Iwona Smęda, położna, położnik Głogów

Iwona Smęda

Poproś o włączenie kalendarza
8

Adresy

 • CENTRUM PRZYJAZNE RODZINIE -SZKOŁA RODZENIA-IWONA SMĘDA

  Głogów, ul.GARNCARSKA 23-25

  5042510 ... (zobacz więcej)

O mnie

 • BEZPŁATNA SZKOŁA RODZENIA
  * OPIEKA POŁOŻNEJ ŚRODOWISKOWEJ W TRAKCIE TRWANIA CIĄŻY I PO PORODZIE
  *KTG-/DORADCA LAKTACYJNY
  *POBIERANIE BADAŃ LABORATORYJNYCH U PACJENTKI
  *MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNYCH WIZYT W DOMU
  *OPIEKA NAD KOBIETĄ PO ZABIEGACH GINEKOLOGICZNYCH
  * USUWANIE SZWÓW PO ZABIEGACH

Usługi

 • NFZ
 • 25 lutego 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pani Iwona to bardzo fajna, konkretna, rzeczowa, kompetentna, POMOCNA i punktualna kobitka, zna się na rzeczy, zawsze ma trafne porady i uwagi, zarówno podczas sprawowania opieki nad "ciężarną" tak i przy opiece nad noworodkiem. Do tego bardzo miła, sympatyczna i życzliwa. Jednym słowem POLECAM!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 14 grudnia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jeśli chodzi o położną panią Iwonę z czystym sumieniem mogę a wręcz zachęcam tą osobę.Położna profesjonalista naprawdę zna się na rzeczy z bardzo dużym doświadczeniem.Potrafi doradzić porozmawiać rozwiązać wszystkie wątpliwości.Przy takiej położnej człowiek oraz maluszek czuje się w 100% bezpieczny.Pani Iwona jest osobą rewelacyjną zawsze miła uśmiechnięta.Takiej położnej nam trzeba było.Jednym słowem jeśli mogę to wszystko określić CZŁOWIEK ANIOŁ.Polecam panią Iwonę jak najbardziej!!!! Basia.B

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem świeżo upieczoną mamusią i polecam gorąco p. Iwonę. Rewelacyjna kobieta, miła, uprzejma i bardzo opiekuńcza.Wspaniała położna, wykwalifikowana, pełna zrozumienia, profesjonalista, fachowiec. Umie rozmawiać z pacjentem, jest bardzo sympatyczną, przemiłą i ciepłą osobą. Polecam wszystkim przyszłym matkom. Anna i Michaś

  zgłoś nadużycie
 • 25 października 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt tej Pani. Doradzi jak karmić, przewijać, kąpać i co czynić żeby mały słodki terrorysta nie zawładnął Waszym światem;) Dzięki temu, że odwiedziła nas w pierwszy dzień po powrocie ze szpitala uratowała nam życie. W 100% profesjonalna opieka nad dzieckiem, jak i nad rodzicami.

  zgłoś nadużycie
 • 3 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  BARDZO KONKRETNA OSOBA .Polecam wszystkim ciężarnym,dużo podpowie ,po rozmowie z Panią Iwoną strach i obawy gdzieś ulatują .Jestem bardzo zadowolona że nareszcie jest ktoś kto dodaje otuchy i wspiera dobrym słowem.Bardzo bardzo zachecam nie będziecie żałować:) :) Marzena K.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo sympatyczna i fachowa położna. Zawsze chętnie odpowiadała na jakiekolwiek wątpliwości młodej mamy:) Polecam. Ja jestem bardzo zadowolona.

  zgłoś nadużycie
 • 29 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią IWONĘ Węc!!. Wspałania kobieta! Gdyby nie jej determinacja i fachowość nie wiem czy dałabym sama radę i myśle ze nie będziecie żałować wyboru. Jesli chodzi o położną godną polecenia to myśle, że Pani Iwona . Wprawdzie przy niej nie rodziłam, ale miałam okazje być pod jej opieką po porodzie w trakcie pobytujuż w domu . Położna niezwykle sympatyczna, ciepła i znająca się na rzeczy

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2009

  Ocena: dobry

  super profesjonalna i przy tym wie co robi, dała mi poczucie pełnego bezpieczeństwa,bardzo przyjemna, miła ,na każde pytanie odpowie uratowała mi piersi przed eksplozją !!!bardzo polecam!!!!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja