Grażyna Bugaj

Pediatra, Neurolog dziecięcy

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Miałem styczność z tą lekarką podczas pobytu mojego dziecka w szpitalu. Potwierdzam jej wnikliwość i rzetelne podejście do tematu choroby. Nie wypuści pacjenta do domu, dopóki nie będzie na 100% pewna, że mu nic nie grozi. Jedyne co mnie dziwiło to jej podejście do mnie - nie potrafiła w pełni wyjaśnić wszystkiego (badań, diagnoz) co tyczy się mojego dziecka. Dobry lekarz potrafi ze spokojem i empatią podejść zarówno do pacjenta jak i jego opiekuna. Tego zabrakło w zachowaniu tej pani.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec,słuchający rodzica. Pani doktor prowadziła proces diagnostyki i leczenia ciężkiej choroby genetycznej mojego dziecka. Pobyt w szpitalu mimo dramatyzmu wspominam pozytywnie, oddanie i empatia wobec dziecka i rodziny.

 • bardzo dobry

  Dla mnie to rewelacyjny lekarz i fantastyczny człowiek!!! Gdyby nie Pani doktor nie wiem co dziś byłoby z naszą córką, nie wiem czy wogole by była z nami! Wspaniała, oddana i bardzo kompetentna!!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • słaby

  Może i jest specjalistą, ale pojęcia nie ma o podejściu do dzieci, moje dziecko było bardzo wystarszone i zdenerwowane po wizycie u tej Pani. Rodziców traktuje też jak zło konieczne. Nie polecam tej lekarki. Jeśli tylko jest inna możliwość to korzystajcie z innych lekarzy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  znajaca b/dobrze swoj zawod jest super b.kocha dzieci diagnostyka celna,leczenie skuteczne pracowita ponad sily,rzetelna uwielbia sprawiac dzieciom prezenty.jest b.milym lekarzem,delikana.polecam tego lekarza.

 • dobry

  Miła i kompetentna osoba. Dociekliwa i konkretna. Zadaje dużo pytań, jak i rzetelnie odpowiada na pytania przeze mnie zadane. Wobec dziecka miła i serdeczna, poważnie podchodzi do pacjenta, jak i wyjaśnia co trzeba zrobić, jakie badania wykonać itp.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Elżbieta Maciejewska-Stasiak - pediatra, Ewa Hanna Jarząbkiewicz-Ratajczak - pediatra, Janusz Gadzinowski - pediatra, Maria Król-Kawa - pediatra, Kamila Cudnoch - pediatra, Adam Fundowicz - pediatra, Karina Kachlicka - pediatra, Alina Toruńska - pediatra, Wahid Alan - pediatra, Piotr Wiktor Żurawski - pediatra, Ewa Burzyńska - pediatra, Teresa Dąbrowska - pediatra, Mariola Hrycaj - pediatra, Danuta Czyżewska - pediatra, Mirosława Skrycka - pediatra, Maciej Flader - pediatra, Zofia Kolesińska - pediatra, Aleksandra Teresa Waszak - pediatra, Barbara Gurda - pediatra, Małgorzata Chodubiecka - pediatra
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online