dr n. med.

Igor Michajłowski

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Poproś o włączenie kalendarza

dr n. med. IGOR MICHAJŁOWSKI Studia na Wydziale Lekarskim Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego ukończył w roku 2004. Po otrzymaniu stypendium Ministra Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

 • Mezoterapia

 • Badanie histopatologiczne

 • Badanie immunopatologiczne

 • Badanie penoskopowe

 • Badanie vulvoskopowe

 • Badanie trichologiczne

 • Diagnostyka cytologiczna

 • Badanie mikologiczne, bakteriologiczne, wirusologiczne

 • Diagnostykyka fotodynamicza

Informacje o lekarzu

O mnie

dr n. med. IGOR MICHAJŁOWSKI

Studia na Wydziale Lekarskim Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego ukończył w roku 2004. Po otrzymaniu stypendium Ministra Zdrowia Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2005/2006 odbył staż podyplomowy w Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny) oraz rozpoczął przygotowanie rozprawy doktorskiej w ramach Dziennych Studiów Doktoranckich w Oddziale Dermatochirurgii Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii AMG. Rok później rozpoczął specjalizację w dziedzinie „dermatologia i wenerologia”, otrzymując stanowiska asystenta. W roku 2010 obronił rozprawę doktorską na temat diagnostyki i leczenia dermatoz w obrębie zewnętrznych narządów płciowych (praca pod kierownictwem przewodniczącego Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego prof. dr hab. Adama Włodarkiewicza). Praca otrzymała wyróżnienie. Dwa lata później ukończył specjalizację, awansując na stanowisko adiunkta.

Jest członkiem renomowanych towarzystw dermatologicznych (European Academy of Dermatology and Venerology, European Society for Dermatological Research, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne). Główny nurt zainteresowań naukowych skupia na diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, biologii i optymalizacji chirurgicznego leczenia nowotworów skóry, nowych metodach diagnostycznych chorób skóry i błon śluzowych, profilaktyce czerniaka.

Jest autorem i współautorem ponad 200 publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, w tym współautorem pierwszego polskiego podręcznika z zakresu dermatochirurgii. Jest inicjatorem utworzenia interdyscyplinarnego zespołu badawczego, zajmującego się diagnostyką i leczeniem chorób narządów płciowych oraz jamy ustnej. W trakcje kariery zawodowej wielokrotnie otrzymywał nagrody i wyróżnia za działalność naukową.

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  U doktora Michajłowskiego byłam z polecenia koleżanki, która tak mocno go zachwalała. Poszłam i przekonałam się, że miała ona rację. Świetny lekarz, najlepszy dermatolog u jakiego byłam. Inni "specjaliści" mało skutecznie radzili sobie z moim problemem a dr Michajłowski rozpoznał chorobę po 30 sekundach, po tym jak opowiedziałam o dolegliwościach. Po obejrzeniu skóry jego przypuszczenia się sprawdziły i przepisał mi bardzo skuteczne leki. Choć były bardzo drogie (łącznie ok. 500 zł) to i świetne. Już po wzięciu pierwszej tabletki plam na ciele było o połowę mniej. Kuracja przebiegła bardzo szybko i w mig pozbyłam się tego paskudztwa dzięki temu lekarzowi. Nie zawaham się polecić tego doktora. Zasługuje na miano NAJLEPSZEGO!

 • bardzo dobry

  Kompetentny lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Chorobę w miarę możliwości stara się wyleczyć a nie tylko zaleczyć. Nie bagatelizuje problemów, cierpliwie odpowiada na pytania, wszystko tłumaczy- mechanizm działania leku, możliwe reakcje niepożądane, czemu organizm reaguje tak a nie inaczej na kurację. Nie wypisuje silnie działających leków bez wykonania odpowiednich badań krwi przed i w trakcie trwania kuracji. A do tego wszystkiego miły, sympatyczny, młody i przystojny :)

 • bardzo dobry

  Lekarz zasługuje na ocene celujaca ! Mimo młodego wieku, ma ogromne doswiadczenie. Nic dodac, nic ujac ! Zdecydowanie godny polecenia !

 • bardzo dobry

  Kompetenty, dyskretny, mlody, inteligentny o holistycznym podejsciu lekarz. Zdecydowanie polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Olivia Komorowska - dermatolog, Agnieszka Cegielska - dermatolog, Jolanta Kochańska - dermatolog, Ewa Mielewczyk - dermatolog, Iwona Bonisławska - dermatolog, Bijan Khalilzadeh - dermatolog, Beata Imko-Walczuk - dermatolog, Hanna Ługowska - Umer - dermatolog, Barbara Chrostowska - dermatolog, Henryk Szarmach - dermatolog, Hanna Dubik-Larczyńska - dermatolog, Piotr Szlązak - dermatolog, Joanna Garstecka - dermatolog, Ewa Markiewicz - dermatolog, Wiesława Szpakowska-Chrostowska - dermatolog, Aleksandra Siedlewicz - dermatolog, Magdalena Trzeciak - dermatolog, Izabela Mieczysława Kobylińska - dermatolog, Agata Prędota - dermatolog, Magdalena Dobosz - dermatolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online