Henryk Dyś, ginekolog Biłgoraj

Henryk Dyś

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

64

Adresy

 • 17 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  U doktora Dysia odbyłam kilka lat temu moją pierwszą wizytę (miałam lat 17). Zestresowana byłam nieźle, ale jednak pan doktor uspokoił mnie. A potem studia.. Lublin. I przewinęłam się przez masę ginekologów i uważam, że nie dorastają panu Dysiowi do pięt. Teraz znów mam problemy ze zdrowiem i jak na święta wracam do domu tak na pewno polecę do niego na wizytę, bo nie mam już cierpliwości do lekarzy, którzy nic nie wiedzą.

  zgłoś nadużycie
 • 28 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor Dys jest bardzo sympatyczny i uprzejmy, dzięki czemu nie czułam się skrępowana.Widac po efektach ze ma duza wiedze. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu, można o wszystko zapytać... i uzyskać szczegółową odpowiedź. Zdalam sie rowniez na wiele db opini o doktorze od moich kolezanek ktore lecza sie u niego. Mój problem nie był skomplikowany ,ale mimo to uważam że wdrożone leczenie było prawidłowe ponieważ poczułam różnice już po 1 dniu. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Jesli bede w ciazy to na pewno zglosze sie do dr Dysia.

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie sądziłam, że zdoła mnie sobą zaskoczyć jakikolwiek lekarz, zwłaszcza w Biłgoraju. Jako, że od wielu lat choruję na przewlekłą chorobę ( nie związaną ze specjalizacją Doktora), " otarłam się" o Warszawę, Lublin, a tam o wielu specjalistów i wysokie za te " otarcia" opłaty. I gdy miałam już wrażenie, że wszystko już było, że znam każdy możliwy schemat wizyty i każdą z możliwych postaw jaką może obrać lekarz, przypadkowo trafiłam do gabinetu dr. Dysia :). Nie wiem co mogę napisać, gdy tyle już tu hymnów pochwalnych, może tylko tyle, że nie są przesadzone ? Poza merytoryczną stroną, zwraca uwagę, ba, w dzisiejszych czasach to wręcz zadziwia, że dr. Dyś umie wytworzyć atmosferę zaufania już przy pierwszej wizycie. Myślę, że to sprawa życzliwości i ciepła jakim emanuje ten Człowiek, to bez wątpienia humanista, który w sposób holistyczny traktuje swoją pacjentkę. Byłby doskonałym lekarzem rodzinnym, takim, który opiekuje się i zna historię wszystkich członków rodziny, najlepiej w kilku pokoleniach :) W moim przypadku zostanie rodzinnym ginekologiem, bo wkrótce poślę do niego swoją córkę. ps. W trakcie wizyty zadzwonił telefon który został odebrany i pacjentka mogła rozwiać swoje wątpliwości. Ten gabinet to nie leżanka u psychoanalityka, więc nie snujemy tam wątków których przerwanie grozi katastrofą :) Zrobiło to na mnie ogromnie pozytywne wrażenie, bo następnym razem to ja mogę potrzebować porady w danej chwili. Kto często korzysta z porad lekarskich ten wie, że nie jest to ani częste ani oczywiste :)

  zgłoś nadużycie
 • 15 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor Dyś jest wspaniałą osobą i lekarzem. Zawsze uśmiechnięty, miły i serdeczny, wszystko wytłumaczy. Prowadził moją ciążę. Mamy teraz piękną, zdrową córeczkę. Chociaż na kontrolne badanie nie poszłam... Polecam również na pierwszą wizytę - ja tak zrobiłam kilka lat temu - wszystko zupełnie no stress.

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan dr Dyś prowadził moją II ciążę; zakończoną 9 lutego. Każda wizyta była przeze mnie wyczekiwana. Lekarz wykazywał się dużą wiedzą, a przy okazji anielską cierpliwością dla mnie i innych pacjentek. Każda moja wątpliwość czy zaniepokojenie ciążą było rozwiewane, a badania bezbolesne. Już od pierwszej wizyty byłam zaskoczona życzliwością dr Dysia, ciepłą atmosferą w gabinecie oraz zainteresowaniem pacjentkami, co się rzadko zdarza wśród innych ginekologów. Mimo że do dr Dysia mam ponad 40 km nadal chętnie będę przyjeżdżać na wizyty. Mam jeszcze db doświadczenia z I ciąży która była problemowa - ale dr Dyś ma kontakty w kliniec w Lublinie i wszystko szybko mi załatwił - tam udzielono mi pomocy ( doktor szybko i prawidłowo rozpoznał problem dzięki czemu w klinice nie mieli ze mną dużych problemów). Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 23 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  najlepszy lekarz u którego byłam, a do tego w moim mieście rodzinnym. Miły człowiek i konkretny jako ginekolog . Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, cierpliwie odpowiadał na pytania ; niczego nie ukrywał. Polecam wszystkim!!

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz - prowadził mnie - więc przyłączam się do pozytywnych opinii na temat Pana Doktora Dysia,rzeczowy, kulturalny, ze świetnym podejściem do pacjenta, polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 22 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Przede wszystkim Dr Dyśt ma ogromną wiedzę i klasę. Można mu zaufać, a co najważniejsze w gabinecie jest dobrą i bezpieczną atmosferę. Dzięki niemu mam zdrowego dzidziusia - synka. To on odbierał poród, bo polozna byla do niczego - nie radzila sobie...- po prostu przyszedł w trakcie porodu i zostal do konca. W trakcie wizyty jest bardzo delikatny i rzeczowy. Ma odpowiednie przyrządy do cytologii - szczoteczki - i jego badanie jest wiarygodne, nie tak, jak inni - patyk zakonczony watą... ....Ważne jest że nie bada zimnymi, metalowymi narzędziami, uzywa plastikowych jednorazowych, ciepłych. Wszystkie pacjentki traktuje indywidualnie, w razie nagłej potrzeby lub niepokojących objawów, przyjmie tak szybko, jak może. Przyznam, że kiedys przyjął mnie poza kolejnością i specjalnie przyjechal do gabinetu, aby mnie przyjąć. Po prostu potrzebowałam pomocy i leku. Zawsze odbierze telefon, doradzi, wesprze. Mogę polecić każdemu. Jeszcze raz goraco polecam dr Dysia

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Dyś - to naprawdę rewelacyjny lekarz. Nigdy nie zdarzyło mi się spotkać lepszego ginekologa. Konkretny, profesjonalny, obdarzony ogromną umiejętnością słuchania. Wrażliwy i empatyczny. Uważnie pochyla się nad problemami pacjentki i znajduje najlepsze rozwiązania.... wiem, o czym mówię - gdyby nie jego rozległa wiedza i świetny dobór terapii prawdopodobnie jakość mojego życia byłaby znacznie obniżona. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 12 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Właśnie jestem po wizycie u Pana Doktora - jestem bardzo zadowolona. Lekarz mily i kompetentny. Bardzo dokładny. Dodam tylko że to była moja pierwsza wizyta u ginekologa - polecam wszystkim młodym dziewczynom Pana dr Dysia.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami