Grażyna Bednarczyk, neurolog Rzeszów

Grażyna Bednarczyk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

5

Adresy

 • 16 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pani Doktor Grażyna Bednarczyk jest cudownym człowiekiem i doskonałym specjalistą jako neurolog.Kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta i chęcią pomocy.Jako lekarz i człowiek jest nieoceniona,ciepła, wyrozumiała w kontaktach z pacjentami.Podczas wizyty każdemu poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje.Posiada niesamowitą charyzmę i empatię co należy w dzisiejszych czasach do wyjątków, zwłaszcza wśród lekarzy.Przy tym zawsze elegancka i pełna wdzięku,podczas wizyty czuje się dobrą energię. Polecam wszystkim Panią Doktor,dla mnie osobiście to szczęście,że mogłam poznać tak cudowną osobę.

  zgłoś nadużycie
 • 27 stycznia 2012

  Ocena: słaby

  no byłem u pani Bednarczyk i to prywatnie ale mam całkiem inne zdanie niz pozostali. Jak na prywatna wizyte to niewykazała z siebie nic.Cos burczy pod nosem, troszke pobada wogole niesłuchała co do niej mówię na temat choroby swojej. Jak na pierwszy rzut to mam opinie negatywną na temat niej.Moze akurat ze mi pomoze w chorobie ale jest niesympatyczna niepogada, niedoradzi.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Niesamowity lekarz i człowiek. Taką empatię wśród lekarzy na prawdę ciężko spotkać. Wysłucha, nigdzie się nie śpieszy, i co najważniejsze potrafi dobrać leczenie. Walczę z migrenami, i Pani dr tak mi dobrała leczenie, że po latach cierpień mogę w końcu cieszyć się życiem. Przepisane leki działają! W końcu ktoś się mną odpowiednio zajął. Dotychczas słyszałam tylko: odpowiednia dieta i pić duuużooo wody codziennie. Migrenowcy wiedzą o co chodzi. Wszystkim którzy walczą z migrenami polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 9 grudnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Przede wszystkim wspaniały człowiek! Ogromna empatia, zrozumienie pacjenta. Co najrzadsze w tym fachu: pieniądze dopiero na końcu.

  zgłoś nadużycie
 • 16 kwietnia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Korzystam z leczenia u Pani Bednarczyk od kilkunastu lat, pozwoliła mi wychodzić z bardzo trudnych sytuacji zdrowotnych. Cierpliwa, grzeczna, fachowa, niezawodna... Takich lekarzy nam potrzeba, polecam...

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami