Henryk Hryniewicz, ginekolog Elbląg

Henryk Hryniewicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

21

Adresy

 • 13 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie lekarz godny polecenia...miły, delikatny, konkretny i co najważniejsze..zawsze pod telefonem w rwzie jakby cos sie działo.

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły, sympatyczny, pomocny, rzetelny. Służy swoją pomocą o każdej porze. Polecam wszystkim. Dobry lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 2 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest to mój trzeci lekarz i myślę że ostatni. W końcu czuję że jestem pod opieką a nie z wizytą. Ten lekarz jest rzeczowy i jako jedyny zdiagnozował a co najważniejsze wyleczył!!! problem z którym borykałam się od kilku lat. Wcześniej tylko słyszałam że tak ma być albo samo przejdzie. Z całego serca polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciąże. Uważąm, że jest bardzo dobrym lekarzem. Jest bardzo miły i sympatyczny. Chętnie wszystko wytłumaczy. Polecam go jak najbardziej wszystkim !

  zgłoś nadużycie
 • 10 grudnia 2013

  Ocena: Dobry

  Byłam u Pana doktora kilkakrotnie i jestem zadowolona. Zawsze cierpliwe odpowiada na moje pytania i przeprowadza dokładny wywiad. Pan doktor odkrył u mnie również nadżerkę którą pominęło dwóćh poprzednich lekarzy. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora kobietom w ciąży i nie tylko! Najpierw po 6 latach męki i odwiedzin u kilkunastu ginekologów znalazł przyczynę przewlekłych zakażeń dróg rodnych i wyleczył mnie. Potem, dzięki odpowiednim badaniom i lekom zaszłam w ciążę i prowadzę ją u Pana Doktora do dziś. Miły, sympatyczny i kompetentny. Zawsze wszystko tłumaczy i nie stroni od trudnych pytań.

  zgłoś nadużycie
 • 18 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Rodziłam w trakcie Jego dyżuru w szpitalu i byłam naprawdę zaskoczona profesjonalizmem Pana doktora a przede wszystkim życzliwym podejściem, zarówno do mnie, jak i do innych rodzących.W przeciwieństwie do Pana ordynatora, doktor Hryniewicz naprawdę angażuje się w pracę i nie olewa pacjentek wstrzymując ich poród do momentu aż zejdzie z dyżuru. Godne pochwały.

  zgłoś nadużycie
 • 8 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja również jestem wieloletnią pacjentką doktora Hryniewicza. Początek mojej zagrożonej ciąży prowadził mi inny "specjalista", którego jedynym zaleceniem było stawianie się na wizytę co dwa tygodnie ( za jedyne 120zł), Moje wątpliwości co do faktycznego stanu zagrożenia rozwiało wnikliwie zrobione i omówione badanie USG właśnie u doktora, który szczęśliwie do końca prowadził nas za rękę. Rzeczowe i trafione diagnozy to podstawa wizyt u tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Szczerze polecam tego lekarza. Bardzo kompetentny, życzliwy i odpowie zawsze na każdy temat. Miałam duże problemy ginekologiczne, błąkałam się po różnych lekarza a dr Hryniewicz jest pierwszym, który tak naprawdę pochylił się nad moim problemem i mi pomógł.

  zgłoś nadużycie
 • 19 czerwca 2013

  Ocena: Neutralny

  Nie taki zły - sympatyczny, rzeczowy, ale w sumie niektóre z wizyt u niego były takie "odpękane" - chwilka i wszystko jest dobrze... Cały pobyt w szpitalu po cesarskim cięciu nie widziałam go na oczy, a myślałam, że się chociaż na obchodzie pokaże... Na wizycie po ciąży powiedział, że jest nadżerka, że mam przyjść, on ją wypali.. Poszłam na konsultację w tej sprawie do innego lekarza, powiedział, że nie ma śladu nadżerki... Trochę się wtedy zawiodłam... No i przede wszystkim koszt wizyty spory... Ale było - minęło. W przyszłości nie będę już prowadzić ciąży w prywatnym gabinecie...

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online