lek.

Jacek Antos

Ginekolog

Umów wizytę 2766 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, szpitalnictwie i posiadam dodatkowe kwalifikacje w zakresie badań USG. Jetem jed... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta pierwszorazowa 130 - 170 zł
USG genetyczne - ocena przezierności karkowej 220 zł
Badania prenatalne - test PAPPA + betaHcg 100 zł
KTG - płodu 25 - 35 zł
Czystość pochwy 15 zł
Wizyta receptowa - dotyczy stałych pacjentek gabinetu 30 zł
USG - połówkowe - obejmuje echo serca płodu 220 zł
Krioterapia nadżerki 450 zł
Cytologia cena doliczana do ceny wizyty 20 zł
Wizyta kompleksowa 170 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracuję od 20 lat. Mam doświadczenie w pracy ambulatoryjnej, szpitalnictwie i posiadam dodatkowe kwalifikacje w zakresie badań USG. Jetem jednym z 45 lekarzy w Polsce posiadających Certyfikat Ultrasonograficznego badania serca płodu, badań dopplerowskich i prenatalnych płodu (www.jacekantos.pl).Przez cały okres pracy zawodowej zajmuję się z zamiłowania USG płodu. W mojej pracy głównym celem jest troska o zdrowie pacjentek i ich dzieci. W pracy wykorzystuję w sposób profesjonalny zdobytą wiedzę oraz wysokiej jakości aparaturę diagnostyczną. Świadczę usługi medyczne na światowym poziomie, opieram je na obowiązujących standardach i popieram ważnymi, aktualnymi certyfikatami wydanymi przez medyczne polskie i zagraniczne Towarzystwa Naukowe.


Dobry ginekolog Włocławek. USG ciąży Włocławek . Echokardiografia płodu włocławek . USG Włocławek. USG płodu Włocławek , Włocławek Usg serca płodu, USG 3D / 4D Włocławek. Ginekolog Włocławek. Prowadzenie ciąży Włocławek. Ginekolog Inowrocław. USG 3D/4D. Inowrocław USG Antos. www.znanylekarz.pl

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jak dla mnie świetny lekarz kontakt bardzo szybki sprawny (nawet w święta ) gdy gabinet jest nie czynny dzwoniąc do pana doktora nie usłyszałam złego głosu z powodów tel w okresie swiątecznym tylko otrzymałam odpowiedzi na moje pytania i pomoc Polecam serdecznie

 • bardzo dobry

  Ludzki, wrażliwy, profesjonalny w każdym calu , z dużą wiedzą, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Dużo czasu poświęca na dokładne badanie, dużo tłumaczy, jest uprzejmy z fajnym poczuciem humoru, cierpliwie odpowiada na każde pytanie. W razie problemów zawsze można dzwonić do niego na komórkę. Prowadzi moją ciążę, co daje mi ogromne wsparcie oraz oszczędza wielu stresów. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm. Pan doktor już na mnie czekał, nie ma mowy o czekaniu na wizytę na korytarzu. Kompleksowe badanie, wyczerpujące omówienie, przy tym wszystkim bardzo miło sympatycznie i przede wszystkim bezstresowo. Napewno wrócę na wizytę do tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Najlepszy specjalista we Włocławku. Godny zaufania, zawsze można liczyć na konsultację telefoniczną między wizytami. Spokojny, opanowany z pełnym profesjonalizmem odpowiada na wszystkie pytania.

 • bardzo dobry

  W końcu trafiłam do odpowiedniego lekarza , gdyby nie on nadal byłabym nie świadoma jak poważny jest mój stan . Dwa i pół miesiąca wcześniej byłam trzykrotnie u pewnej pani doktor i niczego nie widziała. Podpisuje się pod wcześniejszymi ocenami w 100%

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo sympatyczny i konkretny. Duzy plus za brak kolejek! wchodzi się na umówioną godzinę:)Spokojnie odpowiada na każde pytanie, nie spieszy się. Poświęca dużo czasu na pacjentkę. Polecam Dr Antosa i na pewno do niego wrócę.

 • bardzo dobry

  Wizyty zawsze o umówionej godzinie, bez czekania. Pan doktor jest profesjonalny, konkretny i sympatyczny. Dokładnie omawia i wyjaśnia, odpowiada na pytania, uspokaja. Ostatnio zapewnił, że gdybym nie zdążyła się zapisać na wizytę mogę śmiało przyjść i wejść na kilka minut między pacjentkami. Polecam!

 • bardzo dobry

  Lekarz o jakiego trudno w dzisiejszych czasach. Dba o każdą ze swoich pacjentek, ma indywidualne podejście, i można poczuć się niezwykle komfortowo w gabinecie. Polecam wszystkim kobietom!

 • Opinia z dnia 08.07.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Niesamowite dla mnie było to poczucie bezpieczeństwa, które w ciąży jest tak ważne. W każdej chwili mogłam zadzwonić i Pan doktor rozwiewał moje wątpliwości i niepotrzebne strachy. Miał dużo cierpliwości do moich pytań. Badania (bez bólu co dla mnie też było ważne) i ich analiza wykonywane rzetelnie (nie było niepotrzebnego wydawania pieniążków). USG i "podglądanie" maleństw to chyba hobby Pana doktora co daje dużo radości przyszłym rodzicom bo te chwile są niepowtarzalne :) Na pewno mimo, że już urodziłam zostanę przy tym lekarzu i za jakiś czas znowu powierzę pod opiekę moją drugą "fasolkę". Dziękuję jeszcze raz za pokierowanie i szczęśliwe doprowadzenie do końca moich 3150g Radości.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę