Grzegorz Makarewicz, stomatolog Biała Podlaska

Grzegorz Makarewicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • Klinika Uśmiechu

  Biała Podlaska, Witoroska 41

  8334230 ... (zobacz więcej)

 • 28 maja 2010

  Ocena: Słaby

  Polecam dla super zamożnych. Zgadzam się z poprzednikiem, że cennik doktora jest z kosmosu. Korzystałem z podobnych usług w stolicy i ceny były niższe!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 23 marca 2010

  Ocena: Neutralny

  no moze i sie zna na robocie robi takie wrarzenie ze sie zna no ale cennik to ma kosmiczny jesli ktoś ma duzo do zrobienia to sory wiec nie wiem ponoc jest w białej kilku na tym samym poziomie im połowe tanszych

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2010

  Ocena: Dobry

  Jest dobrym lekarzem. Miłym, uprzejmym, bardzo delikatnym. Polecam dla osób które boją się dentysty. Zgadzam się w pełni z powyzszą opinią. Ale jest też chyba najdrozszym lekarzem w mieście. Wizyty ciągną się w nieskończoność. Wypadające tymczasówki, chyba obiektywnie patrząc bezcelowe z punktu widzenia pacjenta, kilkakrotnie podrażają koszy leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Pierwsze wizyty u p.dra okupywałam bólem mięśni karku z powodu ich napięcia w oczekiwaniu na ból, który mi zawsze towarzyszył na fotelu dentystycznym. Pan Doktor zamienił moje uprzedzenie w relaksujące wizyty. Podobnie poziom leczenia pozwolił uratować moje nadające się uprzednio do usunięcia resztki uzębienia przemieniając je w promienny bezstresowy uśmiech. Pan doktor Makarewicz poświęca dużo czasu pacjentowi,nie wykazuje zniecierpliwienia, wszystko tłumaczy. Jest bardzo miły, uśmiechnięty, życzliwy i bardzo kompetentny - ciągle podnosi kwalifikacje na licznych kursach, w których udział potwierdza coraz większa ilość dyplomów. W gabinecie tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę dla pacjenta także poprzez staranny dobór personelu pomocniczego o manierach tak rzadko spotykanej dziś kindersztuby. Bardzo gorąco polecam Pana doktora Grzegorza Makarewicza.

  zgłoś nadużycie
 • 24 lipca 2008

  Ocena: Dobry

  sprawny profesjonalista ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ``` ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 6 marca 2008

  Ocena: Dobry

  Bardzo dobry specjalista.Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja