Ireneusz Kojder, neurochirurg Szczecin

Ireneusz Kojder

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

29
 • 26 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wszyscy, którzy pisza o braku kultury nie znają Profesora. Jeden kontakt nie wystarczy by wystawiac takie bezpodstawne i glupie opinie!! ProfEsor to niezwykle wysokiej kultury i wrazliwosci człowiek, z niewykła widzą!!takich specjalistów na palcach jednej ręki liczyć!!!! Ma po prostu taką osobowośc i specyficzne, ale NIEZWYKLE INTELIGENTNE poczucie humory, to NIE MA NIC WSPÓŁNEGO Z KULTURĄ!!!!!!lto,że wydaje się niekiedy małomówny i "niemiły"wynika z jego osobowości i potrzby skupienia nad ważnymi sprawami czyli zdrowiem swoich pacjentów!!!Bo i to chyba najwazniejsze!

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Czy będzie operacja? Okaże się przy końcu stycznia 2014 - tak powiedział profesor- istnieje niewielka szansa. Puki co jak u wszystkich neurochirurgów, kwalifikuję się niezwłocznie. Moja Pani neurolog jak się dowiedziała, że trafiłam do profesora, NAJPIERW zaniemówiła -TO ŚWIETNIE, CZŁOWIEK Z OGROMNĄ WIEDZĄ, WSPANIAŁĄ INTUICJĄ I PEWNĄ RĘKĄ - pochwał nie było końca (była studentką profesora). Jest jak dla mnie jedynym neurochirurgiem, z którym miałam do czynienia wzbudzającym zaufanie bez względu na humor ( jesteśmy tylko ludźmi i wszyscy bez wyjątku mamy gorsze dni).

  zgłoś nadużycie
 • 3 maja 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Po 12 latach od diagnozy uzyskanej od ww w sprawie naszego małego dziecka (cyt. diagnozę ww nienormalny mózg") dzisiaj dużej rozwiniętej wspanialej dziewczynki, która jak się później okazało nie wymagała żadnego leczenia, nie mogę otrząsnąć się z kontaktu z ww który zainicjowany był w przez nas w wyniku troski totalnej o zdrowie naszego dziecka,bezradności i poszukiwania pomocy u najwyższych autorytetów medycyny - neurologii.Otóż jakby matematyk powiedział 2+2 = 4 to ww ocenił że jest to 1000 czyli należy szukać kwatery, arogancki, niemerytoryczny - cyt. co będę panu mówil językiem medycznym pan i tak tego nie zrozumie ... - mam nadzieję że ten komentarz uchroni inne osoby, których w problemie zdrowotnym bliskich lub własnym potrzebna jest lub będzie pomoc od osób, które powinny być ukształtowane w wyniku oddziaływania i przysporzenia podstawowych zasad dotyczących powołania do tej służby!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 2 stycznia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Nie wiem , jak inni pacjenci , ale ja trafiłam do profesora ze swoim kręgosłupem :-) a raczej z jego resztkami hihihi Mogę powiedzieć , że to kompetentny i bardzo miły człowiek , no i wysoki poziom kultury :-) Teraz wiem , że operacja , w moim przypadku , to ostateczność . A to , że czasami może nie ma humoru? Cóż nie dziwię mu się , bo i różni pacjenci się trafiają , a i czasami gorszy dzień wypadnie:-))) Jak u każdego:-) Ja go cenię i polecam i innym osobom.

  zgłoś nadużycie
 • 12 września 2012

  Ocena: dobry

  Miałam pewne obawy idąc do profesora po przeczytaniu poniższych opinii. Okazał się bardzo miłym i kompetentnym lekarzem, zebrał dokładny wywiad, wszystko wytłumaczył w sposób przystępny. Przede mną była bardzo hałaśliwa, gadatliwa osoba i też cierpliwie jej słuchał (w odróżnieniu od czekających :) ) Nie wiem jeszcze jak zakończy się moje leczenie ale na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Koszt faktycznie niski nie jest.

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2011

  Ocena: bardzo słaby

  Nie polecam , bardzo niemiły, arogancki i lekceważący. Można by znieść takie traktowanie gdyby faktycznie był tak dobrym lekarzem za jakiego on sam się ma niestety jest wręcz odwrotnie. Jeszcze raz nie polecam!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 maja 2010

  Ocena: dobry

  Od czasu do czasu jestem pacjętką Profesora.ZAWSZE mi pomagał,kiedy potrzebowałam pomocy .Przeszłam serię badań,bardzo drogich badań ,żaden lekarz mi tego nie zaproponował.Surowy ,ale czuję że ma to SERCE.Bez PROFESORA nie dałabym sobie rady z jego lekarzami.Bardzo dziękuję Panie Profesorze.

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  polecam profesora kojdera wszystkim ktorzy potrzebuja pomocy neurohirurga facet wie co robi i nie prawda jest co piszecie o nim bo jak trzeba to sie usmiechnie złapie za reke i pocieszy Mam 27 lat i małe dzieci a on uratował mi życie za co jestem mu bardzo wdzieczna DZIEKUJE

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Zdecydowanie POLECAM !!!! i bardzo dziękuję Panu Panie Profesorze,uratował mi Pan życie. Nie mogę czytać tych bzdur, które tutaj co niektórzy wypisują. Miły nie miły ... ważne,że wie jak pomagać. Co mi po miłym lekarzu do których trafiałem same uśmiechy a pomocy żadnej.

  zgłoś nadużycie
 • 3 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Prof. Kojder uratował w 2001 r. moją mamę. Owszem , na początku był dość niemiły. Jednak wspaniale poradził sobie z wielkim oponiakiem. Ordynatorka ze szpitala w Kołobrzegu postawiła na mamie krzyżyk, ale on kazał nam ryzykować. Lepiej próbować, niż czekać na zgon.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja