Grzegorz Biegański, pediatra Poznań

Grzegorz Biegański

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

31

Adresy

 • 31 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor wspaniały lekarz leczył mojego synka Mateuszka godny polecenia mimo ze mój syn ma już 8 lat dalej jest naszym lekarzem hinz

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Zdecydowanie najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek kontakt. Obecnie leczy mojego synka Aleksandra. Pan dr ma rewelacyjne podejście do dzieci i rodziców. Oboje jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni i bardzo się cieszymy,że trafiliśmy pod skrzydła dr Biegańskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem zawiedziona tym że nasz NFZ nie podpisał umowy z tak wybitnym i wspaniałym lekarzem jak dr.Biegański. Nie mieści mi się w głowie że moje dziecko pozostało bez opieki neurologocznej z powodu jakiegoś konkursu!!! dr.Biegański jest ciepłym,miłym i zawsze gotowym nieść pomoc chorym dziecią a dzięki jakimś chorym przepisom został tego pozbawiony i nie przyjmuje na ul.Szpitalnej gdzie mieści się szpital dziecięcy!!! Nasze prawo jest chore i powinno samo zacząć się leczyć i dać szansę małym dziecią a nie myśleć tylko o sobie!!! Pomimo ciężkiej sytuacji finansowej i tak pójdę prywatnie do dr.Biegańskiego ponieważ nie wyobrażam sobie lepszej opieki dla mojego dziecka!!!

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  PORAZ PIERWSZY SPOTKAŁAM SIE NIE TYLKO Z DOSKONAŁYM SPECJALISTĄ,ALE RÓWNIEŻ WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM,TRAFILIŚMY DO PANA DOKTORA PRZYPADKOWO-ZWOLNIŁO SIĘ MIEJSCE W PORADNII PRZY ULICY SZPITALNEJ I POSZLIŚMY NA WIZYTĘ,TU ODRAZU PAN DOKTOR DAŁ SKIEROWANIE DO SZPITALA,GDZIE W CIĄGU ZALEDWIE 3 DNI SYN MIAŁ PRZEPROWADZONE WSZELKIE MOZLIWE BADANIA-ŁĄCZNIE Z REZONANSEM.DOKTOR BIEGAŃSKI POTRAFIŁ DO MNIE ZADZWONIĆ PO 2 DNIACH OD BADANIA REZONANSEM Z JEGO WYNIKIEM,PRZEMIŁY CZŁOWIEK BARDZO POZYTYWNIE NASTAWINY DO PACJENTA I JEGO RODZICA.ZAWSZE ZNAJDĄ SIE NIEZADOWOLENI RODZICE,JEDNAK PAN DOKTOR MA ZDECYDOWANĄ WIĘKSZOŚĆ ZADOWOLONYCH PACJENTÓW,honorata mama marcela

  zgłoś nadużycie
 • 16 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Zawsze znajdą się niezadowoleni bo czyż łatwo wszystkich zadowolić? ja uważam, że nie ma lepszego lekarza na dr Biegańskiego

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona z podejścia Pana Doktora do dzieci.Zawsze uśmiechnięty,serdeczny,łatwo nawiązuje kontakt ze swoimi pacjentami.Polecam każdemu takiego lekarza. Z poważaniem Monika Weiss.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz z podejściem do dzieci , nie lekceważy problemów rodzica i jego wątpliwości bardzo pomocny.i umie rozmawiać !!! stara sie za wszelka cene pomóc bardzo dokładnie bada dzieci. ja byłam na kontrolnych badaniach w poradni sportowej- on pierwszy raz badał mojego syna i jako jedyny sie zainteresował nim baardzzzoooo., zazwyczaj dolegliwosci syna były traktowane po prostu jako ze dojrzewa i kazdy inny lekarz z tymi problemami nic nie robił do teraz :))) polecam na 1000%

  zgłoś nadużycie
 • 14 lutego 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego widziałam. Każda jego diagnoza była w 100% trafna, leki szybko działały, nasz syn go uwielbia, pan Grzegorz ma dobre podejście do dzieci. Gdy trzeba przyjedzie nawet o godzinie 22. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 3 stycznia 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz, który zrobi wszystko aby pomóc choremu dziecku. Miły, uprzejmy, godny zaufania. Poznaliśmy Go niedawno, ale widząc jak zajmuje się naszą córeczką, wydaje nam się jak byśmy znali Go od dawna. Polecam wszystkim zaniepokojonym rodzicom Pana Doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 16 grudnia 2010

  Ocena: neutralny

  Bardzo niekompetentny lekarz. Byłam u niego z synem. Unikał odpowiedzi na moje pytania. Zamiast tego snuł monolog o swoim życiu i jego znajomościach w świecie sportu i nie pozwalał sobie go przerwać. Czułam się u niego jak na wizycie u psychologa a z synem przyszłam po poradę sportową. Czytając wcześniejsze pochlebne o nim opinie spodziewałam się czegoś innego. Może jako pediatra się sprawdza, natomiast jako lekarza sportowego nie polecam go.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online