Ponad 10 lat pracy na oddziałach ginekologiczno-położniczych i prywatnych placówkach medycznych w kraju i za granicą. Specjalizuje się w: prowadzeniu ciąż fizjologicznych i powikłanych, antykoncepcj... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Cytologia 50 zł
Konsultacja położnicza 150 zł
Zwykła wizyta
Test Harmony

Informacje o lekarzu

O mnie

Ponad 10 lat pracy na oddziałach ginekologiczno-położniczych i prywatnych placówkach medycznych w kraju i za granicą.
Specjalizuje się w: prowadzeniu ciąż fizjologicznych i powikłanych, antykoncepcji, leczeniu schorzeń ginekologicznych, kolposkopii, patologii szyjki macicy i ginekologii operacyjnej.
Ukończyła liczne kursy z zakresu kolposkopii i patologii szyjki macicy, ginekologii zabiegowej, ultrasonografii, patologii ciąży. Jest autorką prac naukowych dotyczących diagnostyki przyczyn poronień.
Współpracuje ze u Szpitalem Chirurgii Jednego Dnia LUX MED
Wykształcenie: Akademia Medyczna w Iwano-Frankiwsku (Ukraina).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Certyfikat Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy oraz Europejskiej Federacji Kolposkopii
 • Liczne kursy i szkolenia z kolposkopii i patologii szyjki macicy
 • Szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej

Znajomość języków

 • rosyjski
 • ukraiński

Staże

 • Szpital Specjalistyczny Św. Zofii w Warszawie Samodzielny Publiczny

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani doktor jest najlepsza!!! Prowadziła moja ciąże i po każdej wizycie byłam bardzo zadowolona i uspokojona. Jest dokładna, szczegółowa, kompetentna, przezorna i bardzo miła. Zlecala wszystkie możliwe badania i zawsze mozna było sie z nią skontaktować i skonsultować. Ania, szczęśliwa mama Madzi

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania będzie prowadziła moja 1 ciąże i jestem zachwycona podejściem Pani Doktor do pacjenta.

 • dobry

  Pierwszy raz w życiu tak dobrze czułam się w gabinecie ginekologicznym (to też zasługa wyposażenia Babki Medica - łazienka w gabinecie, spódniczki jednorazowe, bidet, klapki jednorazowe i bardzo nowoczesny fotel gin.) Pani doktor przemiła, wszystko wyjaśnia (jestem w I ciąży), dokładnie sprawdza badania i zleca kolejne. Zapytała też sama o to czy nie potrzebuję zwolnienia. Badanie ginekologiczne zawsze bardzo przeżywam, tym razem udało mi się rozluźnić. Z czystym sumieniem polecam, zwłaszcza osobom wręcz chorobliwie nieśmiałym.

 • bardzo dobry

  moja ciąża to tułanie się od lekarza do lekarza. Pierwszy lekarz mnie straszył i wychodziłam z gabinetu zestresowana, zmieniłam na lekarkę która była w ciązy i nie mogła mnie poradzić i w końcu trafiłam do doktor Nitefor. Wspaniała, kompetentna i przemiła osoba. Wszystko tłumaczy cierpliwe i dokładnie, dzięki niej nawet te gorsze wiadomości nie powodują, że wychodze zestresowana z gabinetu, tylko wiem co sie dzieje i jak mam dalej postępować by było dobrze. To moja pierwsza ciąża, ale juz wiem, że następne tez chce prowadzić u Pani doktor. Polecam :)

 • dobry

  Pierwsza wizyta u ginekologa, trochę byłam zdenerwowana. Pani Iryna, zbadała mnie szybko i bezboleśnie. Dobrała mi środki antykoncepcyjne, o które prosiłam. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pani Dr tworzy super atmosferę podczas wizyty. Jest bardzo otwarta i po prostu ludzka - jakby się ją znało sporo czasu. Ufam jej w 100%! Prowadzi moją ciąże i wiem, że jestem w dobrych rękach. W przypadku jakichkolwiek problemów odpisuje na sms'y co rzadko zdarza się zapracowanym lekarzom. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem do swojego zawodu- poświęca każdej pacjentce potrzebny czas, pamięta swoje pacjentki, jest delikatna podczas badania, stwarza dobrą atmosferę tak ważną w tej specjalizacji. Zleca wszystkie niezbędne badania podczas ciąży, jest uważna, zapobiegliwa i dociekliwa. Wszystko cierpliwie tłumaczy. Traktuje pacjentów uważnie i z szacunkiem. Do tego miła i sympatyczna.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra, skrupulatna lekarka, prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zaangażowany lekarz z powołania, polecam każdej kobiecie której zależy na fachowej opiece i ludzkim podejściu do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Kiedy już zwątpiłam, że podczas wizyty ginekologicznej można czuć się dobrze, trafiłam na dr Nitefor (przyznam, że dzięki temu portalowi). Te wszystkie pozytywne opinie nie są przesadzone. To naprawdę cudowna lekarka. Jest przemiła, uśmiechnięta, w razie problemów zawsze można liczyć na jej pomoc. Widać, że poświęca się temu co robi i bardzo angażuje się w swoją pracę i problem pacjentki! Ciężko jest się dostać, ale na pewno warto!

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani doktor przypadkiem i nie zaluję. Jestem w pierwszej ciąży która jak na razie wykazuje coraz więcej problemów. Pani doktor każdą nieprawidłowość wykryła możliwie jak najwcześniej i od razu zapobiegala. zawsze cierpliwa, tłumaczy ale nie straszy. bywalo ze potrzebowałam szybkiej konsultacji, bez problemu udzielila jej telefonicznie i zalecila pilnie zrobić usg, dzięki temu szybko zaczelam leczenie. Jest profesjonalna i dba o pacjentki. Bywało że w gabinecie spędziłam blisko godzinę. wykonywala wszystkie badania dokładnie, jednocześnie tłumacząc. Polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę