Grzegorz Makieła

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Doktor jest osobą mało komunikatywną.Jest niezainteresowany osobą,która do niego przychodzi.Doktor bagatelizuje objawy choroby,nic nie wspomina o kontroli i dalszym leczeniu.pacjent nie ma nic do powiedzenia.Od specjalisty tej rangi oczekuję znacznie więcej.Sugeruję wybór innego lekarza gość..


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Witam ! Cierpię na nadmierną ruchomość stawów, jestem słynnym edesiakiem:) Chciałbym polecić gorąco Pana Doktora. Jestem 6 dzień po operacji więzadeł PCL I ACL. Jest coraz lepiej. Bez stabilizatora mogę sama zgiąć nogę do około 50 stopni. Stawiam kroki fakt, że w stabilizatorze, ale chodzę.. A duma lekarza i rehabilitanta, bezcenna ! :) Będę wdzięczna do końca życia ! A. Jasińska

 • dobry

  Bardzo sympatyczny, profesjonalny doktor i do tego z poczuciem humoru. Szczegółowo i wyczerpująco odpowiada na pytania. Po operacji więzadła krzyżowego przedniego znowu odzyskałam radość życia.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  chodze z endo nadal bez zadnych problemow i bolu

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm w pełnym zakresie mimo młodego wieku. Fachowa opieka lekarska. Otwarty i sympatyczny w kontaktach z pacjentami. Zdecydowanie, polecam ;))

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją