dr n. med.

Igor Michajłowski

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Poproś o kalendarz wizyt

Clinica Dermatologica dr n. med. Igora Michajłowskiego w Gdańsku - http://clinicadermatologica.pl/, to jedna z wiodących klinik dermatologicznych w Trójmieście. Kompleksowa oferta za zakresu dermatolo... więcej

Adresy

Dermatolog Gdańsk - dostępni lekarze

 • dziś 29.8
 • jutro 30.8
 • pon. 31.8
 • wt. 1.9
 • śr. 2.9
 • czw. 3.9
 • pt. 4.9
 • sob. 5.9
 • niedz. 6.9
 • pon. 7.9
 • wt. 8.9
 • śr. 9.9
 • czw. 10.9
 • pt. 11.9
 • sob. 12.9
 • niedz. 13.9
 • pon. 14.9
 • wt. 15.9
 • śr. 16.9
 • czw. 17.9
 • pt. 18.9
 • sob. 19.9
 • niedz. 20.9
 • pon. 21.9
 • wt. 22.9
 • śr. 23.9
 • czw. 24.9
 • pt. 25.9
 • sob. 26.9

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Clinica Dermatologica dr n. med. Igora Michajłowskiego w Gdańsku - http://clinicadermatologica.pl/, to jedna z wiodących klinik dermatologicznych w Trójmieście. Kompleksowa oferta za zakresu dermatologii klinicznej, medycyny estetycznej, zabiegów medycyny estetycznej, dermatochirurgii oraz wenerologii.
Więcej informacji na stronie: http://clinicadermatologica.pl/


Igor Michajłowski aktywnie działa w renomowanych towarzystwach dermatologicznych. Wśród nich są m.in: European Academy of Dermatology and Venerology (EADV), European Society for Dermatological Research (ESDR), Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD), Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne. Obszar zainteresowań naukowych to diagnostyka i leczenie chorób wenerycznych oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, optymalizacja leczenia nowotworów skóry, oraz nowe metody diagnostyczne chorób skóry i błon śluzowych, a także profilakta czerniaka.

Igor Michajłowski jest absolwenetem Wydziału Lekarskiego w Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym. W latach 2005/2006 otrzymał stypendium Ministra Zdrowia RP, następnie odbył podyplomowy staż w Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Tam też zaczął przygotowanie dysertacji doktorskiej w ramach Dziennych Studiów Doktoranckich na Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku. W kolejnym roku rozpoczął ścieżkę specjalizacyjną w dziedzinie „dermatologia i wenerologia” oraz otrzymał stanowisko asystenta. W roku 2010 obronił rozprawę doktorską z tematyki diagnostyki i leczenia dermatoz w obszarze zewnętrznych narządów płciowych (praca pod kierownictwem przewodniczącego Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego prof. dr hab. Adama Włodarkiewicza). Rozprawa otrzymała wyróżnienie. Dwa lata później ukończył pomyślnie specjalizację i awansował na stanowisko adiunkta.

W jego dorobku naukowym znajduje się 220 publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych. Jest współautorem pierwszego polskiego podręcznika dotyczącego dermatochirurgii. Igor to inicjator stworzenia międzydyscyplinarnego zespołu badawczego, który zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób narządów płciowych i jamy ustnej. Był wielokrotnie mianowany nagrodami i wyróżnieniami za swoją działalność badawczą i naukową.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Zdecydowałam się na wykonanie kilku zabiegów medycyny estetycznej (usuwanie zmarszczek z czoła botoxem, wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym, powiększanie ust) u doktora Igora i efekt jest niesamowity! Co więcej, doktor ma holistyczne podejście do pacjenta, robi bardzo dokładny wywiad, uważnie słucha i szuka najlepszego rozwiązania. Podczas zabiegów wszystko tłumaczy, jest przy tym delikatny i precyzyjny. Jest bardzo ciepłym i serdecznym człowiekiem, więc szybko skraca dystans między pacjentem a lekarzem, przez co stres towarzyszący wizycie po prostu odchodzi w niepamięć. Wrócę do niego jesienią, aby zbadać i usunąć pieprzyki, poza tym w przyszłości wszystkie zabiegi medycyny estetycznej również będę u niego wykonywać. W żadnej innej klinice piękna nie czułam się równie komfortowo i przyjemnie. Oby więcej takich lekarzy!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 11 sierpnia 2015)

  Dziękuję za opinie, tym bardziej tak pochlebną! :-) W Clinica Dermatologica, stawiamy na to by pacjent który do nas przychodzi miał zapewnioną kompleksową opiekę i leczenie - zarówno pacjenci korzystający z zabiegów Medycyny Estetycznej jak i Dermatologii, pracują u nas specjaliści dermatologii i wenerologii posiadający tytuły doktorskie, więc każdy pacjent jest otoczony profesjonalną opieką. Łączymy to, co najlepsze i oczekiwane w "Klinikach Piękna" z solidnymi fundamentami i doświadczeniem medycznym.

 • bardzo dobry

  kazik 9 lipca 2015 Do pana doktora przyjechalem az z Sandomierza trafna diagnoza. To wspanialy lekarz i najlepszy dermatolog: zasluguje na ocene celujaca. Ma ogromna wiedze i doswiadczenie wierze ze wyleczy mnie z mojej choroby z ktora sie zmagam od 5 lat.Dziekuje panie doktorze jest pan naprawde z powolania.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 11 sierpnia 2015)

  Dziękuję serdecznie za opinię!

