Wklada domaciczna Jaydess - Promocja do 15-06-2015 tylko za 950 zł BADANIA PRENATALNE - CERTYFIKAT FMF Od maja 2014 wprowadzamy pełny profil badania prenatalnego Badanie jest przeprowadzan... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Badania prenatalne 350 - 370 zł
Kolposkopia 150 zł
USG płodu 100 - 200 zł
Krioterapia 300 - 500 zł
Zwykła wizyta 100 - 130 zł
Badania prenatalne bez testu PAPA 200 zł
Cytologia płynna 150 - 160 zł
Wklada domaciczna Jaydess/Promocja do 15-03-2015/ 950 zł
Elektokonizacja szyjka macicy 450 - 500 zł
Badania HPV/ określenia onkognosc wirusów/ 360 - 400 zł
Zwykła wizyta
Cytologia 50 zł
Wkładka domaciczna 400 - 750 zł
USG piersi 80 - 100 zł
Usuwanie polipów 450 - 500 zł
Usuwanie torbieli 4 500 - 5 000 zł
BADANIA PRENATALNE - CERTYFIKAT FMF/USG + TEST PAPA/ na miejscu 350 - 370 zł
USG 4D 200 zł
Wkładka domaciczna /Mirena/ 1 200 - 1 400 zł
Implant antykoncepcyjny 1 000 - 1 100 zł
SONO-HSG drożność jajowodów 750 - 1 250 zł
Usuwania wkładki 120 - 150 zł
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie


Wklada domaciczna Jaydess - Promocja do 15-06-2015 tylko za 950 zł

BADANIA PRENATALNE - CERTYFIKAT FMF

Od maja 2014 wprowadzamy pełny profil badania prenatalnego
Badanie jest przeprowadzane między 11 a 14 tygodniem ciąży .
Jest to badanie w kierunku wykrycia zespołów genetycznych ( np. zespół Downa )
Badanie składa się z dwóch etapów tj. badania USG przezierności karkowej (NT) , kości nosowej(NB) i przepływów w sercu i naczyniach płodu.
Drugi etap to tzw TEST PODWÓJNY , tj. badanie markerów krwi ( pobranie krwi )Koszalinie - Miło mi poinformować , że uzyskalem certyfikat FMF ( FETAL MEDICINE FOUNDATION ) z Londynu , jedynego ośrodka na świecie który wprowadził i certyfikuje badania prenatalne
Dotychczas pacjentki jedyną możliwość wykonania badań miały w ośrodkach klinicznych w Szczecinie i Gdańska, aktualnie dzięki certyfikatowi oferujemy usługę pacjentkom na miejscu .


Jestem absolwent PAM w Szczecinie . Specjalizacja z położnictwa i ginekologii pod kierownictwa prof z. Maciejeskiego odbyłem w szpitalu wojewódzkiem w Koszalinie . Od 15 lat jestem Wspołwłaściciel Medicus Zoz w Koszalinie I maja 20/9 ,gdzie mam gabinet prywatnie .Od lipca 2014 posiadamy CERTYFIKAT FMF/USG + TEST PAPA/ który upoważnia do wykonania badań prenatalnych i określenie ryzyka chorób genetycznych

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Lekarz bardzo kompetentny i przyjaźnie nastawiony. W gabinecie i całym ośrodku jest czysto i przyjemnie. Polecam!

 • bardzo dobry

  To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i na dodatek w ciąży. Nie mogę powiedzieć złego słowa lekarz miał profesjonalne podejście jak i potrafił rozładować napiętą atmosferę ( nie ukrywam że byłam przestraszona tym badaniem) więc naprawdę bardzo polecam.

 • dobry

  Jestem bardzo zadowolona z porady ,była w pełni profesjonalna . Pan doktor sympatyczny . Polecam wszystkim paniom.

 • bardzo dobry

  polecam , byłam pierwszy raz u doktora, profesjonalne podejście, sympatyczna atmosfera, nie wiadomo kiedy a było już po badaniu.

 • bardzo dobry

  lekarz rewelacja! polecam tym bardziej gdy kobieta ma problem z zajściem w ciąże, świetny specjalista!każde badanie rzeczowo i konkretnie tłumaczy, co najważniejsze: leczy i naprawdę pomaga!

 • bardzo dobry

  Byłam u lekarza po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona, bardzo miły lekarz, wysłuchał co mam do powiedzenia, doradził, zbadał, wszystkooki, polecam

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiega w dobrej atmosferze, nie odczuwa się skrępowania. Lekarz konkretnie, rzeczowo oraz dokładnie odpowiada na pytania.

 • bardzo dobry

  Lekarz kompetentny, rzeczowy, z wysoką kulturą osobistą. Mimo obaw, a była to pierwsza wizyta szesnastoletniej córki dotycząca porady/wyboru środków antykoncepcyjnych, żadna z nas ani przez chwilę nie musiała czuć skrępowania. Co do uwag o braku higieny, niczego takiego nie zauważyłam, wszystkie standardy zostały zachowane. POLECAM

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny i profesjonalny doktor leczę się u niego bardzo długo. Higiena i czystość zachowana jest na każdej wizycie i nawet nie dopuszczam myśli, że mogło by być inaczej. Gorąco polecam wizytę w niekrępującej atmosferze w gabinecie pana doktora.

 • bardzo dobry

  Czytając poprzednie opinie mam wrażenie, że są blednie przypisane do tego lekarza... Od kilkunastu lat lecze sie u doktora. Bywałam w gabinecie prywatnym jak i NFZ. Nigdy nie zaobserwowałam ani brudu, ani tego aby lekarz nie przestrzegał higieny. To na marginesie, ale tak naprawdę to NAJLEPSZY SPECJALISTA JAKIEGO ZNAM. Polecam wszystkim normalnym kobietom.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę