Grażyna Orłowska

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dzis bylam u Pani doktor Orłowskiej z potwierdzeniem 1 ciazy i jestem mile zaskoczona! Sposob przekazu informacji,przebieg wizyty- bardzo profesjonalny. Atmosfera bardzo przyjemna,czlowiek czuje sie swobodnie, duza fachowosc ! Ogolnie polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobra pani doktor, jest bardzo mila i potrafi dobrze dotrzec do czlowieka.

 • bardzo dobry

  Pani Orłowska jest rewelacyjna. Byłam pierwszy raz u niej na wizycie i się praktycznie nie stresowałam. Stworzyła świetną atmosferę w ogóle nie czułam krępacji. Badanie trwało bardzo krótko. Polecam panią Orłowską dziewczynom które pierwszy raz się wybierają do ginekologa. Pozdrawiam.

 • słaby

  Pani doktor leczyła moje zapalenie przez parę miesięcy bez skutku. Cały czas zapisywała mi te same lekarstwa, które najwidoczniej nie były skuteczne. A moja prośba o zmianę lekarstw na może trochę droższe, nie miała odzewu z jej strony. Poza tym przyjemna w sposobie bycia..


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Nie polecam pani doktor jest bardzo nie przyjemna , rozmowa z nia do niczego nie prowadziła na koniec pani doktor stwierdziła ze jesli mi cos nie odpowiada zawsze moge zmienic lekarza dlatego tak tez zrobiłam . Teraz jestem pod opieka lekarza kompetentnego i wszystko idzie w dobrym kierunku.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Pani Orłowska nie umiała mi pomóc. Lekceważąco podeszła do problemu. Była nieprzyjemna i odesłała mnie z kwitkiem, uważając, że wyolbrzymiam. Na szczęście trafiłam w ręce innego ginekologa, który mnie poważnie potraktował i zażegnał problem. Szczerze nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Jestem nie zadowolona z wizyt u niej, prosiłam ją o jakieś tabletki na bolesne miesiączki to odpowiedziała ze tak ma boleć!!więcej do niej nie pójde!!idę do dr Adamczyka ciekawe jaki on jest?


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo miła i fajna...ja jestem z niej zadowolona;)

 • neutralny

  A czy ktoś wie, czy Pani Doktor przyjmuje prywatnie, a jeśli tak to gdzie???

 • bardzo dobry

  polecam rozważny lekarz zdecydowany dwie ciaże prowadzone od polowy do końca zwolnienie napisze jak trzeba badania zrobi i uspokoi wytłumaczy to lekarz poważny bez żartów wstydliwych z jakimi miałam niestety styczność na łapówki nie oczekuje i to mi się podoba.szkoda tylko że już w szpitalu nie pracuje i prywatnie ale ma swoich znajomych na oddziale i zajmują się jak trzeba polecam jak najbardziej.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją