Ewa Połomska, stomatolog Dębica
Stomatolog lek. dent.

Ewa Połomska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 26 września 2013

  Ocena: bardzo słaby

  Jestem bardzo niezadowolona , po pierwsze pani stomatolog jest niepunktualna jak przychodziłam pierwsza to musiałam stać pod drzwiami ,a jak póżniej to stałam w kolejce chociaż byłam umówiona na godz. W expresowym tempie leczyła niedokładnie ,musiałam prosić żeby mi pląbe wygładziła.A teraz po roku wszystkie mi wypadają .A na dodatek leczyłam jeden kanałowo i dalej mnie boli. Pieniądze wyrzucone w błoto.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 16 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jako jako pierwsza zrobiłą mojego zęba tak że nic z niego nie wypada. Polecam każdemu

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Jestem bardzo niezadowolona z Pani Stomatolog. Po sześciu miesiącach od leczenia zęba musiałam udać się do innego stomatologa, usunąć plombę i założyć nową...na szczęście zrobił to fachowo.Mój przypadek świadczy o tym,że taki stomatolog nie cechuje się ani dokładnością ani dbałością o zdrowie pacjenta, a jedynie chęcią wzbogacenia się. Dodatkowo Pani doktor wymsknęło się,że nie jestem ubezpieczona.Dodam, że leczenie w gabinecie Pani Połomskiej nie było refundowane przez NFZ.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Jestem bardzo niezadowolona z tego stomatologa gdy chodziłam na wizyty prywatne było wszystko ok a gdy wybrałam się na fundusz zdrowia była katastrofa wykonała bardzo nierzetelnie swoją prace gdy powiedziałam że jestem niezadowolona powiedziała "chciałaś za darmo to masz " czy tak zachowuje się lekarz który ma pomagać ludziom odradzam wszystkim pacjentom tego stomatologa ponieważ są o wiele lepsi

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 2 sierpnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry stomatolog. Pracuje dokładnie i fachowo. Do tej pory bałem sie iśc do dentysty (miałem fobie), tak po pierwszej wizycie u niej fobia zniknęła jak ręka odjął.

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Staranna, dokładna, z "dobrą ręką". I chyba sporo umie, dużo wie, choć jeszcze jest młodym lekarzem: u mojej siostry w małym zgrubieniu, takiej "gulce" na wewnętrznej stronie policzka, rozpoznała nowotwór, choć siostra była przekonana, że to od przygryzienia. Dziś siostra jest już po leczeniu, po strachu i po kłopotach - wierzymy w to!. Ale boję się nawet pomyśleć, co by było, gdyby nie Pani Doktor, która miała odwagę powiedzieć naszej mamie: "Niech to jak najszybciej obejrzy onkolog!".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja