Ewa Piotrowska, okulista Warszawa
Okulista lek.

Ewa Piotrowska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

18

Adresy

 • 31 grudnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny specjalista! Doktor leczyła u mnie zapalenie nerwu wzrokowego. W porównaniu z innymi lekarzami jest wlasnie lekarzem z powołania, który leczy pacjentów a nie tylko przyjmuje na wizytę. Lekarka z Lux medu na wizycie krzyczała na mnie ze to napewno stwardnienie rozsiane i wyszłam z płaczem, a dr Piotrowska najpierw zrobiła badania i dopiero postawiła diagnozę- zreszta całkiem inna niz lekarka z Lux medu. U doktor leczy sie moja rodzina i znajomi. Kazdy z nas moze sie podpisać pod każda pozytywna opinia na temat pani doktor! Polecam każdemu komu zalezy na specjaliście a nie tylko ma tym zeby prywatnie iść do lekarza i nie uzyskać prawidłowego leczenia!

  zgłoś nadużycie
 • 16 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Pani dr.Ewa Piotrowska jest wspaniałym lekarzem okulistą. Dzięki niej miałem operację zaćmy w szpitalu czerniakowskim i jestem bardzo zadowolony z leczenia, opieki,podejścia do pacjenta. Zawsze miła, uprzejma. Ale ostatnio straciłem z nią kontakt, bo nie przyjmuje już w Grodzisku Mazowieckim.

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Przez przypadek trafiłam do gabinetu Pani doktor i miałam przy tym dużo szczęścia. Pani Piotrowska jest lekarzem o ogromnej wiedzy i bardzo dociekliwym, dzięki czemu po 5 latach i wielu wizytach u innych okulistów (nie wspominając o kosztach leków i niepotrzebnych badań) wyleczyłam zapalenie gronkowcowe spojówek. Co więcej, dociekliwość Pani doktor pozwoliła mi na wczesnym etapie wykryć chorobę układową, co pozwala na wcześniejszą terapię i wolniejszy postęp choroby. Zdecydowane POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 11 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Trafiłam na Panią doktor w szpitalu Czerniakowskim. Byłam w ciąży i zaczęły mi się poważne problemy z widzeniem. Miałam szczęście, że akurat dr Piotrowska miała dyżur. Dzięki fachowej opiece w szpitalu pogarszanie się widzenia zatrzymało się. Od tej pory jestem pod stała opieką Pani doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2010

  Ocena: neutralny

  Ja też bardzo poproszę o adres gabinetu Pani doktor w Warszawie. mój mail: j.kalinowska@wp.pl

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2010

  Ocena: neutralny

  bardzo prosze o namiary do gabinetu Pani Dr, moj email : ulamilka@o2.pl

  zgłoś nadużycie
 • 19 kwietnia 2010

  Ocena: neutralny

  Tel do Dr Piotrowskiej 602 180 117

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2010

  Ocena: neutralny

  Witam! Bardzo proszę o namiar do Pani doktor, nigdzie w internecie nie mogę znaleźć adresu ani nr telefonu do gabinetu. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź - mój email: alcy@o2.pl pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo kompetentna lekarka, która potrafi pochylić się nad pacjentem. Jej diagnoza była trafiona (po wizytach u innych okulstów , którzy albo straszyli albo nie widzieli problemów z okiem). PROFESJONALISTA, A PRZY OKAZJI WSPANIAŁY CZŁOWIEK.

  zgłoś nadużycie
 • 10 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Tak, pani dr. Ewa Piotrowska jest wspaniałym lekarzem okulistą i człowiekiem. Przekonałem sie o tym, gdyż od jakiegoś czasu u niej lecze swoje oczy chore na jaskre, a także n a zaćmę, ktorej dzięki jej pomocy, troski i opieki ostat- nio sie pozbyłem i patrzę na swiat jak nowonarodzony. Jestem naprawdę bardzo wdzięczny Pani dr. Ewie Piotrowskiej. Miła, uprzejma, wyrozumiała, troskliwa. Wysłuchuje z uwagą chorego i zastosuje zawsze najlepsze i najskuteczniejsze leczenie. Jeśli Pani Doktor czyta te wypowiedzi to jeszcze raz z całego serca chciałbym podziękować. Pacjent

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami