dr n. med.

Henryk Maciąg

Onkolog, Chirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Ja miałam już 2 razy usówane żylaki , w tym raz u doktora i nie ma porównania do tego innego chirurga , który pierwszy robił mi zabieg . Pełna profesja , miłą obsługa, cięty humor :) Niebawem wybieram się do doktora na ponowne usówanie żylaków, mimo ,że już nie mieszkam w Wałbrzychu to i tak do tego lekarza jadę .

 • bardzo dobry

  Dr Maciąg jest wysokiej klasy specjalistą, perfekcjonistą, stosuje nowe techniki plastyki. Dzięki Jego zaangażowaniu i poświęceniu oddział funkcjonuje na Światowym poziomie. Jedyna niedogodność dla pacjenta to dojazd do sali operacyjnej. W lutym 2013 roku miałam usunięty guz nowotworowy piersi, z ogromnymi podziękowaniami dla doktora za profesjonalną opiekę pacjentka Barbara z Wałbrzycha

 • słaby

  Nigdy nie zapomnę jak potraktował moja mamę. Mógł przedłużyć jej życie zoperować raka piersi ale nie zrobił tego bo była " za stara" jak uznał a to co robił to tylko tyle żeby nie mówiono że nic nie zrobił. On i doktor Sokołowska nigdy nie powinni leczyć ludzi bo nie mają predyspozycji aby wykonywać ten zawód. To są źli lekarze którzy nie mają ludzkich odruchów. Często myślę o tym duecie i byłabym złą katoliczką gdybym im żle życzyła. Moja mama zawsze powtarzała, że młyn Boski miele pomału ale dokładnie.I tym przesłaniem kończę moja opinię.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  dla mnie jest to MISTRZ ŚWIATA, wiedziałam tyle żeby nie panikować, do końca bez dodatkowego stresu ( to my chcemy dużo wiedzieć a potem szalejemy ze strachu)..... jestem młodą kobietą i pomimo guzów po przeciwległych stronach moja perś nie jest zdeformowana. Złote ręce i cudowny człowiek, choć faktycznie sprawia wrażenie strasznie zimnego MEGA FACHOWIEC i wie co zrobić aby nie została trauma na całe zycie!!! gorąco polecam, rzeczowy, fachowy i bez rozczulania się!!

 • neutralny

  Lekarz jest rzeczywiście fachowcem w swojej dziedzinie. Operuje mistrzowsko, to trzeba przyznać. Jest jedno "ale'. Niewiele tłumaczy. Nie lubi, gdy pacjent wie cokolwiek na temat swojej choroby, a broń Boże, by o tym dyskutował z nim. Bardzo wrażliwy na tym punkcie. Potrafił mi "dociąć" nawet wtedy, gdy leżałam już na stole operacyjnym! Ewidentny brak znajomości psychologii i podejścia do pacjenta. Pacjent wg niego jest kolejną rzeczą do naprawienia.

 • bardzo dobry

  Z mojego doświadczenia oceniam go bardzo dobrze,tacy lekarze to nasz majątek narodowy i cieszmy się,że ich mamy.

 • bardzo dobry

  Fachowiec w swojej dziedzinie.Sympatyczny i miły swoją pracę wykonuje bardzo profesjonalnie cieszę się że trafiłam pod jego opiekę. Bardzo dziękuje i polecam

 • bardzo słaby

  Dr Maciąg w swojej pracy najmniej do szczęścia potrzebuje pacjentów. Tak wynika z mojego doświadczenia po ostatnim leczeniu mojej Mamy. Jest ordynatorem w publicznym szpitalu im. Alferda Sokołowkiego w Wałbrzychu, gdzie Mama była przygotowywana do poważnej operacji. ANI RAZU nie konsultowała z nim swojej choroby, NIE BYŁ on lekarzem prowadzącym. Trzej inni lekarze, pod których opieką była podawali już termin zabiegu, informowali o zagrożeniach, rekonwalescencji itd. Nie przeszkodziło Mu to potraktować Mamy jak smarkulę, która nie może decydować o swoim zdrowiu. Nie dopuścił do zabiegu z przyczyn, do których się nie przyznał, był gburowaty, lekceważący. Zlekceważył specjalistów z własnego szpitala, Mamę i całą rodzinę. Nie czuje potrzeby żadnych wyjaśnień, sprawy załatwia przez wypowiedzenie jednego zdania, które zamyka dyskusję. Najwidoczniej lekarz może być bogiem w swoich własnych oczach. Odradzam i to bardzo powierzanie swojego życia w ręce Dr Maciąga. Nie widzi pacjentów tylko swoje przekonania i wielkie ego! Najgorszy przypadek, z jakim się spotkałam w całej Wałbrzyskiej służbie zdrowia!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  BARDZO DOBRY LEKARZ I FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE .DOŚWIADCZYŁAM TEGO NA SOBIE . JESTEM PANU DOKTOROWI BARDZO WDZIĘCZNA ZA OPIEKĘ I ZAINTERESOWANIE KAŻDYM MOIM MEDYCZNYM PROBLEMEM Z KTÓRYM SIĘ DO NIEGO ZWRACAM .W GABINECIE PRYWATNYM NIE BYŁAM A MIMO TO CHĘTNIE ODPOWIADAŁ NA PYTANIA ZWIĄZANE Z MOIM SCHORZENIEM.ZDECYDOWANIE GODNY POLECENIA . POZDRAWIAM .

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, może faktycznie zabiegany ale do sprawy podszedł profesjonalnie, a blizna po operacji jest tak mała że będąc u innego lekarza musiałam dokładnie pokazać gdzie ona się znajduje.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Jolanta Błaszczyk-Mnich - onkolog, Anna Nadkańska - onkolog