lek. dent.

Ewa Zajączkiewicz

Stomatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Gabinet Stomatologiczny

  Piłsudskiego 5
  12-100 Szczytno, warmińsko-mazurskie

  71
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Ja również polecam Panią Doktor całym sercem. Miła atmosfera, doborowe towarzystwo, nie obyło się bez żartów. Pania Doktor wyroznia profesjonalizm- jest to fachowiec w pelnym tego słowa znaczeniu. Zachęcam do odwiedzenia gabinetu, wtedy każdy sam będzie mógł ocenić jakość świadczonych tam usług.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Polecam, Zakończyłam moje leczenie ortodontyczne po 2,5 roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Leczenie można było z powodzeniem zakończyć przynajmniej o pół roku wcześniej, ale z powodu mojego miejsca zamieszkania (Wielka Brytania) miałam bardzo ograniczoną możliwość częstych wizyt. Świetna Pani stomatolog! Uprzejma i na pewno nie zależy jej tylko na pieniądzach, a na pacjencie!

 • bardzo dobry

  POLECAM BEZ 2 ZDAŃ!!! BZDURY PISZĄ CI KTÓRZY MYŚLĄ INACZEJ!

 • bardzo dobry

  Byłem kilkanaście razy u Pani Doktor Ewy za każdym razem jestem zadowolony. Na pochwałę zasługują również Panie asystentki, które są bardzo miłe.

 • bardzo dobry

  Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną od lat. BARDZO DOBRY - konkretny i stanowczy lekarz, a przy tym miła i ciepła kobieta. Dzięki niej mój syn został wyprowadzony z ciężkiej wady ortodontycznej, bo jako jedyna potrafiła poprowadzić jego wadę i w odpowiednim momencie skierowała do specjalistów. Stwierdzili, że gdyby nie to co zrobiła zanim do nich trafił, nie udałoby się im go wyleczyć. Nigdy nie odmówiła pomocy! Idąc do Pani Ewy wiem, że dostanę fachową pomoc i nie zostanę z problemem, czego doświadczyłem w winnych gabinetach. POLECAM JA I CAŁA MOJA RODZINA.

 • bardzo dobry

  PEŁEN PROFESJONALIZM...PACJENT NIE ZOSTAJE POZOSTAWIONY SAM SOBIE...POLECAM GABINET!!!