dr n. med.

Hanna Korabel

Psychiatra

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

Specjalista psychiatra. Doświadczenie praktyczne zdobyła w ramach wieloletniej pracy w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Zainteresowania z dziedziny psyc... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista psychiatra. Doświadczenie praktyczne zdobyła w ramach wieloletniej pracy w Klinice Psychiatrii Collegium Medicum UJ oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Zainteresowania z dziedziny psychiatrii łączy z badaniami dotyczącymi trudności w sferze emocjonalnej u osób z chorobami skóry. W 2007 roku nawiązała współpracę z Kliniką Dermatologii Collegium Medicum UJ, owocem tej współpracy są badania do pracy doktorskiej obronionej w kwietniu 2011 roku. Jest autorką szeregu publikacji z zakresu psychodermatologii, które ukazały się w takich czasopismach jak Przegląd Lekarski, Postępy Dermatologii i Alergologii.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dzisiaj byłam na pierwszej i myślę, że nie ostatniej wizycie. Pani doktor jest naprawdę bardzo pomocnym człowiekiem i od razu wzbudziła moje zaufanie, czułam się przy bardzo swobodnie(a zazwyczaj strasznie się stresuję w trakcie jakiejkolwiek wizyty lekarskiej). Pani doktor brała czynny udział w moich "opowieściach", nie siedziała i nie czekała, aż sama będę prowadziła monolog ale zadawała pytania, a także dopytywała o różne sprawy. Dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega mój problem i co możemy w tej sytuacji zrobić. Nie zlekceważyła także moich przewlekłych chorób (przejrzała całą kartotekę medyczną). Na efekty naszej wspólnej pracy- mojej i Pani doktor muszę jeszcze poczekać ale mam nadzieję, że będą równie owocne jak nasze pierwsze spotkanie. Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor.

 • bardzo dobry

  Polecam wizytę u Pani Korabel i potwierdzam opinie Pacjentów. Pani Doktor jest empatyczna, wzbudza zaufanie. Rozmowa przebiega naturalnie, nie czułam skrępowania, mimo że była to moja pierwsza wizyta u lekarza tej specjalności.

 • bardzo dobry

  Czy można podziękować za chęć do życia? To, co robi doktor Korabel, zasługuje na największą nagrodę. Bardzo mocno pozdrawiam Pani Doktor. Pacjentka A.W.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo sympatyczna, miła, wzbudza zaufanie. Polecam z całego serca wizytę u niej.

 • bardzo dobry

  Witam.Potwierdzam wzystko co do tej pory zostało tu napisane. Pani Dr otwarta, ciepła i kompetentna. Czuc ,że zależy jej na pacjencie. Polecam

 • bardzo dobry

  Cierpiałam na depresję, do tego bezsenność, przez kilka tygodni potrafiłam spać po 3 godziny. Było coraz gorzej, aż w końcu trafiłam do gabinetu Pani Doktor. Początki były trudne, ciężko się zdecydować na wizytę u tego rodzaju specjalisty, ciężko się przyznać przed sobą że ma się problem. Ale już po pierwszej wizycie zmieniłam zdanie, Pani doktor przyjęła mnie tak, że wcale nie uważałam siebie za kogoś nienormalnego, ale że to po prostu choroba jak każda inna, na którą są lekarstwa. Pani doktor jest niezwykle empatyczna, miła, wykazuję dużo zrozumienia. Po miesiącu brania leków i wizyt u psychologa była po problemie. Żałuję tylko że tak długo z tym zwlekałam. Polecam wszystkim niezdecydowanym, bo pani doktor to wspaniała osoba, której zależy na pacjencie! Ja chodzę do gabinetu na Królewską. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam Panią Doktor. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta, a przy tym niezwykle kompetentna. Wysłucha, dopyta, porozmawia jak prawdziwy specjalista. Bardzo mi pomogła w ciężkim momencie i nadal to robi. Ja byłam na ul. Królewskiej, cichy i przytulny gabinet.

 • bardzo dobry

  Witam. Całkowicie zgadzam się z powyższymi opiniami. Też leczę się u Pani Doktor i jako pacjentka mam poczucie, jakbym była dla Pani Doktor najważniejsza na świecie. Szczerze polecam Panią Doktor.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz psychiatra, na którego się natknęłam. Pani Doktor jest niezwykle pozytywnym i empatycznym człowiekiem. Wyróżnia się ponadprzeciętnym zaangażowaniem i chęcią pomocy. Wizyta to jak szczera rozmowa z najlepszą przyjaciółką, która zawsze zrozumie, wysłucha, poradzi. Nigdy się nie zawiodłam dlatego gorąco polecam. Ponadto, co dla mnie jest bardzo istotne, Pani Doktor prowadzi dialog z pacjentem, a nie uparcie milczy jak większość psychiatrów i psychologów, czekając na godzinny monolog. Polecam !!!

 • bardzo dobry

  Witam, również polecam Panią doktor! Świetny specjalista, świetne podejście do człowieka!!! Naprawdę warto.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Joanna Ślusarczyk - psychiatra, Mirosława Maria Lisińska - psychiatra, Andrzej Grymek - psychiatra, Kazimierz Pietruszewski - psychiatra, Agnieszka Rubinowska - psychiatra, Wojciech Górzyński-Laszczak - psychiatra, Andrzej Gardziel - psychiatra, Dariusz Sarna - psychiatra, Lucyna Szczepańska - psychiatra, Joanna Borowiecka-Kluza - psychiatra, Grzegorz Bernard Mazur - psychiatra, Krzysztof Łabuz - psychiatra, Monika Rogoż - psychiatra, Andrzej Lipiarz - psychiatra, Artur Mnich - psychiatra, Beata Maria Stańska-Konopka - psychiatra, Joanna Turowska-Kotarba - psychiatra, Danuta Ozdoba-Sereda - psychiatra, Elżbieta Antonina Bezwińska-Krzeczkowska - psychiatra, Krzysztof Wojciech Szwajca - psychiatra

Najbliższe terminy:

 • piątek, 9 stycznia: 15:00
 • wtorek, 13 stycznia: 14:00
 • czwartek, 15 stycznia: 12:00
kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę