lek.

Ewa Piotrowska

Okulista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Świetny specjalista! Doktor leczyła u mnie zapalenie nerwu wzrokowego. W porównaniu z innymi lekarzami jest wlasnie lekarzem z powołania, który leczy pacjentów a nie tylko przyjmuje na wizytę. Lekarka z Lux medu na wizycie krzyczała na mnie ze to napewno stwardnienie rozsiane i wyszłam z płaczem, a dr Piotrowska najpierw zrobiła badania i dopiero postawiła diagnozę- zreszta całkiem inna niz lekarka z Lux medu. U doktor leczy sie moja rodzina i znajomi. Kazdy z nas moze sie podpisać pod każda pozytywna opinia na temat pani doktor! Polecam każdemu komu zalezy na specjaliście a nie tylko ma tym zeby prywatnie iść do lekarza i nie uzyskać prawidłowego leczenia!

 • bardzo dobry

  Pani dr.Ewa Piotrowska jest wspaniałym lekarzem okulistą. Dzięki niej miałem operację zaćmy w szpitalu czerniakowskim i jestem bardzo zadowolony z leczenia, opieki,podejścia do pacjenta. Zawsze miła, uprzejma. Ale ostatnio straciłem z nią kontakt, bo nie przyjmuje już w Grodzisku Mazowieckim.

 • bardzo dobry

  Przez przypadek trafiłam do gabinetu Pani doktor i miałam przy tym dużo szczęścia. Pani Piotrowska jest lekarzem o ogromnej wiedzy i bardzo dociekliwym, dzięki czemu po 5 latach i wielu wizytach u innych okulistów (nie wspominając o kosztach leków i niepotrzebnych badań) wyleczyłam zapalenie gronkowcowe spojówek. Co więcej, dociekliwość Pani doktor pozwoliła mi na wczesnym etapie wykryć chorobę układową, co pozwala na wcześniejszą terapię i wolniejszy postęp choroby. Zdecydowane POLECAM!

 • bardzo dobry

  Trafiłam na Panią doktor w szpitalu Czerniakowskim. Byłam w ciąży i zaczęły mi się poważne problemy z widzeniem. Miałam szczęście, że akurat dr Piotrowska miała dyżur. Dzięki fachowej opiece w szpitalu pogarszanie się widzenia zatrzymało się. Od tej pory jestem pod stała opieką Pani doktor.

 • neutralny

  Ja też bardzo poproszę o adres gabinetu Pani doktor w Warszawie. mój mail: j.kalinowska@wp.pl

 • neutralny

  bardzo prosze o namiary do gabinetu Pani Dr, moj email : ulamilka@o2.pl

 • neutralny

  Tel do Dr Piotrowskiej 602 180 117

 • neutralny

  Witam! Bardzo proszę o namiar do Pani doktor, nigdzie w internecie nie mogę znaleźć adresu ani nr telefonu do gabinetu. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź - mój email: alcy@o2.pl pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentna lekarka, która potrafi pochylić się nad pacjentem. Jej diagnoza była trafiona (po wizytach u innych okulstów , którzy albo straszyli albo nie widzieli problemów z okiem). PROFESJONALISTA, A PRZY OKAZJI WSPANIAŁY CZŁOWIEK.

 • bardzo dobry

  Tak, pani dr. Ewa Piotrowska jest wspaniałym lekarzem okulistą i człowiekiem. Przekonałem sie o tym, gdyż od jakiegoś czasu u niej lecze swoje oczy chore na jaskre, a także n a zaćmę, ktorej dzięki jej pomocy, troski i opieki ostat- nio sie pozbyłem i patrzę na swiat jak nowonarodzony. Jestem naprawdę bardzo wdzięczny Pani dr. Ewie Piotrowskiej. Miła, uprzejma, wyrozumiała, troskliwa. Wysłuchuje z uwagą chorego i zastosuje zawsze najlepsze i najskuteczniejsze leczenie. Jeśli Pani Doktor czyta te wypowiedzi to jeszcze raz z całego serca chciałbym podziękować. Pacjent

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Maciej Grzegorz Jochemczyk - okulista, Marek Stanisław Piasecki - okulista, Krzysztof Paliński - okulista, Monika Udziela - okulista, Kinga Adach - okulista, Marzena Rybacka - okulista, Ewa Struzik - okulista, Barbara Bohdanowicz - okulista, Mariusz Rowiński - okulista, Mirosława Krysian - okulista, Anna Dyczkowska - okulista, Jerzy Szaflik - okulista, Andrzej Salata - okulista, Alicja Matusik-Rutkowska - okulista, Magdalena Wyleżyńska - okulista, Piotr Skopiński - okulista, Barbara Mantorska - okulista, Agnieszka Shein-Filipowicz - okulista, Agnieszka Samsel - okulista, Joanna Wojtyła - okulista
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online