dr hab. n. med.

Grażyna Lisowska

Laryngolog

Dr hab. n. med. Grażyna Lisowska, specjalista otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi. Adiunkt habilitowany Katedry i Kliniki Laryngologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuję dzieci od 4 r... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr hab. n. med. Grażyna Lisowska, specjalista otolaryngologii, chirurgii głowy i szyi. Adiunkt habilitowany Katedry i Kliniki Laryngologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Przyjmuję dzieci od 4 roku życia.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Doktor zasługuje na bardzo dobrą ocenę. Podejście do dziecka, staranność badania, przeprowadzenie wywiadu, a także kontakt z rodzicem WZOROWY! Bardzo Panią Doktor Lisowską polecam wszystkim rodzicom maluchów, którzy obawiają się, skądinąd, mało przyjemnego badania laryngologicznego.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz ,jak by lekarze podchodzili do pacjenta tak jak doc Lisowska i wykonywali swój zawód to napewno sporo ludzi uratowało by sie na czas bo nie wiem czy gdyby nie doc Lisowska nadal bym stapał po tym świecie

 • bardzo dobry

  Pragnę bardzo gorąco podziękować Pani docent Grażynie Lisowskiej za uratowanie mi życie poprzez właściwe zdiagnozowanie choroby i operację.Był to już ostatni tzw. "dzwonek" a choroba to brodawczak na strunie głosowej i dalej.Byłem leczony przez lekarza pierwszego kontaktu,laryngologa,otolaryngologa od około 7 - 8 miesięcy było tylko gorzej tj. na wysokich tonach nie mogłem już mówić,mocno chrypiałem,po badaniu w gabinecie u Pani docent Grażyny Lisowskiej rzeczowe podejście do sprawy,wyjaśnienie i decyzja.Gdyby nie przypadek zrządził,że dowiedziałem się o docent Lisowskiej prawdopodobnie nie pisałbym już tej opinii.Czeka mnie do końca co kilka miesięcy wizyta aby zapobiec zapaleniu się czerwonego światła...Polecam docent Lisowską,ciepła miła osoba ale zarazem rzeczowa,konkretna.Jeszcze raz serdecznie dziękuję,wdzięczny pacjent - Stanisław

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz świetnie wyposażony gabinet Pani doktor wszystkiego słucha robi wywiad z pacjentem a później dokładnie bada. Wszystko tłumaczy i spokojnie odpowiada na pytania pacjenta.Bardzo miła i ciepła osoba. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Na razie nie mam zastrzeżeń. Jako pierwsza zdiagnozowała mnie sensownie. Wcześniej przerobiłam kilka RTG, niepotrzebną punkcję, zjadłam tonę antybiotyków. Pani dr oparła się na TK. Znalazła na niej polipy, których nie było w opisie. Niestety było już za późno na leczenie, skończyłam na operacji dzięki różnym konowałom: internistom i laryngologom ze szpitala w Gliwicach. Zostałam w przychodni Limed, u pani dr. Mam nadzieję, że pomoże mi jeszcze z migdałami i z powikłaniami po serii antybiotyków, bo na internistów przestałam już liczyć. Konkretna, rzeczowa. Dobry specjalista.

 • bardzo dobry

  Pani docent to świetny specjalista, uratowała mi słuch, mimo że inni lekarze mówili ze juz nic nie da sie zrobić. Jest tez bardzo mila i poswieca pacjentowi odpowiednio duzo czasu dokladnie wyjaśnia chorobę i tłumaczy leczenie. Polecam, to fachowiec na najwyższym poziomie.

 • bardzo dobry

  profesjonalizm najwyzsza klasa. Bardzo droga wizyta 200pln, ale naprawde warto. Pani dr zrobila mi usg zatok,zlecila szereg badan aby potwierdzic zalegakaca rope w zatokach,gdzie inni lekarze uporczywie twierdzili ze nic tam nie ma,sugerujac sie rtg , ktorego w dobie tomografii jest niewystarczajace do postawienia prawidlowej diagnozy.Fachowiec pierwsza klasa.

 • dobry

  Bardzo dobry lekarz. Miła, sympatyczna, rzeczowa. Chodze do pani doktor z córka. Moge z czystym sumieniem każdemu ja polecic.

 • bardzo dobry

  Miałem przyjemność po raz pierwszy zapisać się na wizytę do dr Lisowskiej.Zostałem bardzo dokładnie przebadany,gabinet b.dobrze wyposażony,podejście do pacjenta-wzorowe.Leczę się u wielu lekarzy, ale tak profesjonalnego lekarza jeszcze nie spotkałem. Za wizytę zapłaciłem 70 zł (diagnoza,płukanie uszu,endoskopia,przepisanie leków).Gorąco polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę