Henryk Łabza, chirurg Kraków
Chirurg dr n. med.

Henryk Łabza

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

11
 • 14 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr H. Łabza jest wspaniałym lekarzem, operował mojego męża na guza w jamie brzusznej, operacja była podwyższonego ryzyka ze względu na słabe serce, jednak Pan Doktor wykonał ja wspaniale bez żadnych powikłań. Jest godnym polecenia wspaniałym jako człowiek i lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  dr HENRYK Łabza,jest nie tylko wspaniałym diagnostą i chirurgiem,ale też pełnym empatii dla pacjentów.Dzieki Jego trafnej diagnozie,byłam operowana na oddziale ,którym kieruje.Zgromadził koło siebie równie kompetentną i wrażliwą Załogę.Polecam każdemu oddz.chirurgii w Rydygierze. Pozdrawiam serdecznie ,wdzięczna pacjentka a.zając

  zgłoś nadużycie
 • 4 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Znakomity specjalista a ponadto empatyczny, o wysokiej kulturze osobistej, wzór zawodowej etyki.

  zgłoś nadużycie
 • 30 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  W moim przypadku pan doktor poprawiał źle zrobioną operację w szpitalu powiatowym. Bardzo grzeczny i kompetentny, pacjent czuje jego zainteresowanie od pierwszego kontaktu, budzi duże zaufanie.Szkoda że taka postawa nie jest normą w polskich szpitalach.

  zgłoś nadużycie
 • 14 sierpnia 2010

  Ocena: Neutralny

  Człowiek przez duże 'C" i lekarz przez wielkie 'L". Bardzo dobrze, że to wreszcie on ordynuje w tym miejscu - zasłużenie. Fachowiec z najwyższej półki, któremu i ja wiele zawdzięczam, i mój Kuzyn również;) POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Odwiedzalam czesto moja mame,ktora operowal i wyleczyl dr.Henryk Labza.Mialam niesprawna reke/spuchnieta/.Slyszalam glupie komentarze " trzeba bylo...." itd./Na sale wszedl dr.H.Labza i ku mojemu zdziwieniu z wlasnej woli zainteresowal sie reka. Ogladnal,zastanowil sie , przepisal lekarstwo i po kilku dniach reka byla zdrowa. Doktorze ,dziekuje za serce i bezinteresownosc.Barbara

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Najbardziej oddany pacjentowi lekarz Oddz.Chirurgii Ogolnej.Budzi najwieksze zaufanie.Przeprowadzil u mnie bardzo skomplikowana operacje z wielkim powodzeniem.Jestem Mu bardzo wdzieczna. Lekarz bezinteresowny,bardzo skromny i uczciwy.Wyprowadzil mnie z ciezkiego stanu chorobowego spowodowanego "bledem innych lekarzy".Wielki przyjaciel chorego,zagubionego pacjenta.Jeden z najlepszych chirurgow w tej czesci Europy.Super fachowiec.Jest przykladem,wzorem i mysle ze duma Szpitala im.Rydygiera w Krakowie. Doktorze -klaniam sie nisko.I.M.

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Moja mama miała 2 lata temu ciężką operację, ponieważ doszło już do zapalenia otrzewnej i pojawiły się inne komplikacje. Gdyby nie taki fachowiec jak dr Łabza, dziś pewnie nie byłoby jej ze mną. Dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Po prostu SUPER !!! Wiedza, poswiecenie i talent, efekt :pełna fachowość. Oby takich więcej.

  zgłoś nadużycie
 • 6 stycznia 2009

  Ocena: Neutralny

  Gdyby nie ordynator tego oddziału w Rydygierze to moze dr Łabza rozwinąłby skrzydła, a tak to .. niestety.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online