Halina Steranka

Neurolog

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski

  Kościuszki 15A/104
  67-200 Głogów, dolnośląskie

  49
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet lekarski

  Adres

  Słowiańska 28
  67-200 Głogów, dolnośląskie

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Jest to okropny człowiek, nie lekarz. Na nieszczęście miałam okazję poznać tą Panią, jej kąśliwe, poniżające słowa jeszcze długo będę pamiętać. Tego nie da się opowiedzieć, nie życzę nikomu trafienia na ten oddział pod jej rządami. Mam jednak nadzieję, że w końcu dyrekcja po tych wszystkich skargach coś z tym zrobi.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Szczerze odradzam wszelkich kontaktów z tą lekarka może ma dość dobrą wiedzę medyczną ale nie potrafi jej wykorzystać przez swoją osobowość odnoszę wrażenie że p.doktor nienawidzi ludzi a ktoś taki nie może być dobrym lekarzem mój dwukrotny pobyt na oddziale w Głogowie zakończył się diagnozą że wymyśliłam sobie chorobę bo nie chce mi się pracować co było bardzo krzywdzące bo rozpaczliwie szukałam pomocy w innym szpitalu znalazłam wspaniałą opiekę i w pierwszym dniu pobytu diagnozę bardzo ciężkiej choroby i otrzymałam leczenie gdybym nie szukała pomocy gdzie indziej doktor Steranka doprowadziły mnie do inwalidztwa choć i tak czas który zmarnowalam na leczenie w Głogowie spowodował ogromny ubytek na moim zdrowiu wszyscy którzy chcecie żyć omijajcie głogowska neurologię szerokim łukiem tylko przykre że muszę jeździć do szpitala 70 km gdzie do Głogowa mam 25


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Tygodniowy pobyt na oddziale u Pani doktor skutkował błędną diagnozą. Bardzo słabe podejście do pacjenta, bardzo skąpe informacje udzielane przez tego lekarza. Po prywatnie wykonanych badaniach udało się ustalić przyczynę choroby ale niestety przez to że minęło dużo czasu nigdy nie uda mi się wrócić do pełni zdrowia. Lekarz momentami bardzo wulgarny zarówno do personelu jak i do pacjentów. Sugeruję omijać szerokim łukiem tego lekarza i Neurologię w Głogowie


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Pierwsza wizyta diagnoza trafna. Badanie z dużym prawdopodobieństwem potwierdzają diagnozę. Jako fachowiec nawet jest bardzo dobra, ale druga wizyta to kwestionowanie wcześniejszej diagnozy (wprowadzanie w błąd ) tak jakby nie chodziło o wyleczenie lecz o kasę. Odmówiła mi terapii , która jest w tym przypadku zalecana, uzależniając ją od dodatkowych kosztownych badań. To są cechy przypisywane biznesmenom nie lekarzom…. Jak tu wielu pisze ja też mam wrażenie, że ta Pani ma problemy z osobowością.

 • bardzo słaby

  Wydała błędną diagnozę bez przeprowadzenia badań, zapisała nawet leki... Po badaniach, które zrobiłam na własną rękę i wielu miesiącach strachu okazało się, że i leki i diagnoza (na szczęście) były błędne. Opłaciłam niekompetencję pani Steranki depresją, jej diagnoza zniszczyła kilka lat mojego życia, bo mimo że okazała się nieprawdziwa, to musiałam przez długi czas zmagać się z jej negatywnymi konsekwencjami.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Super lekarz. Miałam nie jeden raz kontakt z panią doktor. Bardzo miła i kompetętna osoba.

 • bardzo słaby

  Jako lekarz może i nie jest najgorsza. Przykre jest że Pani doktor jest ordynatorem neurologi w Głogowie. Jest osobą obrzydliwą, nie potrafi rozmawiać z pacjentami i ich bliskimi. Lekarze na oddziale sprawiają wrażenie zastraszonych przez ordynator. Wszystkim którzy mają wybór odradzam kontakt z Panią Steranką i oddziałem neurologi w Głogowie.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz