Neurochirurg dr n. med.

Filip Stoma

Poproś o włączenie kalendarza
8

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Specjalista neurochirurg, starszy asystent Kliniki Neurochirurgii i Neurochirurgii Dziecięcej w Lublinie. W 2008 roku obronił pracę doktorską z wyróżnieniem nt. „Jakość życia po operacji wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.”. Odbył stypendium programu Erasmus w Lizbonie w Portugalii oraz praktyki zagraniczne w Eastbourne i Wolverhampton w Wielkiej Brytanii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurochirurgicznego, autorem i współautorem licznych publikacji medycznych w czasopismach polskich i zagranicznych. Stale rozwija się w ramach szkolenia podyplomowego w kraju i za granicą. Do zakresu udzielanych świadczeń należą diagnostyka, leczenie operacyjne i opieka pooperacyjna w przypadku schorzeń centralnego i obwodowego układu nerwowego.

Usługi

Choroby

 • 9 kwietnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Dr, Stoma operował mnie 6 kwietnia 2013 w Sandomierzu na przepuklinę kregosłupa szyjnego , wszystko przebiegało tak jak powinno i tak jak było zaplanowane, Wspaniały lekarz a przy tym wspaniały człowiek. W tym stwierdzeniu nic dodac nic ująć.Życzę wszystkim takiego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 28 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  W lipcu 2013 roku byłam operowana przez doktora Stomę. Była to operacja stabilizacji odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Operacja przebiegła bez komplikacji. Pan doktor to doskonały operator i wspaniały człowiek. Szczegółowo i z wielką cierpliwością oraz wyrozumiałością odpowiada na pytania. Zawsze ma czas dla pacjenta i jego rodziny. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Chciałam gorąco podziękować Doktorowi za okazaną mi pomoc. Od wielu lat bolał mnie kręgosłup i po badaniu rezonansu ortopeda i neurolog mówili, że pomoże tylko operacja. Dr Stoma widząc, że bardzo się boję operacji na kręgosłupie, powiedział, że wskazania faktycznie są, ale operacja to najprostsze rozwiązanie, ale o funcjonujący sprawnie kręgosłup można jeszcze powalczyć innymi mewtodami (bez operacji). Zalecił mi ćwiczenia wzmacniające i zabiegi w Zakładzie Fizjoterapii. Po kilku miesiącach odczuwam wielką poprawę i sama czuję, że operacja mi na razie nie grozi. Bardzo dziękuję i wszystkim szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 4 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  07 września 2013 r. operował mnie dr Stoma w Sandomierzu .Swym podejściem do pacjenta daje pewność co do wyniku operacij. Po operacji kręgosłupa chodzę ,pracuje czuje się świetnie .Jednym słowem wspaniały człowiek ,lekarz i świetny specjalista .Dziękuję za opiekę a innym polecam z całego serca . z poważaniem Ireneusz Urbaniak

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Kilka tygodni temu pan doktor usunął mi dyski C4-C5 i C5-C6. Po wielu miesiącach znowu przesypiam całe noce, a w pracy wytrzymuję 8 godzin za biurkiem. Sukces operacji chyba najlepiej świadczy o klasie specjalisty neurochirurga!!! Do tego jeszcze trzeba wspomnieć o wysokiej kulturze osobistej doktora Stomy i empatycznym podejściu do pacjenta. Wszystkim szczerze polecam, a panu doktorowi gorąco dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 15 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Po skalpelem Dr. Stomy byłem już trzykrotnie, ostatni raz we wrześniu 2013. Nikomu innemu nie pozwoliłbym, aby mnie operował. To jest lekarz, który jest dla pacientów dostępny w każdej chwili. Miły, uprzejmy, sumienny. Polecam wszystkim.

  zgłoś nadużycie
 • 10 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pan doktor operował mnie na kręgosłup w Sandomierzu. Wszystkie moje dolegliwości ustąpiły, po latach cierpień czuję się jak nowo narodzony. Dodatkowo, doktor Filip Stoma to pierwszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznałem, który udostępnił mi numer swojej prywatnej komórki i pozwolił, a wręcz kazał, dzwonić zawsze kiedy mam jakieś pytania lub wątpliwości. Zadowolony pacjent.

  zgłoś nadużycie
 • 17 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Stoma operował mojego ojca z podowu oponiaka na mózgu. Od zakwalifikowania do operacji aż do wypisu ze szpitala ojciec miał poczucie, że ktoś się nim opiekuje. Dotego był zawsze uprzejmy, a mi i mojej żonie w przystępny sposób objaśnił istotę choroby. Ojciec czuje się bardzo dobrze! Szczerze polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja