Hubert Bołdys, gastrolog Tychy
Gastrolog dr n. med.

Hubert Bołdys

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

19
 • 8 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  rewelacyjny i baradzo dokładny orazcierpliwy ,poprostu takia jaki powinien byc Lekarz przez duze L oby takicah wiecej

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry Doktor sprawnie przeprowadza badania wyjaśnia uspokaja nie naraża pacjenta na zbędne rzeczy szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lutego 2014

  Ocena: Słaby

  Niestety nie mogę polecić Pana doktora. Moje dolegliwości skwitował diagnozą jelita wrażliwego bez wykonywania jakichkolwiek badań potwierdzających taki fakt. Na moje pytanie odnośnie badań takich jak gastroskopia czy kolonoskopia odmówił skierowania, gdyż uznał, że jako 25-letnia osoba nie powinnam się zamartwiać własnym zdrowiem, bo na to przyjdzie jeszcze czas, i że młodzi ludzie nie chorują na żadne poważniejsze choroby. Takie podejście jest wg mnie niefachowe, a wręcz niemądre i nieodpowiedzialne. Stąd moja ocena.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mówiąc,krótko nie znam lepszego-jestem prowadzony już 12 lat,nie ukrywam porównywałem z innymi.Zwalczył mi 2/dwie/Adenomy G1 i G2 w cale sympatyczne! Profesjonalizm i wyobrażalna kultura medyczna w połączeniu z osobistą mówi samo za siebie i nic więcej.

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Od ponad dwóch lat woziłam ojca do Pana dr Bołdysa na prywatne wizyty. Dzisiaj mam diagnozę postawioną w szpitalu ale już przez innych lekarzy- guz na jelicie grubym nacieki na organy wewnetrzne. Jestem zdruzgotana tym, że doktor Bołdys nie zlecił żadnych badań mojemu ojcu pomimo ze ma tak dobre zaplecze medyczne -tylko leczył go na nadwrażliwość jelita. (ojciec skarżył się na bóle brzucha i krew w kale. Ojciec na pewno nie odmówiłby żadnych nieprzyjemnych badan jak kolonoskopia bo już takie badanie przechodził). Teraz czeka go operacja, która jeśli przeżyje to na pewno dlugo juz nie pożyje. Nie mam siły więcej pisać o tej sprawie... może napisze dalszy ciąg pozniej jak dojde do siebie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz i wspaniały człowiek. Fachowe a jednocześnie życzliwe podejście do pacjenta. Życzyłbym sobie więcej takich lekarzy. Polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 26 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Powiem tak. Imponujący człowiek swoją wiedzą, umiejętnościami i niesłychaną pewnością w stawianiu diagnozy. Zaskoczony jestem, ale pozytywnie tym, że w jego gabinecie panuje nieco inny zwyczaj. Inny ciebie zawoła z gabinetu po nazwisku, a ten wychodzi do rejestracji i wprowadza pacjenta do swojego gabinetu. Dużo rozmawia, przekonywuje. Mówi wprost, co i jak ma być, jak się leczyć. Potrafi też pozytywnie nastawić do życia z chorobą. Dobry materiał na profesora. Dobry materiał na człowieka, który uczy studentów, bo trzeba też tego właśnie uczyć wschodzącą kadrę lekarską. Wbrew pozorom, oprócz wiedzy, szalenie ważne, jest odpowiednie podejście do każdego z osobna pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 23 marca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo fajny lekarze. Konkretny i nie owija w bawełnę. Mi robił kolonoskopię. Robi to bardzo fachowo także nie ma co sie stresować. Polecam tego lekarze bo jest świetnym fachowcem

  zgłoś nadużycie
 • 6 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz, ma podejście do pacjenta,duża wiedza, jest najleprzym gastrologiem.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 12 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Od 10 lat jestem pod kontrolą lekarską Pana Bołdysa. Profesjonalista i dobry człowiek. Pozdrawiam!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami