Urolog prof. dr hab. n. med.

Henryk Zieliński

Poproś o włączenie kalendarza
10

Adresy

Usługi

 • Przerost stercza PVP waporyzacja gruczołu 12 000 - 14 000 zł
 • USG prostaty
 • PVP laserowa waporyzacja gruczolaka stercza
 • 1 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, U profesora byłem na konsultacji w Warszawie w OMEGA-MED. Wszystko wytłumaczył w zrozumiały sposób a jego leczenie przynosi efekty. Zdecydowanie polecam

  zgłoś nadużycie
 • 14 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, trafnie stawia diagnozę, ponadto jest ludzki i (przynajmniej ja ) widziałem u Niego tę chęć pomocy choremu. Przed podjęciem decyzji o wyborze sposobu leczenia, uprzedził mnie o możliwych skutkach każdej z nich. Oceniam Go na bardzo dobrego lekarza. Ryszard z Warszawy.

  zgłoś nadużycie
 • 6 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Profesor dr hab. n. med Henryk Zieliński postawił właściwą diagnozę .Szybko i precyzyjnie wykonał operację . Od czasu operacji jest ponad miesiąc. Po analizie otrzymanych wyników oraz konsultacjach mogę optymistycznie patrzeć w przyszłość .Profesor Henryk Zieliński jest zasadniczy,wnikliwy i uważam ,że jest bardzo dobrym specjalistą. Barbara M. z W-wy

  zgłoś nadużycie
 • 5 lipca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz, rzetelny, profesjonalny, a przy tym ciepły i serdeczny człowiek. Zasługuje na "bardzo dobry"+.

  zgłoś nadużycie
 • 20 czerwca 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Miałem przyjemnośc spotkac się z panem profesorem miesiąc temu, jest to jeden z najlepszych lekarzy z jakim miałem do czynienia. Zajął się moim problemem bardzo skrupulatnie, zlecił szczegółowe badania. Ponieważ miałem guza wielkości 100 ml zostałem zakwalifikowany do zabiegu usunięcia prostaty laserem. Zabieg wykonywał prof. Zieliński, operowany byłem w klinice Omega-med w Warszawie. Jestem już tydzień po zabiegu, zapomniałem o dolegliwościach, czuje się świetnie. Gorąco polecam profesora Zielińskiego, jeżeli ma ktoś podobny problem.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Od prawie dwóch lat jestem pacjentem prof. Zielińskiego. Opieka jaką mi zapewniono w Klinice Urologii WIM jest naprawdę bez zarzutów. Dodam, że dotyczy to zarówno prof. Zielińskiego jak również pielęgniarek i pozostałych lekarzy. Kto wie czy szybka reakcja prof. Zieliońskiego nie sprawiła, że mogę dodać niniejszą opinię.

  zgłoś nadużycie
 • 16 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Wysokiej klasy specjalista i bardzo porządny człowiek. Pomógł mojejmu Tacie. Zajął sie od razu, bez żadnych problemów i komplikacji. Dziekuje Panie Profesorze, jest Pan wielkim człowiekiem :-)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 8 lipca 2010

  Ocena: Bardzo słaby

  Trzymajcie sie od niego z daleka!!!!!!!!!!!. Wydałam 400 zł za wizytę, żadnej pomocy, nie jest w stanie nawet wziąść swojej pacjentki na oddział tłumacząc że nie ma miejsc. Spychologia. Profesor od wyciągania kasy bo napewno nie z dziedziny nauki.

  zgłoś nadużycie
 • 8 czerwca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Półtora roku temu miałem wykonywaną przez prof. Henryka Zielińskiego operację na raka prostaty. Zabieg udany i zrobiony bardzo fachowo. Czuję się dobrze. PSA 0.005. Dziękuję Panie profesorze.

  zgłoś nadużycie
 • 24 października 2009

  Ocena: Słaby

  Jako kierownik kliniki urologii- bezduszny do pacjentów.Ewidentnie nastawiony na ścisłe oszczędności w klinice.Oszczędza na podstawowej diagnostyce pacjenta;na obchodzie wymawia lekarzowi koszty zleconych badań,wymusza diagnozowanie "na oko". Ewidentny brak zainteresowania się pacjentem/przypadkiem który przebywa u niego w klinice! Trudno osiągalny dla pacjenta na oddziale/klinice!!! Szkoda czasu i pieniędzy... Stanowczo odradzam!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online