dr n. med.

Iwona Węgrzynek- Doniec

Dermatolog

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Zwykła wizyta

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Niezwykle urocza lekarka, z dużym poczuciem humoru. Trafna diagnoza i leczenie przynosi rezultaty. Polecam goràco! Anna Selwyn

 • bardzo dobry

  Agnieszka: bardzo profesjonalny lekarz, konkretny, mowiacy na temat, jasno opisuje problem I sposob w jaki bedzie z nim walczyc, nie stara sie upiekszac rzeczywistosci ale rzetelnie mowi co jest zle I nalezy poprawic, polecam goraco!

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie najlepszy lekarz dermatolog jakiego spotkałem (a żyję już 44 lata..). Zarówno pod względem fachowości, kultury osobistej, podejścia do pacjenta. Zdecydowanie polecam wszystkim :) Waldemar Stanek

 • bardzo dobry

  Pani doktor w bardzo szczegółowy sposób opisuje dolegliwość oraz cały proces leczenia. Poza tym jest niezwykle uprzejmą kobietą, witającą pacjenta z uśmiechem, co wiadomo, wpływa na komfort całej wizyty. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji :)

 • bardzo dobry

  Fajna babka, nie wiem czy wyluzowana i zdystansowana na pokaz, czy to wynika z jej natury, bo byłam u niej tylko jeden raz, natomiast samą wizytę wspominam miło. Kobieta wydaje się być życzliwą profesjonalistką.

 • bardzo dobry

  Pani doktor z wiedzą na bardzo wysokim poziomie i umiejętnością wytłumaczenia trudnych fachowych pojęć w sposób bardzo prosty do zrozumienia. Po 30min wizycie na pytanie: "czy mam jakieś pytania" musiałem odpowiedzieć "nie" bo wszystko co mogłem sobie wyobrazic i jeszcze wiecej było dokładnie omówione przez p. Doktor. Bazując na osobistej Histori medycznej, chciał bym żeby było wiecej tak sympatycznych i wykwalifikowanych ludzi w tym zawodzie.

 • bardzo dobry

  Pani Iwona to najlepszy dermatolog, który kiedykolwiek mnie leczył - a na prawdę miałam do czynienia z wieloma. Od 14 roku życia walczyłam z trądzikiem i innymi problemami skórnymi. Na pierwszej wizycie zostałam skierowana na badania i dopiero na tej podstawie została postawiona diagnoza. Okazało się, że jestem uodporniona na wszystkie antybiotyki, które stosuje się na skórę. Do tej pory wydałam krocie na antybiotykoterapie - wszystko na marne; dopiero u Pani Iwony dowiedziałam się o prawdziwej przyczynie tego stanu rzeczy. Pani Iwona prowadziła u mnie terapię retionoidami, leczyłyśmy alergie skórne itd. Najbardziej lubię podejście tego lekarza do pacjenta - zawsze skrupulatna, wypyta się o szczegóły, wykazuje osobiste zainteresowanie. Duży plus to również fakt, że zawsze stara się dobrać jak najtańsze leki o tym samym składzie. Nie wypisuje w ciemno swoich ulubionych - wcześniej sprawdza cenę. Polecam w 100% !

 • bardzo dobry

  Przemiła pani dr, wizyta odbyła się bez pośpiechu, wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, Sama jestem lekarzem, więc raczej sceptycznie podchodzę do innych lekarzy, ale w tym przypadku nie mam się absolutnie do czego "przyczepić".

 • słaby

  Do pani doktor przyszłam z problemem nadmiernego wypadania włosów oraz przebarwieniami po trądziku. Zlecono mi zrobienie badan i okazało się, że borykam się z niewielkim trądzikiem ( bardziej na plecach, niewielkie zmiany na twarzy).Początkowo pani doktor była bardzo miła. Zapisała mi 3-miesięczny antybiotyk na trądzik i szampon powodujący masakre na włosach ( suchość i plątanie końcówek oraz przyklapnięcie i przetłuszczenie ku nasady). Po miesiącu szampon był zmieniony i dodana wcierka z zawartością hormonów. Pani doktor lekko kpiła z mojej paniki na tle wypadających włosów które miałam liczyć....po 3 miesiącach kuracji po odstawieniu antybiotyku trądzik wrócił... na buzi okropny wysyp pryszczy i to ropnych. W tym momencie zakończyłam leczenie u Pani Węgrzynek-Doniec i udałam się do innego lekarza, który skutecznie zajął się moim problemem, dodając że antybiotyk przyczynił się do wypadania włosów nad którymi ubolewam od roku ( co wg pani doktor jest przejściowe). Osobiście nie polecam.

 • bardzo dobry

  Zgłosiłam się do Pani Węgrzynek - Doniec z dość rozległymi zmianami na skórze, sama podejrzewając już łuszczycę. Pani doktor potwierdziła moje przypuszczenie, dokładnie naświetliła mi sytuację, przedstawiła dostępne sposoby leczenia, przetestowałam obie zaproponowane kuracje, druga przyniosła długofalowy efekt. Osobiście bardzo sceptycznie podchodzę do lekarzy, ponieważ już wiele razy zetknęłam się z całkowitym brakiem kompetencji, jak również kultury osobistej i ludzkiego podejścia do pacjenta. Niemniej jednak, Pani Węgrzynek - Doniec zdobyła moje zaufanie, BARDZO DUŻY PLUS ZA ŻYCZLIWOŚĆ I MIŁĄ ATMOSFERĘ PODCZAS WIZYT.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę