Izabella Palińska, endokrynolog Warszawa

Izabella Palińska

Poproś o włączenie kalendarza
7

Adresy

Informacje o lekarzu

Usługi

 • Zwykła wizyta

Choroby

Staże

 • Liczne Szkolenia w kraju i za granicą dotyczące aktualności w leczeniu chorób endokrynologicznych

Lekarze polecają tego specjalistę

 • Elżbieta Fajfrowska-Alali, ginekolog Warszawa
 • Wojciech Strzyżewski, ginekolog Warszawa
 • Elżbieta Burna-Draśković, psychiatra Warszawa
 • Katarzyna Jusiak, internista Warszawa
 • Hanna Puziow, psycholog Warszawa
 • Marian Siemkowicz, chirurg Warszawa
 • Ewa Walacik-Ufnal, psychiatra Warszawa
 • Wanda Karpińska, pulmonolog Warszawa
 • Elżbieta Zgnilec, laryngolog Warszawa
 • 21 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona z Pani doktor. Podejście do pacjenta rewelacyjne i wiedza ogromna.

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  byłam na pierwszej wizycie u pani doktor i żałuję, że nie trafiłam na nią wcześniej. Konkretna, zadaje pytania jak i chętnie odpowiada na nie. Z pewnością pójdę do niej na następne wizyty i mam nadzieję,że tak już zostanie.

  zgłoś nadużycie
 • 2 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem po pierwszej wizycie, więc liczę tylko, że kontynuacja leczenia u Pani Doktor przyniesie od tak dawna oczekiwane rezultaty. Lekarkę poleciła mi koleżanka i faktycznie warto było poczekać te 3 miesiące na wizytę. Wreszcie ktoś spojrzał czujnie na wyniki badań i podsunął propozycję dalszej diagnostyki zamiast twierdzić, że poronienia po prostu się zdarzają. Rzetelnie, sprawnie i solidnie - konkrety na koniec. Wyszłam dzięki temu z gabinetu podbudowana na duchu, że jest jeszcze coś co mogę zrobić i jest wreszcie lekarz, który chce leczyć.

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dociekliwa lekarka pamiętająca swoich pacjentów, co jest bardzo cenne. Przed wizyta zawsze zapoznaje się z historią choroby, tłumaczy i zleca szereg odpowiednich badań. Mój problem tarczycowy jest dość niskiej wagi, wyniki właściwie w normach, ale pani doktor nie lekceważy objawów i nie podchodzi do wyników norm jako wyznacznika, jak wiele innych lekarzy. (u innych lekarzy przez wiele lat miałam TSH "w normie" czyli 3.5-4.0)

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jako pierwsza dr Palińska potrafiła mnie poprawnie zdiagnozować. Moje samopoczucie bardzo się poprawia dzięki niej. Jest konkretna i bardzo miła. Chętnie odpowiada na pytania. Polecam serdecznie!

  zgłoś nadużycie
 • 27 lipca 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Chciałbym Państwa ostrzec przed Panią dr., gdyż jestem po 2 konsultacjach endokrynologicznych, które niestety potwierdziły, iż byłem źle prowadzony w leczeniu swojej choroby i dolegliwości z nią związanych. Zacznę może od tego, że ogromnie zaufałem Pani dr. rok temu i przez rok nie konsultowałem wyników badań ani dawkowania leków z żadnym innym endokrynologiem. Ze względu na fakt, iż mam pakiet firmowy w Lux medzie, stwierdziłem, iż będzie taniej leczyć się u Pani dr. w ramach pakietu, niż kontynuować leczenie u mojej poprzedniej endokrynolog, która nie należy do tanich. Niestety dzisiaj wiem, że taka „chwilowa oszczędność” odbiła się na moim zdrowiu. Jestem rozregulowany hormonalnie, nie przekazano mi cennej informacji, iż pewnych leków nie mogę mieszać, a pytałem się wielokrotnie Pani dr. czy powinienem wszystkie leki brać na raz. W moim przypadku także kluczowy był fakt, że jedne leki powinienem zażywać pomiędzy jedzeniem, a drugie w trakcie. Takie szczegóły mają ogromny wpływ na przyswajalność leków, które biorę, a czego nie wiedziałem, bo nie muszę wiedzieć, nie będąc lekarzem, ale dr. Palińska powinna to wiedzieć. Jej miły sposób bycia wobec mnie, skończył się z chwilą, kiedy badania moje - po kilku miesiącach złego prowadzenia przez Panią dr. - znacznie pogorszyły się. Pani dr. stwierdziła, że jestem „trudnym pacjentem”. Nie neguję tego faktu, iż jestem zdrowym, „łatwym pacjentem”, dla którego opieka lekarza kończy się na przepisywaniu recept. Ale przecież po to idę do lekarza, żeby mnie leczył. Na ostatnich wizytach już doszło do takiej atmosfery, że bałem się pytać Panią dr. o cokolwiek. Zresztą na wiele pytań odpowiadała mi wymijająco. Stanowczo odradzam. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Mam wątpliwości co do wiarygodności tego tekstu . Sądząc z tego co Pan opisuje mamy do czynienia z chorobą lub chorobami przewlekłymi. W momencie rozpoznania ustala się sposób dawkowania leków który nie zmienia się przez cały czas leczenia i to zostało omówione przez poprzedniego endokrynologa Na pierwszej wizycie u mnie miał Pan powtórzone to co wiedział Pan już wcześniej jak przyjmuje się leki bo jest to jeden ze stałych elementów wizyty.Może zmienić się dawka leku lub leków i częstotliwość badań kontrolnych.Jeśli badania zbyt odbiegały od normy można sądzić ,że pacjent nie przyjmował systematycznie leków i/lub nie wykonał w zaleconym terminie badań kontrolnych co potwierdzają statystyki,a to już od lekarza nie zależy.Pozdrawiam

 • 2 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Kilka tygodni temu zgłosiłam się na wizytę do Pani Dr Izabelli Palińskiej ponieważ od kilku lat mam problemy z tarczycą ,ale niestety leczyłam się dość niesystematycznie. .Po raz pierwszy ktoś wytłumaczył mi na czym choroba polega ,czego należy się spodziewać,a co najważniejsze nareszcie lekarka dobrała właściwe dawki leku.Odkąd zdałam się na opiekę Dr Palińskiej czuję się bardzo dobrze.Dziękuję za profesjonalizm i okazanie ciepla i cierpliwości do mnie. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online