lek.

Henryk Dyś

Ginekolog, Położna, położnik

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • BADANIE USG

  Nadstawna 56 B
  23-400, Biłgoraj, lubelskie

  Dane kontaktowe

  175
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Włącz kalendarz wizyt

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Usługi

Informacje o lekarzu

Choroby

 • Prowadzenie ciąży

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Kilka miesięcy temu trafiłam na izbę przyjęć z bolem brzucha - wszyscy zastanawiali sie co mi jest - sytuacje wyjaśnil dr Dyś . Zbadał , zrobil usg i stwierdził że trzeba operować . Po operacji czulam sie db, blizna prawie niewidoczna, bol też do zniesienia, doktor bardzo życzliwy.

 • bardzo dobry

  Doktor jest kompetentny i bardzo profesjonalny przy czym wprowadza niezwykle przyjazną atmosferę dla pacjentki kiedy przeprowadza badanie. Samo badanie wykonane delikatnie, nie stosuje stosu leków tylko próbuje jak najmniej inwazyjnie rozwiązać problem. Widać, że swój zawód traktuje z tzw. "powołaniem".

 • bardzo dobry

  Dr Dys to świetny specjalista, prowadził dwie moje ciąże. Jestem Mu wdzięczna za opiekę i profesjonalizm. Po dwóch poronieniach trafiłam do Pana Dyś z polecenia koleżanki. Zlecił wykonanie szczegółowych badań i znalazł przyczynę moich niepowodzeń. Na podstawie wyników zastosował odpowiednią terapię farmakologiczną i dzięki temu mogę cieszyć się macierzyństwem mając u boku upragnione dzieci .Polecam wszystkim kobietom. To lekarz, któremu zależy na dobru pacjentki. W szpitalu poświęcał każdej z nas czas i uwagę, czułyśmy, że wszystko będzie dobrze, bo mamy najlepszą opiekę z możliwych- jesteście w dobrych rękach.

 • bardzo dobry

  Do doktora trafiłam w 31tc z wcześniej zdiagnozowanym zagrożeniem porodem przedwczesnym. Pan dr odpowiadał rzeczowo na wszystkie moje pytania i już na pierwszej wizycie otrzymałam prywtany nr telefonu pod ktory mogłam zawsze dzwonic. Zwraca uwagę na potencjalne zagrożenie, poleca a nie zmusza do wykonania badań. Kompetentny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem w dobrych rękach. Świetny lekarz iczlowiek :)

 • bardzo dobry

  U doktora Dysia odbyłam kilka lat temu moją pierwszą wizytę (miałam lat 17). Zestresowana byłam nieźle, ale jednak pan doktor uspokoił mnie. A potem studia.. Lublin. I przewinęłam się przez masę ginekologów i uważam, że nie dorastają panu Dysiowi do pięt. Teraz znów mam problemy ze zdrowiem i jak na święta wracam do domu tak na pewno polecę do niego na wizytę, bo nie mam już cierpliwości do lekarzy, którzy nic nie wiedzą.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Dys jest bardzo sympatyczny i uprzejmy, dzięki czemu nie czułam się skrępowana.Widac po efektach ze ma duza wiedze. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu, można o wszystko zapytać... i uzyskać szczegółową odpowiedź. Zdalam sie rowniez na wiele db opini o doktorze od moich kolezanek ktore lecza sie u niego. Mój problem nie był skomplikowany ,ale mimo to uważam że wdrożone leczenie było prawidłowe ponieważ poczułam różnice już po 1 dniu. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Jesli bede w ciazy to na pewno zglosze sie do dr Dysia.

 • bardzo dobry

  Nie sądziłam, że zdoła mnie sobą zaskoczyć jakikolwiek lekarz, zwłaszcza w Biłgoraju. Jako, że od wielu lat choruję na przewlekłą chorobę ( nie związaną ze specjalizacją Doktora), " otarłam się" o Warszawę, Lublin, a tam o wielu specjalistów i wysokie za te " otarcia" opłaty. I gdy miałam już wrażenie, że wszystko już było, że znam każdy możliwy schemat wizyty i każdą z możliwych postaw jaką może obrać lekarz, przypadkowo trafiłam do gabinetu dr. Dysia :). Nie wiem co mogę napisać, gdy tyle już tu hymnów pochwalnych, może tylko tyle, że nie są przesadzone ? Poza merytoryczną stroną, zwraca uwagę, ba, w dzisiejszych czasach to wręcz zadziwia, że dr. Dyś umie wytworzyć atmosferę zaufania już przy pierwszej wizycie. Myślę, że to sprawa życzliwości i ciepła jakim emanuje ten Człowiek, to bez wątpienia humanista, który w sposób holistyczny traktuje swoją pacjentkę. Byłby doskonałym lekarzem rodzinnym, takim, który opiekuje się i zna historię wszystkich członków rodziny, najlepiej w kilku pokoleniach :) W moim przypadku zostanie rodzinnym ginekologiem, bo wkrótce poślę do niego swoją córkę. ps. W trakcie wizyty zadzwonił telefon który został odebrany i pacjentka mogła rozwiać swoje wątpliwości. Ten gabinet to nie leżanka u psychoanalityka, więc nie snujemy tam wątków których przerwanie grozi katastrofą :) Zrobiło to na mnie ogromnie pozytywne wrażenie, bo następnym razem to ja mogę potrzebować porady w danej chwili. Kto często korzysta z porad lekarskich ten wie, że nie jest to ani częste ani oczywiste :)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Dyś jest wspaniałą osobą i lekarzem. Zawsze uśmiechnięty, miły i serdeczny, wszystko wytłumaczy. Prowadził moją ciążę. Mamy teraz piękną, zdrową córeczkę. Chociaż na kontrolne badanie nie poszłam... Polecam również na pierwszą wizytę - ja tak zrobiłam kilka lat temu - wszystko zupełnie no stress.

 • bardzo dobry

  Pan dr Dyś prowadził moją II ciążę; zakończoną 9 lutego. Każda wizyta była przeze mnie wyczekiwana. Lekarz wykazywał się dużą wiedzą, a przy okazji anielską cierpliwością dla mnie i innych pacjentek. Każda moja wątpliwość czy zaniepokojenie ciążą było rozwiewane, a badania bezbolesne. Już od pierwszej wizyty byłam zaskoczona życzliwością dr Dysia, ciepłą atmosferą w gabinecie oraz zainteresowaniem pacjentkami, co się rzadko zdarza wśród innych ginekologów. Mimo że do dr Dysia mam ponad 40 km nadal chętnie będę przyjeżdżać na wizyty. Mam jeszcze db doświadczenia z I ciąży która była problemowa - ale dr Dyś ma kontakty w kliniec w Lublinie i wszystko szybko mi załatwił - tam udzielono mi pomocy ( doktor szybko i prawidłowo rozpoznał problem dzięki czemu w klinice nie mieli ze mną dużych problemów). Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  najlepszy lekarz u którego byłam, a do tego w moim mieście rodzinnym. Miły człowiek i konkretny jako ginekolog . Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, cierpliwie odpowiadał na pytania ; niczego nie ukrywał. Polecam wszystkim!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją