Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Od kilkunastu lat prowadzę własną praktykę lekarską specjalizujacą się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, błon śluzowych oraz w dermatologii estetycznej. W 2004 roku ukonczyłam studia podyplomowe na wydziale Kosmetologii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, broniąc prace dyplomową z zakresu "Wpływ zabiegów kosmetologicznych na zmiany funkcji skóry jako bariery". Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD).

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Publikacje

Certyfikaty

 • Ilona Podworska, dermatolog w mieście Tarnowskie Góry - Certyfikaty
 • 28 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm. Oprócz niezbędnej wiedzy i doświadczenia Pani Dr. jest bardzo miła i sympatyczna. Polecam !!!

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam, zupełnie nieprofesjonalne podejście do pacjenta, aż trudno w to uwierzyć, ze w dzisiejszych czasach tak lekceważy sie pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo Dobry lekarz jestem bardzo zadowolona z zabiegów które wykonuje u Pani Dr. Wypełnia znakomicie polecam....

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Przemiła,trafnie diagnozująca Pani Doktor.Leczę się od roku i robię tam zabiegi i jestem zachwycona!Nigdy nie miałam takiej cudnej skóry,bez botoksu ,samymi laserami Pani Doktor uzyskała świetny efekt.Kosmetyczki świetne,zawsze się starają.Zawsze jestem zadowolona z efektów,bo w końcu je widać.Polecam serdecznie

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia