Grzegorz Matylla, chirurg Poznań
Chirurg lek.

Grzegorz Matylla

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

29

Adresy

 • Specjalistyczny Gabinet Lekarski

  Poznań, Strusia 10

  (61) 86 ... (zobacz więcej)

 • 1 listopada 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Namawiam do omijania gabinetu Pana Matylli szeeeerokim łukiem... Bardzo niemiły człowiek. Podczas gastroskopii na mnie krzyczał oraz mna szarpał... (?!!!) Pielęgniarz niestosownie dotykał mnie po głowie.. Na wizyte oczywiscie trzeba czekac ok 2h Bardzo nieprofesjonalny lekarz bez szacunku dla drugiego człowieka Pieniążki za to przyjmuje z usmiechem ;) Pozdrawiam!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 20 września 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wapaniały lekarz ! Mam kłopoty z przełykiem i raz w roku muszę robić gastroskopię. Od 3 lat robię gastroskopię przez nos w uśpieniu u doktora Matylli i rewelacja. Badanie jest kompletnie bezproblemowe, nie to co przy normalnej gastroskopii przez gardło, przy której każde badanie było dla mnie koszmarem. Doktor Matylla ma super sprzęt i nagrywa zdjęcia na płytę. Wszystko tłumaczy bardzo jasno. Polecam w 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolony z gastroskopii w uśpieniu.Żadnych wrażeń po zabiegu, super konwersacja z Panem Doktorem , dokładny opis ze zdjęciami z badania.Badanie w uśpieniu gdyż mam mega odruch wymiotny i na żywca na pewno nie poddałbym się badaniu.Osobiście bardzo polecam doktora Matyllę a że są negatywne opinie to trudno.Jeśli będę zmuszony zrobić jeszcze raz gastro to tylko dr . Matylla- Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2014

  Ocena: słaby

  Po przeczytaniu pozytywnych opinii na temat doktora stwierdziłam ze to u niego właśnie przeprowadzę badanie, i niestety załuję ze nie posłuchałam tych negatywnych. Poza pozytywnym asystentem nie mogę nic dobrego powiedziec o badaniu. Lekarz był opryskliwy, w ogóle nie porozmawiał ze mną przed badaniem tylko od razu wepchnął rurkę do nosa. gdy nie mogłam głębiej oddychać prawie krzyczał i komentował. Odbiło mi się 2 razy i to podobno o 1 raz za dużo wg doktora. Samo badanie, ktore nie jest najbardziej komfortowym było przyjemniejsze od samego doktora. Po badaniu nie odzywał sie do mnie przez dobre 5 min w tym czasie wypisujac notatki z badania. W koncu raczyl opowiedziec mi jakie wg niego sa wyniki. Moze wiedze ma choc cieżko mi stwierdzic po 2 zdaniach wypowiedzianych przez doktora.ogolnie nie polecam, wyszlam ze łzami w oczach. Kompletny brak podejscia do pacjenta.odradzam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 12 marca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Witam jeżeli ktoś musi zrobić gastroskopie i przede wszystkim robi to po raz pierwszy POLECAM! Doktor Matylla super lekarz cały czas podczas zabiegu mówił co robi jakie może być odczucie,na prawdę to badanie w wykonaniu doktora nie jest złe.Napewno wrócę Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 11 marca 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Wizyta u doktora - tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Lekarz przyjmował z opóźnieniem 2 godzin. Ponoć to norma. Jestem w ciąży, mam kilka problemów proktologicznych, które ciąża spowodowała tudzież nasiliła. Jestem dość świadomym pacjentem. Lekarz wrzeszczał na mnie w trakcie badania, podczas wywiadu, wmawiał mi objawy. W rezultacie powiedział, że jestem w ciąży i nic nie jest w stanie zrobić, krytykował wcześniejsze sposoby leczenia i postawione diagnozy. Tłumaczył mi jak kretynce, że mam pić więcej wody i jeść warzywa. Jak mu powiedziałam, że tak właśnie się odżywiam bo jestem wegetarianką znów zaczął krytykować mój życiowy wybór, był oburzony, moralizował mi. Nikomu nie polecam lekarza, z wizyty nie wyniosłam żadnych informacji co mam dalej robić. Postawił za to koleją różną od dotychczasowych diagnozę, której jeszcze nikt nie potwierdził. Przez około pół godziny jakie trwała wizyta cały czas miał do mnie o coś pretensje, był nieprzyjemny i niekulturalny.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 18 października 2013

  Ocena: neutralny

  Trudno ocenić tego lekarza. Gdyby nie pielęgniarka, która ratuje całą sytuację bez wahani dałabym słabą ocenę. Można powiedzieć, że ten lekarz nie powinien w ogóle kontaktować się z pacjentem. Jest nieuprzejmy, wręcz niegrzeczny. W trakcie gastroskopii krzyczał na mnie gdy się zdenerwowałam!!! zamiast powiedzieć coś co mogłoby mnie rozluźnić. Nie mam w zwyczaju panikować ani histeryzować w trakcie badań - z racji choroby gastroskopię miałam robioną już 14 razy - ale ten lekarz doprowadził mnie do łez... Pacjentów traktuje "z góry", odpowiada krótko i lakonicznie, a kiedy czegoś się nie zrozumie, to w odpowiedzi słychać złość i irytację. Na duży plus muszę zaliczyć dokładność badania - nie jest szybkie, ale szczegółowo przeprowadzone. W efekcie dokładność badania i pielęgniarka uspokajająca pacjentów po "wyskokach" lekarza, to dla mnie ocena neutralna.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Bardzo dziwią mnie wcześniejsze opinie. Zgłosiłam się do Pana Matylli w celu wykonania gastroskopii przez nos (niestety nie jestem w stanie znieść badania przez gardło). Zabieg jednak nie był możliwy i pan Matylla zdecydował, nie pytając mnie o zgodę, wprowadzić endoskop przez gardło. Przez cały czas sprawiał wrażenie jakby gdzieś strasznie się spieszył, był zdenerwowany i opryskliwy. Wyszłam z gabinetu bez badania i z pewnością już tam nie wrócę. Niestety mam wrażenie (może się mylę), że Panu Matylli bardziej chodzi o pieniądze niż o komfort pacjenta.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 19 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  gorąco polecam, gastroskopia przeprowadzana przez nos, więc w czasie zabiegu pełna konwersacja z lekarzem

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Doskonały chirurg - mnie operował tarczycę. Przed operacją przedstawił szczegółowo cały jej przebieg i możliwe zagrożenia, ale nie straszył. Po operacj prawie nie widać blizny. Znam opinie znajomych, którzy też byli operowani przez dr Matyllę i ich wszyscy są bardzo zadowoleni. Gorąco polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online