Henryk Śleboda, ginekolog Wałbrzych

Henryk Śleboda

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

30
 • 17 października 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Odbierał mój poród (tzn mojej córki) w publicznym szpitalu, nie znałam go wcześniej, nie był \'opłacony\' a wszystko zrobił SUPER! POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 7 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Moim zdaniem bardzo dobry lekarz i człowiek. Konkretny, rzeczowy, mówi dokładnie jaka jest sytucja. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam:) Miły i uprzejmy. Po zmianie lekarza prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Fachowe i dokładne podejście.

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2014

  Ocena: Słaby

  Ja również nie polecam tego lekarza, może i w szpitalu lub w prywatnej przychodni ma inne podejście, lecz ja chodziłam na NFZ, zmieniłam lekarza po dwóch wizytach u tego pana, ponieważ będąc w 12 tyg ciąży nie założono mi jeszcze karty, bo jak to stwierdzono w tym dniu w którym tam akurat byłam (1,5 h przed lekarzem!!!!) pani w rejestracji ma straszny kocioł a mi nie zrobi to żadnej różnicy czy to będzie w tym tygodniu, czy za 2 tygodnie (na kolejnej wizycie). ale nie to jest najgorsze, ogólnie w przychodni panuje ogromny chaos, każdy wchodzi jak chce, niby ustala się kolejkę, a za chwilę robi się młyn, bo panie z rejestracji same nie wiedzą jak co i jak, a LEKARZ ma moim zdaniem przedmiotowe podejście do pacjentki, po wizycie czułam się tak, jakbym w ogóle nie była u lekarza, bo jakiekolwiek informacje o swoim stanie zdrowia ciężko było uzyskać, a tym bardziej o zdrowiu dziecka, bo usg nie miałam zrobionego ani razu. POMYŁKA- STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 marca 2012

  Ocena: Dobry

  Leczę się u niego od ok. 15 lat. Zawsze byłam bardzo zadowolona z wizyty, leczenia, podejścia do pacjentki. Ciąża była prowadzona super. Mogłam zawsze liczyć na opiekę i telefoniczne konsultacje. Od kilku lat chodzę na wizyty raz w roku i zauważyłam dużą zmianę w zachowaniu. Nadal jest z mojego punktu widzenia specjalistą, ale jest oschły, zimny, poważny i bardzo służbowy. Kiedyś był wesoły, miły, serdeczny. Szkod że się aż tak zmienił. Myślę, że pogoń za kasą też ma to wpływ.

  zgłoś nadużycie
 • 26 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo fachowy,rzetelny lekarz z powołania. Odpowiada na wszelakie pytania, według mnie jako jeden z nielicznych bardzo dobrze "czyta" USG (to opinia z obserwacji w szpitalu, gdzie podzielały ją także inne pacjentki). Prowadził moją ciążę, był uważny, mogłam bez skrępowania zadzwonić na tel.komórkowy w razie wątpliwości czy niepokoju. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Jest zadufanym w sobie doktorkiem, opryskliwy, niemiły, niedelikatny z człowiekiem obchodzi sie jak z przedmiotem, jak najszybciej stawia diagnozę, a dodatkowe pytania go denerwują, bo chce powiedzieć najszybciej do widzenia !!! Przepisuje leki, ale naczęściej nietrafione, po których wymiotowałam i źle sie czułam, i w złych dawkach. Jest troszeczkę milszy prywatnie, ale byłam świadkiem rozmowy, jak się mądrował do pacjentki, która zadzwoniła, polecił jej, aby zmieniła lekarza, jak jej się nie podoba to co on mówi. Paranoja. Ogólnie nie interesuje sie za bardzo pacjentkami, interesje go tylko kasa, bo ma banknot w mózgu. NIE POLECAM !!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 sierpnia 2010

  Ocena: Słaby

  Jak dla mnie Pan ŚLEBODA JEST BARDZO NIE MIŁY...byłam u niego raz na Usg i gdyby nie to ze chodzę do przychodni a akurat on tam robi Usg nigdy więcej bym do niego juz nie poszla!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką dr Ślebody od 6ciu lat, poleciła mi go znajoma pani ginekolog z krakowa kiedy się przeprowadzałam. Na początku chodziłam do niego prywatnie, bo nie wiedziałam, że przyjmuje również w NZOZie, a potem już na NFZ - mam więc porównanie. Moim zdaniem nie ma różnicy - Pan doktor traktował mnie tak samo uprzejmie i poświęcał mi tyle samo czasu by odpowiedzieć na moje pytania czy wytłumaczyć dolegliwości i proponowaną kurację. Dziwię się, że z jedną z Pań rozmawiał przez ścianę, nigdy się z tym nie spotkałam (piszę o wizytach na Wysockiego). Osobiście zdecydowanie poleciłabym tego ginekologa : )

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2010

  Ocena: Neutralny

  Ja dziś idę na drugą wizytę,na pierwszej dr zrobił na mnie dobre wrazenie.Jestem 8 tyg w ciązy.Po opiniach doszłam do wniosku że jednak chyba lepiej będzie jak chociaż raz na jakiś czas odwiedzę dr.prywatnie.Może później w przychodnii będzie patrzył(troszkę inaczej)...

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami