Halina Steranka, neurolog Głogów

Halina Steranka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Głogów, Kościuszki 15A/104

  834-25- ... (zobacz więcej)

 • Gabinet lekarski

  Głogów, Słowiańska 28

  brak telefonu (dodaj) ... (zobacz więcej)

 • 3 lipca 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Szczerze odradzam wszelkich kontaktów z tą lekarka może ma dość dobrą wiedzę medyczną ale nie potrafi jej wykorzystać przez swoją osobowość odnoszę wrażenie że p.doktor nienawidzi ludzi a ktoś taki nie może być dobrym lekarzem mój dwukrotny pobyt na oddziale w Głogowie zakończył się diagnozą że wymyśliłam sobie chorobę bo nie chce mi się pracować co było bardzo krzywdzące bo rozpaczliwie szukałam pomocy w innym szpitalu znalazłam wspaniałą opiekę i w pierwszym dniu pobytu diagnozę bardzo ciężkiej choroby i otrzymałam leczenie gdybym nie szukała pomocy gdzie indziej doktor Steranka doprowadziły mnie do inwalidztwa choć i tak czas który zmarnowalam na leczenie w Głogowie spowodował ogromny ubytek na moim zdrowiu wszyscy którzy chcecie żyć omijajcie głogowska neurologię szerokim łukiem tylko przykre że muszę jeździć do szpitala 70 km gdzie do Głogowa mam 25

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 27 lutego 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Tygodniowy pobyt na oddziale u Pani doktor skutkował błędną diagnozą. Bardzo słabe podejście do pacjenta, bardzo skąpe informacje udzielane przez tego lekarza. Po prywatnie wykonanych badaniach udało się ustalić przyczynę choroby ale niestety przez to że minęło dużo czasu nigdy nie uda mi się wrócić do pełni zdrowia. Lekarz momentami bardzo wulgarny zarówno do personelu jak i do pacjentów. Sugeruję omijać szerokim łukiem tego lekarza i Neurologię w Głogowie

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 czerwca 2011

  Ocena: neutralny

  Pierwsza wizyta diagnoza trafna. Badanie z dużym prawdopodobieństwem potwierdzają diagnozę. Jako fachowiec nawet jest bardzo dobra, ale druga wizyta to kwestionowanie wcześniejszej diagnozy (wprowadzanie w błąd ) tak jakby nie chodziło o wyleczenie lecz o kasę. Odmówiła mi terapii , która jest w tym przypadku zalecana, uzależniając ją od dodatkowych kosztownych badań. To są cechy przypisywane biznesmenom nie lekarzom…. Jak tu wielu pisze ja też mam wrażenie, że ta Pani ma problemy z osobowością.

  zgłoś nadużycie
 • 30 czerwca 2009

  Ocena: bardzo słaby

  Wydała błędną diagnozę bez przeprowadzenia badań, zapisała nawet leki... Po badaniach, które zrobiłam na własną rękę i wielu miesiącach strachu okazało się, że i leki i diagnoza (na szczęście) były błędne. Opłaciłam niekompetencję pani Steranki depresją, jej diagnoza zniszczyła kilka lat mojego życia, bo mimo że okazała się nieprawdziwa, to musiałam przez długi czas zmagać się z jej negatywnymi konsekwencjami.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 14 marca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Super lekarz. Miałam nie jeden raz kontakt z panią doktor. Bardzo miła i kompetętna osoba.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lutego 2009

  Ocena: bardzo słaby

  Jako lekarz może i nie jest najgorsza. Przykre jest że Pani doktor jest ordynatorem neurologi w Głogowie. Jest osobą obrzydliwą, nie potrafi rozmawiać z pacjentami i ich bliskimi. Lekarze na oddziale sprawiają wrażenie zastraszonych przez ordynator. Wszystkim którzy mają wybór odradzam kontakt z Panią Steranką i oddziałem neurologi w Głogowie.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online