prof. dr hab. n. med.

Hubert Huras

Ginekolog, Położna, położnik

Poproś o włączenie kalendarza

Ordynator Kliniki Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii. Odbył liczne szkolenia krajowe jak i zagraniczne głównie w obszarze... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Ordynator Kliniki Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii. Odbył liczne szkolenia krajowe jak i zagraniczne głównie w obszarze patologii ciąży. Autor blisko 100 publikacji naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach z zakresu położnictwa i ginekologii. Laureat nagrody Palmera (jedyny w Polsce) za najlepsze doniesienie naukowe podczas 15 Kongresu, European Society for Gynaecological Endoscopy. Francja, Strasbourg, 4-6.10.2006. Członek Zarządu małopolskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Dyrektor Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W pracy zawodowej główną uwagę skupia nad prawidłowym rozwojem ciąży fizjologicznej oraz ciąży wysokiego ryzyka. Kierując Kliniką Położnictwa i Perinatologii Szpitala Uniwersyteckiego stara się ciągle pogłębiać zakres swojej wiedzy i umiejętności oraz jak najlepiej wykonywać powierzone obowiązki.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dzięki Panu Docentowi nasze córeczki żyją, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni. Kiedy w trakcie ciąży okazało się, że nasze bliźniaczki mają TTTS, lekarze ze szpitala, do którego trafiliśmy rozkładali ręce. Na szczęście udało nam się skontaktować z Panem Docentem Hurasem, który od razu zaoferował i zorganizował dla nas pomoc, przeprowadził operację w 18tc, dzięki której dzieci przeżyły. Kiedy pojawiły się problemy i przedwczesna akcja porodowa, również robił co się da, żeby jak najdłużej utrzymać ciążę. Dziewczynki urodziły się w 25tc, ale niedługo skończą dwa miesiące i ich rozwój idzie w dobrym kierunku. Gdyby nie szybka interwencja, prawdopodobnie w ogóle by się nie urodziły. Lekarz niezwykle profesjonalny i sympatyczny. Bardzo dziękujemy za pomoc!

 • bardzo dobry

  Pan Docent jest niezwykle miłym i kompetentnym lekarzem. Wszystko wyjaśnia, dokładnie informuje, a także to co dla mnie równie ważne, daje poczucie bezpieczeństwa oraz pewności, że jest się w dobrych rękach.

 • bardzo dobry

  Polecam każdej kobiecie wybór tak profesjonalnego lekarza. Pan Doktor zdecydowanie i kompleksowo podchodzi do pacjentki, przeprowadza badania i treściwie na temat nich udziela informacji. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm, zwięzłe komunikaty, wysoki poziom merytoryczny, poczucie humoru, dobre tempo. Polecam zwłaszcza dla pacjentów już dysponujących dużą wiedzą.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do pana doktora w 6tc, trochę spanikowana, bo pierwsza ciąża (a wcześniej inny lekarz sugerował przegrodę macicy i problemy najpierw z zajściem w ciążę, a potem z jej utrzymaniem). Pierwsze wrażenie szczerze mówiąc średnie, bo doktor był dosyć oschły, stwierdził, że nie przegroda, tylko cień na usg i zamilkł. Niezbyt wiele tłumaczył, a ja nie miałam odwagi upierać się przy pytaniach. Ale przy kolejnych wizytach okazało się, że pytać można i odpowiedzi się otrzyma rzetelne. Że lekarz spokojny, nie siejący paniki, pilnujący zlecania wszystkich potrzebnych badań. Odbiera telefon (a dla kobiet w ciąży to przecież ważne) bez problemów i zawsze coś poradzi. No i koniec końców bardzo sympatyczny - po prostu trzeba przyzwyczaić się do jego sposobu bycia. W 100% godny polecenia. Szkoda, że odchodzi z medycyny rodzinnej.

 • bardzo dobry

  Polecam Doktora z całego serca. To miły, ciepły, z ogromną wiedzą lekarz. Prowadził moją drugą ciążę a nie była ona łatwa. Alex ur. się przez cesarskie cięcie, które zostało wykonane super. Docent wiedział, że panicznie boję się operacji i potrafił mnie uspokoić a nawet rozweselic.Polecam wszystkim Docenta i szpital . Wszyscy byli mili i życzliwi. Szpital na Kopernika przeszedł ogromną metamorfozę i jest godny polecenia. Dziękuję Doktorze ,Alex ma prawie rok (09.08.2013) i jest moim drugim zdrowym sloneczkiem. Wdzięczna Wiola Sotwin

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam Pana doktora jako kompetentnego specjalistę w swojej dziedzinie. W moim przypadku przyszedł jako drugi lekarz,szybko zorientował się w sytuacji ,naprawił błędy poprzednika.Dzięki jego umiejętnością czas trwania akcji porodowej mam wrażenie został skrócony do koniecznego minimum. Załączam podziękowania.

 • bardzo dobry

  Powiem krótko, Pan Doktor jest najlepszy. W czasie porodu mojego synka wykazał się prawdziwym profesjonalizmem. Ani przez moment się nie wahał, zdecydował o trudnym cesarskim cięciu. Kiedy po dwóch dniach poszedłem do Pana Doktora zapytać o szczegóły znalazł dla mnie czas, podeszliśmy do żony na oddział, opowiedział jak przebiegał poród, co dalej robić. Uratował Pan mojego synka, za co jestem i będę wdzięczny. Można odzyskać wiarę w ludzi i w Służbę Zdrowia. Dziękuję!

 • bardzo dobry

  NAJLEPSZY LEKARZ POD SŁOŃCEM NIE MA LEPSZEGO:) POLECAM KAŻDEJ PRZYSZŁEJ MAMIE TEGO LEKARZA!!!POZDRAWIAM AGA.L .P.S. DZIĘKUJEMY ZA ANTOSIA Z 23.06.2013 GDYBY NIE SUPER OPIEKA I SZTAB FACHOWCÓW KTO WIE CO MOGŁO STAĆ SIĘ Z MOIM SYNKIEM! HUBERT JESTEŚ NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Doktora Huberta Hurasa polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, trafne decyzje to cechy doktora. Klinika na poziomie europejskim, naprawdę polecam! To doktorowi zawdzięczamy to, ze na świecie pojawił się nasz Cud! Będziemy wdzięczni doktorowi do końca zycia. Dziękujemy z całego serca!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Ewa Iwańska - ginekolog, Róża Sobocińska - ginekolog, Dorota Sitko - ginekolog, Janusz Dziedzic - ginekolog, Anna Marszałek Fuchs - ginekolog, Katarzyna Wadowska-Jaszczyńska - ginekolog, Edyta Gudynudis-Jarosz - ginekolog, Tadeusz Górecki - ginekolog, Paweł Blecharz - ginekolog, Monika Kopecka - ginekolog, Wiesław Krysztopowicz - ginekolog, Andrzej Zapart - ginekolog, Artur Świstak - ginekolog, Marek Kasperski - ginekolog, Piotr Mogiła-Komorowski - ginekolog, Paweł Mączka - ginekolog, Monika Bomersbach - ginekolog, Adam Jędrzejowski - ginekolog, Justyna Lukoschek - ginekolog, Ewa Zarudzka - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Maria Stryszowska

ginekolog,  położna, położnik

Umów się