 • bardzo dobry

  Opinie nie kłamią - doktor Igor to świetny lekarz, dobry fachowiec a przede wszystkim przesympatyczny człowiek. Wizyta w luźnej atmosferze, z humorem ale z pełnym przekonaniem że jest się w dobrych rękach! Jedyny lekarz który zamiast odrazu wykonać zabieg estetyczny, przemówił najpier odnośnie problemów stricte klinicznych i wdrożył ich skuteczne (!!) leczenie. Polecam, to mój stały dermatolog :-)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 11 sierpnia 2015)

  Pani Karolino, dziękuję za miłą opinię :-) życzę zdrowia!

 • bardzo dobry

  Pan doktor Michajłowski to rewelacyjny lekarz i człowiek. Kompetentny, w pełnym skupieniu na pacjencie i jego problemie. Robi dokładny wywiad na podstawie którego daje juz wstępną diagnoze i na podstawie badania. Zleca dodatkowe badania by mieć jak największą pewność odnośnie diagnozy i diagnozy sie sprawdzają. Leczenie skuteczne, poziom zachodni! Polecam serdecznie każdemu kto ma problem.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 3 czerwca 2015)

  Panie Piotrze, dziękuję za opinię, życzę zdrowia. Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski

 • bardzo dobry

  Doktora Michajłowskiego znalazłem przez Internet jako specjalistę w dziedzinie choroby, którą u siebie podejrzewałem. Przyjechałem do Gdańska specjalnie z południa Polski - Doktor przeprowadził biopsję, wszystko szybko, sprawnie, polecił leki. Szybko rozpoznał chorobę, wykluczając inne, o których naczytałem się w Internecie. Następnie z uwagi na odległość mojego miejsca zamieszkania konsultowałem z Doktorem mailowo oraz telefonicznie wszystkie kwestie - Doktor zawsze odpowiadał. Doktor jest osobą bardzo uprzejmą, kulturalną, a przede wszystkim konkretną. Nie jestem osobą zamożną, ale na szczęście dla Doktora nie są najważniejsze pieniądze, jak niestety miałem okazję przekonać się o tym u lokalnych lekarzy. Doktor jest osobą naprawdę z powołania i szczerze polecam go wszystkim!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 3 czerwca 2015)

  Panie Rafale, dziękuję za opinię i zaufanie. Życzę zdrowia. Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski

 • bardzo dobry

  Serdecznie Polecam! Świetny lekarz i przede wszystkim skuteczny. Bezbłędna diagnoza oraz profesjonalnie, bezboleśnie i praktycznie "niezauważalnie" wykonany zabieg dermatologiczny po którym został tylko plasterek :) (wcześniej tego typu zabiegi kończyły się u innych lekarzy szwami!!) Serdecznie polecam, pomijam już fakt oczywisty - Pan doktor jest po prostu miłą i sympatyczną osobą, która wszystko cierpliwie i dokładnie wyjaśnia a także wskazuje od razu najlepsze wg niego i najskuteczniejsze metody leczenia. Polecam gorąco, ale zapisujcie się lepiej szybko - bo wysyłam do tej kliniki wszystkie moje koleżanki :-)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 3 czerwca 2015)

  Pani Karolino, dziękuję za opinię i miłe słowo :-) Życzę zdrowia. Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski

 • bardzo dobry

  U doktora Michajłowskiego byłam z polecenia koleżanki, która tak mocno go zachwalała. Poszłam i przekonałam się, że miała ona rację. Świetny lekarz, najlepszy dermatolog u jakiego byłam. Inni "specjaliści" mało skutecznie radzili sobie z moim problemem a dr Michajłowski rozpoznał chorobę po 30 sekundach, po tym jak opowiedziałam o dolegliwościach. Po obejrzeniu skóry jego przypuszczenia się sprawdziły i przepisał mi bardzo skuteczne leki. Choć były bardzo drogie (łącznie ok. 500 zł) to i świetne. Już po wzięciu pierwszej tabletki plam na ciele było o połowę mniej. Kuracja przebiegła bardzo szybko i w mig pozbyłam się tego paskudztwa dzięki temu lekarzowi. Nie zawaham się polecić tego doktora. Zasługuje na miano NAJLEPSZEGO!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 3 czerwca 2015)

  Pani Moniko dziękuję za opinię i miłe słowa, życzę zdrowia. Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski

 • bardzo dobry

  Kompetentny lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Chorobę w miarę możliwości stara się wyleczyć a nie tylko zaleczyć. Nie bagatelizuje problemów, cierpliwie odpowiada na pytania, wszystko tłumaczy- mechanizm działania leku, możliwe reakcje niepożądane, czemu organizm reaguje tak a nie inaczej na kurację. Nie wypisuje silnie działających leków bez wykonania odpowiednich badań krwi przed i w trakcie trwania kuracji. A do tego wszystkiego miły, sympatyczny, młody i przystojny :)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 3 czerwca 2015)

  Pani Anno, dziękuję za opinię oraz dobre słowo, życzę zdrowia :-) Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam tak wspaniałego lekarza.:) Byłam u Pana doktora nie raz. Miałam problem z wypadaniem włosów a po wszystkim zrobiłam sobie zabieg medycyny estetycznej (usuwanie zmarszczek z czoła botoxem) efekt po prostu super. Poleciłam również znajomym jak i rodzinie. Mąż również miał problem zdrowotny , odwiedził przy tej chorobie 5 lekarzy i tylko Pan doktor postawił trafną diagnozę. POLECAM z czystego serca.

 • bardzo dobry

  Lekarz zasługuje na ocene celujaca ! Mimo młodego wieku, ma ogromne doswiadczenie. Nic dodac, nic ujac ! Zdecydowanie godny polecenia !

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Igor Michajłowski ( 3 czerwca 2015)

  Dziękuję za opinię i polecenie - życzę zdrowia! Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online