dr n. med.

Izabela Rogozińska

Endokrynolog, Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  dr Rogozińska: konkretna, doświadczona, uprzejma, rzetelna, skupiona na dziecku. Leczy moją córkę na Litewskiej państwowo od 3 lat.

 • bardzo słaby

  Nie polecam tego lekarza!!!Mieliśmy wątpliwą przyjemność spotkać tą panią w szpitalu na Litewskiej.Przywieźli nas (byłam z moim czteroletnim synkiem) karetką po 3 nad ranem więc już na wstępie pani doktor była obrażona że ją obudziliśmy.Synek miał dzień wcześniej wycinany trzeci migdał i w domu już jak to zwykle bywa w nocy złapało go zapalenie krtani, miał szczekający kaszel i duszności, dochodziła do tego też wysoka gorączka i wymioty.Przechodziliśmy przez to już kilka razy więc mam w domu nebulizator i potrzebne w tym wypadku leki sterydowe ale nie wiedziałam tym razem czy kilka godzin po zabiegu mogę świeżą ranę potraktować sterydami więc zdecydowaliśmy się wezwać pogotowie.Mieszkamy poza Warszawą więc zanim dotarliśmy do szpitala po podaniu mu przez ratowników leków i długiej chłodnej podróży jego stan się poprawił.Pani doktor była oburzona tym w jakim dobrym stanie synek i nie rozumiała po co w ogóle przyjechaliśmy.Podczas całej wizyty pani doktor mieszała mnie z błotem twierdząc że powinnam wiedzieć co mam robić (przepraszam ale nie jestem lekarzem!!!), była chamska i wyniosła.W końcu odesłała nas z kwitkiem a na wypisie napisała że dziecko jest zdrowe i nie ma nawet kataru podczas gdy syn siedział z otwartą buzią bo z jego nosa sączyła się gęsta, ropna wydzielina.Jest to lekarz w stylu "jestem lekarzem ale nie zawracajcie mi głowy i nie przychodźcie się do mnie leczyć" no chyba że prywatnie.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pani świetna, bardzo zabawna. Wyjaśniła wszystko co się da, i nie wystawiła recepty "od tak". Polecam

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo racjonalnym człowiekiem i lekarzem zarazem. Z dużym zaangażowaniem odpowiada na każde pytanie młodej mamy oraz ze spokojem tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Ja sama już po pierwszej wizycie mam do niej dużo sympatii i zaufania. Polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Maksymilian Siekierzyński - endokrynolog, Małgorzata Smędek - endokrynolog, Izabella Kozlowicz - Gudzińska - endokrynolog, Andrzej Jaroszuk - endokrynolog, Katarzyna Jankowska - endokrynolog, Barbara Paszuska-Arseniuk - endokrynolog, Wiesław Grzesiuk - endokrynolog, Grażyna Otto - endokrynolog, Adam Godzisz - endokrynolog, Karolina Kolasińska - endokrynolog, Anna Świątek - endokrynolog, Beata Cybulska - endokrynolog, Zbigniew Munk - endokrynolog, Ewa Szczepańska - endokrynolog, Tomasz Romer - endokrynolog, Ewa Drozd - endokrynolog, Anna Piotrowska-Świrszcz - endokrynolog, Hanna Kiełb - endokrynolog, Piotr Miśkiewicz - endokrynolog, Jolanta Korzeniowska - endokrynolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Ewa Bar-Andziak

internista,  endokrynolog

Umów się