wiedzą, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Dużo czasu poświęca na dokładne badanie, dużo tłumaczy, jest uprzejmy z fajnym poczuciem humoru, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. W razie problemów zawsze można dzwonić do niego na komórkę. Prowadzi moją ciążę, co daje mi ogromne wsparcie oraz oszczędza wielu stresów. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Najlepszy specjalista we Włocławku. Godny zaufania, zawsze można liczyć na konsultację telefoniczną między wizytami. Spokojny, opanowany z pełnym profesjonalizmem odpowiada na wszystkie pytania.

 • dobry

  Bylam pierwszy raz u Pana doktora w zastepstwie za mojego. Pan doktor bardzo dokladny, mily, rzeczowy. Tumaczy i odpowiada na.wszystkie pytania. Godny polecenia. Mysle ze gdynym przyszla do niego wczesniej to zostalby moim prowadzacym.

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, bardzo konkretnie odpowiada na zadane pytania i udziela wyczerpujących informacji. Polecam.

 • bardzo dobry

  Z wizyty jestem bardzo zadowolona, co prawda u dr Antosa byłam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni. Zdecydowałam się przepisać i prowadzić dalej ciąże właśnie u niego, brak kolejek, fachowe podejście, bardzo dobry sprzęt do usg i wiele wiele innych czynników przemawiających za tym, że warto zapisywać się na wizyty do dr Antosa.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny lekarz. Prowadzi moją ciąże od początku ale również chodziłam do niego przed zajściem. Każda wizyta przebiega profesjonalnie. Pan doktor jest bardzo dokładny, polecam!!

 • bardzo dobry

  Godny polecenia. Sympatyczny z poczuciem humoru. Dokładnie wyjaśnił wszystkie etapy badania. Kolejne USG na pewno u tego samego lekarza wykonam

 • bardzo dobry

  Polecam! Dokładnie wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora ale jestem bardzo mile nastawiona na dalsze.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor bardzo sympatyczny :) na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Zaskoczyło mnie badanie piersi jako element wizyty oczywisty dla Pana Doktora, ponieważ u poprzedniego lekarza sama musiałam o nie prosić, a i tak nie zawsze zostało ono wykonane. Pan Doktor pamięta pacjentki z nazwiska a to rzadkość!! Polecam :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę