dr n. med.

Grzegorz Pydziński

Urolog, Chirurg

17 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie -1981r Ordynator Oddz.Urologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku od 1994r do lipca 2015 Prywatny Gabinet specjalistyczny od... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie -1981r
Ordynator Oddz.Urologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
w Płocku od 1994r do lipca 2015
Prywatny Gabinet specjalistyczny od 1988r
Obrona pracy doktorskiej z Andrologii w 2002r
więcej na stronie www.urogabinet.pl

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem po zabiegu usunięcia stulejki. Zabieg przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze szybko i bezboleśnie. serdecznie dziękuje dr Pydzińskiemu za profesjonalne podejście i fachową opiekę. wszystkim polecam posiada ogromne umiejętności i jest na prawdę świetnym lekarzem!!!

 • bardzo dobry

  Dr Pydziński swego czasu bardzo mi pomógł. Miałam nawracjące zapalenie pęcherza a leki łagodzące objawy nie gwarantowały skutecznego leczenia. Doktor ten wybrał odpowiednie leki i przede wszystkim - znalazł przyczyny tego stanu. Od tamtej pory ani razu nie powtórzył się stan zapalny. Poza tym miły człowiek. Pomimo, że koszt jego wizyt prywatnych dosyć spory (2,5 roku temu 80 zł, przy czym inni lekarze brali wtedy 40-50 zł) to jego leczenie warte było tych pieniędzy.

 • bardzo słaby

  Długo się zastanawiałam czy napisać opinię na www. Jednak po roku czasu emocje znacznie opadły.Niesmak jednak pozostał. Być może Pan Doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie i ma wielu zadowolonych pacjentów. Ja z mężem do nich nie należymy!!! Pan Doktor się pomylił. Nie dawał nam nam żadnej szansy na nasze potomstwo,stwierdził to na 2 wizycie. Na szczęście zmieniliśmy lekarza i teraz jestem w ciąży. Dlatego też sądzę, że w sprawach niepłodności męskiej nie jest to dobry lekarz.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam dr. Pydzińskiego, pomógł mi bardzo w momencie gdy z dosyć wstydliwym zakażeniem zaczęło się robić nie ciekawie,bardzo miłe podejście oraz pełen profesjonalizm.

 • bardzo dobry

  Swego czasu bardzo pomógł mi w wyleczeniu nawrotowego zapalenia pęcherza. Wzbudza zaufanie i ma świetny kontakt z pacjentem. Prawdziwy lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Jestem wdzięczna doktorowi,który w 1985 stwierdził kamień w mojej nerce. Inni kwestionowali jego istnienie.Dzis po tylu latach nie mam dolegliwosci /w 1989 r kamien został rozkruszony/ To ambitny i bardzo dobry lekarz maria kalińska

 • bardzo dobry

  witam. Dr. Pydziński uratował moją chorą nerkę. Miałem wrodzone wodonercze. Inni lekarze chcieli calkowitego usunięcia. Dr, Pydziński zrobil operacje na tej chorej nerce. Minelo kilkanascie lat zadnych dolegliwosci no i mam dwie zdrowe nerki. Lekarz z ogromna wiedza i doswiadczeniem.

 • bardzo dobry

  goraco polecam tego lekarza;od 4 lat jestem u niego pod opieka z powazna choroba nowotworowa; dotychczas nie spotkalem lekarza urologa,ktory wzbudza takie zaufanie u pacjenta;jest cieply,zyczliwy,umie sluchac i...co najwazniejsze, jest bardzo dobrym specjalista,profesjonalista we wszystkim co robi; jednakowo traktuje wszystkich pacjentow;goraco polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo sprawny operator.Wykonywał u mnie już kilkanaście zabiegów przezcewkowego usuwania kamieni z moczowodów- zawsze skutecznie i z pewną ręką.Fachowiec chirurg wysokiej klasy podejmujący błyskawiczne i trafne decyzje.Uważam,że jest jednym z najlepszych w Polsce. Dziękuję Mu za dotychczasową pomoc.Pozdrawiam (mm).

 • bardzo dobry

  Bardzo obawiałam się poważnego zabiegu , ale wiedząc, że będzie mnie operował dr G. Pydziński czułam się bezpiecznie. Zabieg zakończył się pomyślnie bez żadnych komplikacji i szybko wróciłam do zdrowia. Dlatego z własnego doświadczenia wiem, że jest bardzo dobrym lekarzem specjalistą godnym polecenia. Dziękuję Doktorze. Wdzięczna pacjentka.D.