dr n. med.

Iwona Węgrzynek- Doniec

Dermatolog

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta
Zwykła wizyta

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Niesamowita kultura osobista, bardzo profesjonalne i megapozytywne podejście do pacjenta. Konkretna, Przyszłam z błachowyglądajacym problemem, który okazał się trochę poważnejszy niż wydawało się to na pierwszy rzut oka. Dzięki odpowiednio dobranemu leczeniu objawy szybko ustąpiły.

 • bardzo dobry

  Niezwykle urocza lekarka, z dużym poczuciem humoru. Trafna diagnoza i leczenie przynosi rezultaty. Polecam goràco! Anna Selwyn

 • bardzo dobry

  Agnieszka: bardzo profesjonalny lekarz, konkretny, mowiacy na temat, jasno opisuje problem I sposob w jaki bedzie z nim walczyc, nie stara sie upiekszac rzeczywistosci ale rzetelnie mowi co jest zle I nalezy poprawic, polecam goraco!

 • bardzo dobry

  Zdecydowanie najlepszy lekarz dermatolog jakiego spotkałem (a żyję już 44 lata..). Zarówno pod względem fachowości, kultury osobistej, podejścia do pacjenta. Zdecydowanie polecam wszystkim :) Waldemar Stanek

 • bardzo dobry

  Pani doktor w bardzo szczegółowy sposób opisuje dolegliwość oraz cały proces leczenia. Poza tym jest niezwykle uprzejmą kobietą, witającą pacjenta z uśmiechem, co wiadomo, wpływa na komfort całej wizyty. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji :)

 • bardzo dobry

  Fajna babka, nie wiem czy wyluzowana i zdystansowana na pokaz, czy to wynika z jej natury, bo byłam u niej tylko jeden raz, natomiast samą wizytę wspominam miło. Kobieta wydaje się być życzliwą profesjonalistką.

 • bardzo dobry

  Pani doktor z wiedzą na bardzo wysokim poziomie i umiejętnością wytłumaczenia trudnych fachowych pojęć w sposób bardzo prosty do zrozumienia. Po 30min wizycie na pytanie: "czy mam jakieś pytania" musiałem odpowiedzieć "nie" bo wszystko co mogłem sobie wyobrazic i jeszcze wiecej było dokładnie omówione przez p. Doktor. Bazując na osobistej Histori medycznej, chciał bym żeby było wiecej tak sympatycznych i wykwalifikowanych ludzi w tym zawodzie.

 • bardzo dobry

  Pani Iwona to najlepszy dermatolog, który kiedykolwiek mnie leczył - a na prawdę miałam do czynienia z wieloma. Od 14 roku życia walczyłam z trądzikiem i innymi problemami skórnymi. Na pierwszej wizycie zostałam skierowana na badania i dopiero na tej podstawie została postawiona diagnoza. Okazało się, że jestem uodporniona na wszystkie antybiotyki, które stosuje się na skórę. Do tej pory wydałam krocie na antybiotykoterapie - wszystko na marne; dopiero u Pani Iwony dowiedziałam się o prawdziwej przyczynie tego stanu rzeczy. Pani Iwona prowadziła u mnie terapię retionoidami, leczyłyśmy alergie skórne itd. Najbardziej lubię podejście tego lekarza do pacjenta - zawsze skrupulatna, wypyta się o szczegóły, wykazuje osobiste zainteresowanie. Duży plus to również fakt, że zawsze stara się dobrać jak najtańsze leki o tym samym składzie. Nie wypisuje w ciemno swoich ulubionych - wcześniej sprawdza cenę. Polecam w 100% !

 • bardzo dobry

  Przemiła pani dr, wizyta odbyła się bez pośpiechu, wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, Sama jestem lekarzem, więc raczej sceptycznie podchodzę do innych lekarzy, ale w tym przypadku nie mam się absolutnie do czego "przyczepić".

 • słaby

  Do pani doktor przyszłam z problemem nadmiernego wypadania włosów oraz przebarwieniami po trądziku. Zlecono mi zrobienie badan i okazało się, że borykam się z niewielkim trądzikiem ( bardziej na plecach, niewielkie zmiany na twarzy).Początkowo pani doktor była bardzo miła. Zapisała mi 3-miesięczny antybiotyk na trądzik i szampon powodujący masakre na włosach ( suchość i plątanie końcówek oraz przyklapnięcie i przetłuszczenie ku nasady). Po miesiącu szampon był zmieniony i dodana wcierka z zawartością hormonów. Pani doktor lekko kpiła z mojej paniki na tle wypadających włosów które miałam liczyć....po 3 miesiącach kuracji po odstawieniu antybiotyku trądzik wrócił... na buzi okropny wysyp pryszczy i to ropnych. W tym momencie zakończyłam leczenie u Pani Węgrzynek-Doniec i udałam się do innego lekarza, który skutecznie zajął się moim problemem, dodając że antybiotyk przyczynił się do wypadania włosów nad którymi ubolewam od roku ( co wg pani doktor jest przejściowe). Osobiście nie polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę