Ilona Podworska

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od kilkunastu lat prowadzę własną praktykę lekarską specjalizujacą się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, błon śluzowych oraz w dermatologii estetycznej. W 2004 roku ukonczyła... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Ilona Podworska Lekarski Gabinet Dermatologiczny "derko-Med"

  Ks. Józefa Wajdy 2 b
  42-600 Tarnowskie Góry, śląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Botoks 500 - 1 000 zł
Zabiegi kosmetyczne 500 - 1 500 zł
Elektrokoagulacja 150 - 600 zł
Bruzdy nosowo-wargowe 800 - 1 200 zł
Mezoterapia iglowa 300 - 600 zł
Konsultacja lekarska ogólnomedyczna 100 zł
Płukanie kanalików łzowych
Lifting twarzy 2 000 - 2 500 zł
Badanie znamion,wyciecia chirurgiczne,wymrazanie brodawek 100 - 300 zł
Voluma 2 500 - 3 500 zł
Rynny łzowe 1 000 - 1 600 zł
Zwykła wizyta
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Od kilkunastu lat prowadzę własną praktykę lekarską specjalizujacą się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, błon śluzowych oraz w dermatologii estetycznej. W 2004 roku ukonczyłam studia podyplomowe na wydziale Kosmetologii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, broniąc prace dyplomową z zakresu "Wpływ zabiegów kosmetologicznych na zmiany funkcji skóry jako bariery". Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalne podejście. Pani Doktor jest osobą otwartą, miłą i pomocną. Polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor posiada wiedzę fachową z zakresu dermatologii estetycznej i bardzo dobry sprzęt. Po jednym zabiegu na pewno wybiorę się do niej ponownie, ponieważ wierzę w późniejsze efekty.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pani Ilony gdy miałam 19 lat z twarzą przypominającą potwora. Byłam załamana i w depresji bo czułam się wytykana palcami przez otoczenie a Pani Ilona powiedziała " nie płacz, damy radę będzie dobrze... " i tak się stało, dotrzymała słowa wyleczyła mnie i dzięki temu zyskała moje zaufanie na całe życie. Prawdziwa, szczera i serdeczna , POLECAM :)

 • bardzo dobry

  witam byłem u pani doktor i jestem zachwycony podejsciem i wiedza jaka dysponuje pani Podworska bardzo profesjonalne podejscie polecam

 • bardzo dobry

  Super! Najlepszy lekarz ktorego spotkalam! Bardzo mi podobala wizuta!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm. Oprócz niezbędnej wiedzy i doświadczenia Pani Dr. jest bardzo miła i sympatyczna. Polecam !!!

 • bardzo słaby

  Nie polecam, zupełnie nieprofesjonalne podejście do pacjenta, aż trudno w to uwierzyć, ze w dzisiejszych czasach tak lekceważy sie pacjenta.

 • bardzo dobry

  Bardzo Dobry lekarz jestem bardzo zadowolona z zabiegów które wykonuje u Pani Dr. Wypełnia znakomicie polecam....

 • bardzo dobry

  Przemiła,trafnie diagnozująca Pani Doktor.Leczę się od roku i robię tam zabiegi i jestem zachwycona!Nigdy nie miałam takiej cudnej skóry,bez botoksu ,samymi laserami Pani Doktor uzyskała świetny efekt.Kosmetyczki świetne,zawsze się starają.Zawsze jestem zadowolona z efektów,bo w końcu je widać.Polecam serdecznie